Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Chyba mi ślinianki cos źle pracują. Bo mi tak ślina na klawiaturę leci.... Bo to taki mój sekret - gołabki lubię....jeść a nie robic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ptaszysko... ja Ty masz ze mną dobrze...ogólnie znana przez wszystkich prawda życiowa jest taka, że ja lubię robić pierożki, polewki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez dobrze... moze kiedys skorzystam :P Bo polewkow to ja nie umiem robic :P Chiba, ze z torebki... KimLana, czy cus :P A golabki to sie ponoc caly dzien robi... Ja to to wyzszych celow jestem stworzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja o przeprowadzce powinnam pomyśleć??? ;-) Pierożki, gołąbki, polewki........ Polewkę to ja mam jedną - z pedanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca nie kuś :D Bo jeszcze tak zrobię i co wtedy? A domek to ja zawsze chciałam mieć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wtedy!!!!!!!!!! ło matko!!!!!!!!!!!!!! :D Sielanka do końca życia!!! Patrz : Flowka pracuje na nas i robi za gejszę !!! Ptaszysko z psami chodzi... TWA gotuje i sprząta... Czy to nie cudne życie z nami!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych lap to wiecej by bylo ;) Ja to jeszcze moge spiewac... Ewentualnie placki ziemniaczane i spagetti dobre robie, nie Tanczaca? :P I chlopow do domu nie sprowadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz...ja też mam 4 łapy. Ptaszysko---współczuje....z moim psem chodzić? Ja musze...ale jak byś to wzięła na siebie to ja ten domek kupuje. Jutro może??? :D Ja dobrze gotuję wodę na kawkę....to może być???? Tancząca---widziałam toto...Ale co z tego? Kazdy o P przepada..... 😭 My jakoś nie W.....nie umiemy się zebrać.... Jednak ten domek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> A co...??? Zle sie wspolpracuje?? Jak ja moge z moim to juz z kazdym innym dam rade :D Tanczaca---> Jakie 3??? Jedne cztery lapy... Co z Twoimi daje 2, a z monial to 3 w sumie... chyba, ze jeszcze cos w ramach gratisa spadnie z nieba :D I tej wersji sie bede trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mowilam o W... dopooki nie powstalo EKT... monial---> Nie znasz dnia ani godziny... Moze kiedys powstanie wieczny P temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko---no Ty spróbuj raz z moimi 4 łapami :D No...spróbuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA jest przeszczęśliwa, bo wspólnie z Ptaszyskiem dokonała cudu stworzenia EKT i utrzymania na fali topiku o W] Ptaszysko [ usta] To mów, że tylko 1 swoje cztery łapy zabierasz do naszego Domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz,zaraz....ja domek kupuje. Nie? (będzie jak w P) 4 łapy mogą być. Wszelkie pedanty,przystojni i te inne to zakazani, tej ( bo jak w P mamy, nie? :D ) Ale ogniska będą codziennie...i nawet bambusa palić nie będziemy. Moniał zniesie...z lasu (są lasy???) [moniał znowu naćpał się tabletek \"na ucho\" to mu odwala]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A ile ma byc niby...?? O_O Przeciez, ze jedne... Skad bym miala wytrzasnac tak na zalowanie wiecej? :P Ja nie stworzylam EKT... ja tylko bylam, jestem i bede jego gwiazda :P monial---> Som lasy... Gdzies tam sa napewno... Tak sie wybudiujesz, zeby bylo plisko po opal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oki...będzie plisko do lasu.....Tylko mi musicie wskazać teren...na opał i 4 łapy :D Co by pasował. Ptaszysko---Ty znowu gwiazdą jesteś??? Matko...nie nadązę... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Mam w domu 4 lapy. I jest dobrze... Ty nie kumasz chyba ;) Wlasnie bylam zjesc i umysl mam calkiem jasny :D monial---> Gwiazda to ja zawsze bylam :P I jeszcze mam wiele innych zalet ale ze skromnosci nie wypada wspominac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka to jest salatka 11?? po mesku? Bierzesz ze mnie przyklad? :P czemu Cie nie ma na GG?? :P Ani na tym drugim cudzie techniki...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Pogielo...??? Chyba Ci sie cos pomylilo...?? Jeszcze troche to mi powiesz, ze mam slonia i dwie zyrafy w domu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×