Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wiecie co, kurcze zapomniałam, Ptaszysko na ognisku mi śpiewało!!! Moniałka kupuj ten dom, na pewno nie będziemy sie nudzić, tymbardziej, że Flowka już za chwilę dostanie podwyżkę!!! [kominek, kudłacz i my 4 i X cztery łapy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMONTERIA
ja mam ochotę na seks z szefem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma ochotę na seks z kimś Simonteria, oprócz Ptaszyska bo ona ma O patrzące !:P A nasza Flowka dostanie awans za bardzo dobrą pracę!!!:D Wdzięki ma dla innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... wylazłam z papierów nareszcie ! Bo jak się chce mieć urlop to trzeba przedtem się napracować i zostawić miesiąc zamknięty Tańcząca ! A podwyżkę to mogę sobie chyba wyśnić ! A i to nie wiadomo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to...kupuje ten dom :D Tylko od razu - ja nie zmywam, nie sprzątam i nie prasuje. Moge 4 łapy wyprowadzać...chociaz to będzie więcej niż cztery???? Ile tych łap????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzycho !!!!!!!!!!!!!! A WY gdzie? Kafka nie zrobiona, przy piątku nikt od rana ze szmatą nie lata? Do roboty!!! i to już !!! Flowka czekasz już na ACHA? :P Dzisiaj będę przemeblowywać...w nocy wymyśliłam co i jak zrobię :P No i wreszcie cały czas jest aktualne, że przydałoby się ogolić głowę i kupić bujankę :D Ale teraz pójdę na łakę po szczaw, bo Ptaszysko dało kosteczki schabowe, żebym ugotowała zieloną :) polewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!! Ja na zmywak się już wrobić nie dam. Ale kawę zaprzyć mogę :D Co mi tam! I jeszcze się pochwalę - od dzisiaj mam w domu NASTOLATKA!!!! Mój syn kończy dziś 11 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę się napić ... kawki ! Zmęczona jestem ale szczęśliwa, że od poniedziałku urlop !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz Tańcząca jak mnie uraczyć ! :D Kawka tylko ze śmietanką i cukrem ! Serwuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×