Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Chyba pora na uwienczenie udanego dnia tym co naprawde wazne;) jak myslicie dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> nie ty jedna padnięta jesteś ! Robal --> dzień był udany z wieczór szczególnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne stawiam jakem robal;)szkoda ze tylko narazie wirtualnie ale moze kiedys ...nigdy nie mowie nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ptaszysko masz racje, kupię se rurke miękką i jeden koniec włożę do P-ki a drugi do MK i będę sikać spokojnie:P Jutro będzie śmierdziel, dał se na wstrzymanie :p i SAŁATKA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBAL--->Bo nigdy nie wolno mowic NGDY :P To ja chlapne pare szybkich lykow, bo juz na mnie moj futrzak w lozku czeka... a ja zmarznieta rowniez spragniona jego ciepla mam zamiar z tego skorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> ALe po meczacym dniu piwo jest bardzo wskazane!! :D i... ja mialam tradycyjny nocniczek na mysli... a nie zadne rury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to są nawet nocniczki które grają melodyjkę jak się oddaje płyny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUz :D Wyzlopalam co dali i ide w kimonko!! DOBRANOC po ra wtory i ostatni :P Tanczaca---> No bez przesady. Ty to juz bys full serwis chciala... flow---> Taka melodyjka to tylko by rozpraszala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Ptaszysko mi jak się coś robi, to od początku do końca muszę być zadowolona :D :P MI2 i jeszcze coś a nie wiem... co wybór duży!!! Śpijcie i śnijcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast witam porankiem slonecznym;)Udanego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Zapowiada sie rownie piekny dzien... Tanczaca---> Mam nadzieje, ze jeszcze nie rozpalasz...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja To o której znaków dymnych mam wypatrywać? Proszę za mnie zjeść kiełbaskę i popić czymś dobrym (żebym czkawki nie miała :D ) Wykorzystywania pieknej pogody ciąg dalszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> MOze gasnice...?? Bo sie zjarasz zanim dojade :P monial---> Wypatruj znakow dymnych na... zachodzie...? ;) jakos tak :P ten azymut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam świezy aromat kawkowy i jestem ! Pogoda na ognicho wymarzona ! Tylko pozazdrościć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosia
cześ kobitki ja mam ochote na kawę z facetem lecz fojni faceci juz chyba nie istnieją lub są zajęci napiszcie co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosia
dzięki że się odezwałas ja dzś kawke będe pila sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się ! Drewienka płoną, kiełbaski się pieką, śmierdziel się pije ! :D Znaki dymne dochodzą do G ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×