Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nasze towarzystwo niepełne, bo jeszcze dwie kobitki się gdzieś zgruzowały i ślad po nich przepadł!!! Flowka co będziemy robić dziś wieczorkiem? idziemy grać czy malować esy-floresy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... jakaś zaraza padła na topik czy cuś ? :D Moniał --> siedzisz w zmywaku ? :D Ptaszysko --> dziergasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnego zmywania...jeszcze wieczorami. Phi...rano się kubki opłucze. I kto kawe wieczorem pija??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawkę niezależnie od pory!!! bo lubię!!!Moniałka Flowka trzymam kciuki za wygrany E casting... w ACHU potrajają się Twoje szanse!!!:D Potem mi opowiesz dokładnie, ze szczegółami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie byłaś jak cię nie było ? Bo ja to pracowałam i jestem usprawiedliwiona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> ACH jakby wyczuł kiedy ma dojść ! Casting może być ciężki ... a szczegóły ... hmmm ... niektóre zostawię dla siebie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć ]Dziewczyny :D znajdzie się kawka dla mnie??? Ambroży tylko ja mogę dotrzymywać Orlicy towarzystwa (mam nadzieję :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku miły, Ptaszysko ciężko pracuje i niewiadomo kiedy się zjawi!!! Ale kawki możemy się napić razem!!! Moniałka kubki mam nadzieję czyste dla gości!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku miły, Ptaszysko ciężko pracuje i niewiadomo kiedy się zjawi!!! Ale kawki możemy się napić razem!!! Moniałka kubki mam nadzieję czyste dla gości!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D Nie wiesz gdzie się znów podziewa moja połówka? :( Nigdy nie możemy się spotkać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wyjaśnienie Tańcząca :( szkoda że Orlica tak ciężko pracuje :( przecież zaczął się weekend :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku Twoja połóweczka poświęca się jakieś wielkiej rzeczy ale szczegółów nie znam ...za to wiem, że zajmie jej to trochę dni i jak widzisz nawet z nami nie ma kontaktu:( W telefonie pisze zakończ nie odpowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróci, wróci..... Dobra...już pozmywam rano te kubki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego zle zaplanowałem weekend :( mogłem jechać na ryby,a nie znów do kuzyna :( pewnie i tak nie spotkam Orlicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys --> możesz kubeczki pozmywać ... proszę. Przynajmniej jeden gentelmen w tym towarzystwie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×