Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tańcząca --> ja od wczoraj jadę na Fervexie - MB poszło w odstawkę ! :D I co nie interesuj ! Ja to muszę wiedzieć kto z kim i kiedy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy gdzież zniknęli. Ja w pracy, TWA sie relaksuje, Ptaszysko nie wiem, a Moniał szuka plakatówek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj dużo się napracowałam ! Efektywna byłam ! :D Mam nadzieję, że jeszcze dwa dni i wolne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sama , nie sama , ja też tu jestem , pokanapkować się trzeba...tymbardziej Flowka że ja wczoraj a Ty dzisiaj pracowałyśmy za kasę :P Ptaszysko dwa dni do pełni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam. Wcale mnie to nie cieszy. Bo spać mi się chce. Wy też wstawajcie....sama mam tu siedzieć???? DZIEŃ DOBRY I POBUDKA!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubki przepłukałam...już na zmywak nie dam się wrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Zniklam wczoraj nie pozegnawszy sie... Niekulturalna ja :P Dwa dni do pelni... a mi sie juz kiepskawo spalo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!!!!!!!!!!! Ptaszysko w ciagu 5 minut oblecialo 3 topiki, napisało co wiedziało i odleciało :P Mój drewniak jest NIETYKALNY!!! Moniałka jutro ja Ci umyję kubeczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę teraz oddać ostatnie złotówki, żebym mogła w dalszym ciagu czytać te głupoty topikowe a drodze powrotnej zaglądne do B i kupie 30 J :P Dzisiaj nic nie jem do 15.00...czekam... karmię się nadzieją wieprzową...teraz moje myśli skupioone som na kotleciku schabowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupoty? 😡 To sa moje najwieksze mondrosci zyciowe!!! Lo matko!!! Jak do 15 post to Ci jeden schaboszczak nie wystarczy!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piczkow nie bedzie, ani tego na t... Za to wymyslilam jak zrobic, zeby ziemniaczki byly tez cieple... Bo schaboszczak bez ziemniaczkow to nie schaboszczak :P I kapucha tyz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek brykajacy---> Ja nie wiem jakinni ale ja dzis jeszcze kotleta nie wciagalam ;) Tanczaca---> Jaka zasmazana? O_O Ja nie lubie gotowanej kapusty :O Surufka z bialej kapusty bedzie!! Czy wolisz z kiszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surufka z kapupchy niepasóje apsolutnie do piczki:P Lościk 2/21 idzie do mnie powoli :D Flowka ile można siedzieć pod biurkiem i pić samej MB?:P Wyłaź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piczka absolutmnie nie pasuje do schaboszczaka :P Dobrze, ze idzie... Najpierw do Ciebie potem do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA niech nic nie przynosi... poza salata :P TWA niech powie co chce, a bedzie Jej dane :P Kotlety utluczone z poiwskiem...?? Ale w jakim sensie? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moi kochani podzielę się z Wami moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami co do planowanych spotkań z Ptaszyskiem. Te wielokartkowe debaty roztrząsające co i jak i gdzie będziemy jeść, sprowadzają się do tego, że zawsze jesteśmy bardzo zadowolone ze spotkania i mile nam czas płynie a wszystko inne, wcale a to wcale się nie liczy!!!:D Ale muszę jeszcze zauważyć, że gdyby na miejscu Ptaszyska była jakaś inna osoba dawno by mi przeszedłl apetyt na nią i te potrawy, na które mnie zaprasza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca Wśród Ananasów pieknie to ujelas :D Ale czy to znaczy, ze zwisa Ci, czy konsumujeszc chrupiacego schaboszczaka, czy gumiasta podeszwe...?? O_O Bo jak tak... to po co ja sie staram? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×