Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Co mi po tabletkach umysł rozjaśni???? [moniał wie tylko się nie przyznaje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko pojem z Tobą i z A tych kiełbasek w niedzielę a od poniedziałku ścisła dieta, bo się w moje cudne czarne spodnie z falbanami nie mieszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedzialku...??? A schaboszczak to w ramach diety bedzie...??? A Ty wiesz jak ja bede musiala kombinowac, zeby miec w jednym czasie cieple ziemniaczki i kotleciki majac do dyspozycji jeden palnik? :O Ale dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem schabowego z ananasem!!! bez ziemiaków !!!:P na sałacie :P Chwila temu usłyszalam liczną piosenkę Piaska...i tak mi się rozmarzyło ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salaty nie bedzie... Chyba, ze jak kupie to se reszte do domu wezmiesz... bo ja nie jadam :P To znacznie ulatwia sprawe!!! Wiec ziemniakow tez nie bedzie :D Tylko dietetyczny schaboszczak :D Ale smaze na oleju, nie na parze czy w jakis inny, kosmiczny, dietetyczny sposob :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty no nie zartuj... ciasteczka tez ma nie byc...?? A herbata tez nieslodzona??? O_O Moze jednak zaczniesz sie odchudzac od nastepnego poniedzialku, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam kotleta i puszke tez bede miala :D I jeszcze puszke czegos innego :D Czy tez odpada z racji diety...? :O Bo wiesz... nie chce Cie kusic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty se wez w takim razie salate... bo na zieleninie to ja sie nie znam :O Krolikiem nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cytryny nie kupowac...?? Gorzka ma byc? Nie kwasna...?? Lo matko!!! Nie cierpie diet :O A owocka jakiegos zjesz chociaz...?? Poza \"salatka\" do kotleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - nieźle tu porządziłyście beze mnie ! :D I tak trzymać ! Ledwo przyszłam i zaraz wychodzę na imprezkę. Mam nadzieję, ze wrócę w stanie który pozwoli mi jeszcze tu zajrzeć i poświergotać z Tańczącą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle...imprezy, ogniska. A moniał z garścią tabletek siedzi.... Może ktoś się tak polituje trochę? Co? Tylko głośno proszę bo mnie ucho boli i dobrze nie słyszę :D I to żadna starość jest.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> WSPOLCZUCIA z powodu UCHA!!! [drze sie jak moze, zeby monial uslyszal...] Tanczaca---> O_O [wlasnym uszom nie wierzy, ze Tanczaca jednak poswieca na potrzeby wyzsze cos co tak ukochala i zamierza ciac bambusa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarzynki nie beda sie tak dobrze palic jak bambus 😭 [nie moze zrozumiec dlaczego Tanczaca nie widzi idei poswiecenia bambusa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[moniał cieszy się jak głupia że ktoś pomiział i powspółczuł]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[puka w czolo, bo przeciez nic tak sie swietnie palic nie bedzie jak bambus...] monial---> Polecam sie na przyszlosc... Pomiziac tez moge :D [Na potwierdzenie swych slow mizia moniala po glowce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Wy se nie możecie kupić jakiegoś opału w B???? Tam wszystko do palenia się nada :D Było robic ognisko nad Wartą a nie nad Odrą!!! :D Ja mam las blisko to bym szyszek przywiozła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ żeby coś się lepiej paliło od bambusa, TWA przytargała w dwie noce patyki grube i będzie je ciągnąć nad Odrę i jeszcze wyzbiera wszystkie mniejsze i słomki, żeby tylko Ptaszysko miało na czym usmażyć kibachy i odgibało się od ukochanego bambusa TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×