Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> Ale czasem musza odpoczac... Jak siadam na kafe, to bym sie zrelaksowac chciala, a Ty mnie do myslenia zmuszasz... [cala w skowronkach, bo po raz pierwszy od dluzszego czasu wie co TWA ma na mysli :D ] PS. POprosze linka do 41 :) Moze byc na GG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny - obróbka wstępna bigosu zrobiona ! Coś tam się w garze gotuje więc zerkam czy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, ja też gotuję od wczoraj bigos :) :) Coś nas jednak łączy, oprócz braku męskiego ego. A jak się robi malibu z mlekiem? Mam Malibu i mam mleko.... Zapraszam, ale z przepisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona Bigos ... sie robi ! Co do malibu - kiedyś popijałam. Nie bardzo pamiętam ale chyba pół na pół i raczej smietanka a nie mleczko ... Na zdrowie ! 🌻 I czuje się zaproszona ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zjadłam krokiety, które miały być na Wigilię hahaha Mona dawaj flaszeczkę, ja stawiam mleko i pijemy, jak się skończy skoczę po nastepną... [TWA planuje się upić, ale ciągle nie ma powodu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak gadamy o żarciu świętecznym, to mam w zamrażalniku wielgaśną golonę i zastanawiam się jak ją przyrządzić? Macie jakieś propozycje? A tak przy okazji podajcie swoje menu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Wigilia to jasne, ze obowiązkowo zupa grzybowa, karpik i pierogi z kapusta i grzybami. A potem jak hulaj dusza: bigos śledzie w oleju (albo inaczej - jeszcze nie wiem) ryba po grecku sałatka gyros galarcik ze stópek ciasto ( makowiec i serniczek) i zobaczymy co jeszcze .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Nie w wodce (bleee) tylko w piwie :) Ale tez radosci... A czasem bez powodu :) O jakim balascie mowisz [czuje, ze znow TWA zabila Jej cwieka...] flow---> A u mnie nie ma grzybowej. Jest barszczyk z uszkami. Karp, pierogi ruskie i kapusciane. Niestety bigosu tez nie ma... :( (a to z miesem przeciez jest... to chyba nie na Wigiliealbo jakis wegetarianski ;) ) A sledzie, salatki i inne takie to dopiero na swieta, nie na Wigilie. I koniecznie kutia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Wiem o jakie menu chodzi. To mial byc taki blyskotliwy zart, zebyscie utwierdzily sie w przekonaniu jaka to ja jestem dowciapna i inteligentna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia śn - twarożek ob - ziemniaczki peere i śledź ze śmietaną ko - barszcz czerowny, uszka z grzybami, kotleciki rybne z sałatą, sałtka11 Święta: 3 rodzaje wędliny, pieczony karczek, galaretka z kurczaka, biała kiełbaska z cebulą czosnkową i goloneczka, jeszcze nie wiem jaka... i moje ukochane ciasto ciemne z bakaliami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ja też jestem inteligentna (TWA potwierdzi w swoim czasie) i domyśliłam się co chciałaś napisać ... :D A te frykasy o których pisałam to na święta a nie na wigilię ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Zwracam honor... Tym razem wykazalam sie kurza slepota (bo wszyscy wiedza, ze orlice maja sokoli wzrok:P ). Przeczytalam \"wigilijna golonka\"... dlatego pomyslalam o wigilijnym menu i dlatego zszokowala mnie golonka i bigos na wigilijnym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy o żarciu a zapomniałyśmy o najważniejszym - opłatek kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Przecie mowie, ze mnie kurza slepota dosiegla, nie...? A nie umiec czytac i byc slepym to dwie rozne sprawy!! NA wagary w szkole chodzilam tylko z Religii ;) Bylam pilna uczennica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×