Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

DZIEŃ DOBRY :-) Jeszcze śpicie?? To ja biorę 4 łapy i na spacer zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🌻 ja juz 4 lapy wyprowadzilem teraz 8 lap je sniadanko ,a ja zmykam na rowera;) i pewno wroce wieczorkiem.... Wypije pifko i wpadne na kawe ze smietanka w Waszym gronie;) Miłego Dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Moniał --> jak można wstawać tak wcześnie w sobotę ? :D Donoszę, że Tańcząca chwilowo jest niezsieciowana ale juz wkrótce tu wpadnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale naprawdę na chwilkę...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...może będę miała to, co mi się tak ostatnio bardzo podoba... Teraz się wybieram na działkę z Przystojnym i cztery łapy, też idą, robimy małego grillka... Pycha sałatka Ptaszysko i istna sielanka w domu!!! Ale kochajacą rodzinę mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! ROBAL---> 🖐️ To by bylo nawet nieprzyzwoite jakby nie wykorzystac w pelni tego pieknego dnia!! :D Tanczaca---> JAk dobrze... jak dobrze!!?? Jak zaplacilam za obrzydliwe piwo (bo lanego tylko Zywca mieli) 6zl to mi przez gardlo nie chcialo przejsc... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszyscy wykorzystują piękną pogodę - to ja też ! Będę wieczorkiem - na pewno ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie ma :-) Ale będę...tylko nie wiem kiedy. Flowka---miłego wykorzystywania pogody. Ja czynię to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oznajmiam ze zostala wykorzystana w 100% heh mowa o pogodzie;) Udanego wieczora🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer a potem siedzenie w ogródku u P i picie piwka ! To jest to co lubię najbardziej ! :D No ... może jeszcze cuś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ...! W końcu ktoś jest ! Tańcząca --> kwiatuszki masz w wazoniku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko miało dziś mieć napięty program dnia. No ale jest już wieczór - czas najwyzszy dać znak zycia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi szczęście przynosisz od pierwszego dnia, kiedy się tu na kawce spotkałyśmy i dlatego tak Ci się podlizuje:P Kiecka szałowa!!!!!!!!!!!!!:D malinowa :P amarantowa? :P Ciekawam czy kiedyś Ptaszysko ujrzem w jakimś kobiecym stroju? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko by musiało z nami posiedzieć na A to wtedy może byś ją ujrzała po kobiecemu ... :D Czy może to inny kolor Tańcząca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> JAkie miasto...?? Ja poza miastem bylam :P I ja bym nie przesadzala z tymi \"laseczkami\"... Rodzynek, gosc moglby sie urazic... ;) ROBAL---> 🖐️ Mi tez sie dzien udal :D Ale wieczorem to sie jednak zimno zrobilo :( flow---> JA siedze na A... i to czesciej niz na kafe... ALe szperam w innym asortymencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Ptaszysko zjawiłaś, się i ja już sikam po nogach :P Mnie również ciuchy nie interesują, ale dla Flowka zrobię absolutnie wszystko!!! Zaraz poszperam w wiszących ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Chyba se musisz sprawic przenosny oddawalnik plynow ustrojowych :P Wyjdzie taniej niz pranie pokrowca :P Przyszlam powiedzec DOBRANOC wlasciwie... Padnieta jeste, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×