Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

[grzebie w pamieci... stara sobie przypomniec czy ktorys KingKongow byl kochajacy inaczej... bo nie wie o co TWA chodzi z prawiczkami...] TWA---> Nie martw sie... najczesciej nie trafiam i przelatuja nad dywanem :D [dziwi sie o czym tez TWA mowi... o rozrabianiu... aaa to napewno o innej KO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam cała i zdrowa choc podróż miałam z przebojami ! W pociągu zabrakło prądu ! Trochę zimy i PKP się gubi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innej KO!!!!!!!!!!!!!!!! ŁO MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESZCZE JEDEN TAKI EGZEMPLARZ ISTNIEJE NA TYM SWIECIE? [ TWA jest załamana całkowicie, chyba pójdzie do nocnego po coca-colę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> BO takie rzeczy niestworzone opowiadasz o jakiejs KO... ze pomyslalam, ze to MUSI byc inna ;) A poza tym... nikt nie jest niepowtarzalny ;) [ krzywi sie z obrzydzeniem na sama mysl o coli]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyw się, krzyw, ja na samą myśl o Twoim śmierdzącym piwsku uciekam gdzie pieprz rośnie... [TWA ma swój prywatny śnieg, więc utoczyła olbrzymia kulę i pcha ją w kierunku auta KO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test wypadł pozytywnie. I kulinarnie i erotycznie ... :D Mój głód został zaspokojony ... do nastepnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Piwo w przeciwienstwie do Coli jest pyszne i zdrowe :) [patrzy ze zdziwieniem i sie zastanawia co tez TWA zamierza zrobic z ta kula...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial, ze potrzebuje powera? :) Z chemikalii to ja tylko zupki chinskie jadam :P [patrzy z powatpiewaniem na poczynania TWA i ,pomimo ze martwi sie o autko, zastanawia sie jak Ta chce je zgruzowac na spadzistym dachu...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jest Red Bull z wódką. Jest tylko jeden minus takiego drinka - serducho może wysiąść ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za drinami z wodki... Z innych rzeczy, poza piwem, lubie: jajeczko, malibu, beherovke, krupnik i inne slodzinki (w tym tez takie driny owocowe :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas mi się skończył dziewczyny ! Stoi tu taki jeden nade mną i ponagla bo sam chce poklikać. Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!!!!!!!!! Zaczyna się świąteczny tydzień i musimy być bardzo grzeczne, żeby pod choinką znaleźć prezenty. [TWA jak zwykle myśli, jaki bank obrabować, żeby kupić KO fabrykę czekolady]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To jak z Mistrza i Malgorzaty... -Co to? Wodka?? -Kobiecie dalbym wodge?! To czysty spirytus!! :P TWA---> Co Ty tak odliczasz te dni...? Ja bym chciala, zeby grudzien, a tym samym stary rok trwal jak najdluzej [oczka Jej sie zaswiecily i zaczela skrzetnie sporzadzac liste bankow do obrabowania]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałaś Flowka co napisały dziewczyny na \"41\"? Nie zgadzam się z tym wcale, uważam, że każdy sposób okazywania zrozumienia drugiemu człowiekowi jest dobry, pod warunkiem, że płynie prosto z serca. Latwo się przyjaźnić, gdy się ma kogoś pod ręką i ten ktoś ma życie łatwe, lekkie i przyjemne. Zdecydowanie trudniej, gdy Twój przyjaciel, człowiek którego darzysz wielką sympatią jest daleko, ale TY wiesz, że JEST i ta świadomość dodaje ci skrzydeł i pomaga przetrwać trudne chwile. Ja wierzę w wirtualną przyjaźń, dlatego, że ona tak naprawdę, wcale nie jest tylko na ekranie monitora w postaci zbioru literek. Mam rację Flowcia, jak tak, to stawiam Ci kolację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> :( ALe nie ogladaj!!! Pierwszy raz lepiej w kienie przezyc!! A my nieodwolalnie sie we wtorek wybieramy za tydzien!! Wytrzymasz?? I juz kiedys pytalam. Co to jest 41?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububu
właśnie popijam kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> TY wredoto!!! To nie bylo po kolei!! MUsialam niezle popracowac szarymi komorkami... A ze King Kong umiera... to wiem bez ogladania. Hahaha... jestem lepsza :P [wyciera chusteczka z policzka lzy TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ! TWA Czytałam 41 i odpisałam zanim zajrzałam tutaj. Wali mnie to co kto sobie pomyśli. Ja tak czuję i kropka. Zrobiłam dziś zakupy (w pracy oczywiście) i będę gotować bogos. Nie włączam na razie nic poza kafe i gg bo będę grzebać w kuchni więc będę, że tak powiem \"dochodząca do kompa\". Wzięłam się na Twój sposób ogarnięcia kuchni i kompa równocześnie ! :D W razie pytań prosze uzbroić się w cierpliwość - na pewno odpowiem. No to idę w gary !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×