Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zdążymy Flowka!!! Ty wiesz jakie ognicho, mucha nie siada...pałki się nam kopletnie wypaliły, ale słoneczko cudnie grzało...:D No i piweczka szlachetnego ( czytaj REDD\'S) się opiłam i powietrza czystego nawdychałam i nawet Ptaszysko pozwoliło sobie jedno zdjęcie puderniczką zrobić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jesteś zadowolona - fajnie ! :D Ptaszysko pewnie też nie będzie miało negatywnych komentarzy !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASKUDNE BABSZTYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się odezwie duch Ptaszyska i da ci popalić ! :D Idziemy tańcować ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie co mam do powiedzenia, to to, że Rafał Mroczek już powinien się pożegnać, faktycznie tylko falbanki były ładne, plama po raz kolejny ... Olka i Aśka super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się obiema rękami pod tym Tańcząca ! Koroniewska dzisiaj nie zasłużyła na odejście. Mroczek powinien był odpaść. Manipulacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... ale sobie zazartowałam ... Nie zjadłam Ptaszyska, szkoda - świetnie ogień rozpala i smaży chlebek... KO jutro se z Tobą pogadam!!! :P przegapiłaś Tygryska i mizianko :( [grozi palcem resztką sił, które ma] koniec długiego weekendu !!! na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz zaczynałam wierzyć w to morderstwo Tańcząca ! Ptaszysko przegapiło dziś wiele rzeczy ... DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK. Śpicie jeszcze ? Taki dzień, że żal gnić w wyrkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecieram oczy. Pedant pół nocy po chacie latał :O Spać nie mógł cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienki, Panieneczki wstawać, szkoda dnia :D Jestem niepocieszona :( bo poszłam z rana żebrać a okazało się, że mój róg był już zajęty...spróbuje jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - końcu ktoś się odezwał ! Uskuteczniam prasowanko - nie lubię ale cóż zrobić - nie pójdę do pracy wygnieciona ! :D Moniał --> co jest z tym twoim pedantem ? Nie dajesz mu spać, jeść czy jeszcze cuś ? :D Tańcząca --> żebranie to nie taka prosta sprawa - trochę się trzeba przy tym nachodzić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Dzień Zwycięstwa !!! [TWA zainstalowała sobie \" dzień dobry \" i tera udaje mondrą] Dochodzę właśnie do szczytu biorytmu emocjonalnego, więc czekam na komplementa :P A majtki też sobie wyprasujesz Flowka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co mam cię chwalić Tańcząca ? Przecież ty ciągle coś kombinujesz ! :D Normalka przecie ! Stringów się nie prasuje !!!! :D :D :D Szkoda energii na dwa paski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecie Flowka pomniała ja, że Ty masz bikini bieliznę dwa ramiaczka i gumke w pasie hahah:P dziś także dzień dobroci dla personelu...:) O 14.00 daje 2 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym dawaniem to trochę uważaj ! Rozniesie się po mieście i co zrobisz ? :D Mój personel właśnie pisze ! Trzymajta kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie : gdzie jest Ptaszysko ? Jesteś pewna Tańcząca, ze jednak nie została skonsumowana na ognisku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytjytjgh
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do pracy kochane ! Kto to widział pracować w taką pogodę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro zostałem zaproszony to stawiam się na kawkę w miłym gronie :D Tylko mojej Orlicy coś nie widać ani tu ani tam :( [rozgląda się niepwnie szukając znadomego dzióbka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tańcząca Usiądę tu i poczekam może wróci. [siada w kąciku i czeka popijając pyszną kawkę] ORLICO ODEZWIJ SIĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×