Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

NO nie wiem... Ostatnio dzwonie z zaskoczenia, myslalam, ze Tanczaca skakac bedzie z radosci (bo to niecodzienny objaw, ze dzwonie :P ) a Ta do mnie \"czego chcesz\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas znow isc konsumowac... truskawki :) A moze zamocze je w czyms gestym i bialym i dodam odrobine slodyczy...?? A co? Raz sie zyje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak powinno być:P Rozpuszczone jesteście jak dziadowski bicz ;) Wiesz Ptaszeczku jak się tak bez końca, do znudzenia powtarza, że się nie lubi gadać przez...( telefon, skype i inne) to można osiagnąć swój cel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzisz jaka ja jestem?? Pelna poswiecen!!! Dla Ciebie to zrobilam, mimo, ze nie lubie :P Wiesz ile ja mam kontaktow w skype...? cale 2 sztuki :D Moglby zadzwonic jakis tajemniczy nieznajomy... najlepiej w lsniacej zbroi na koniu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez często słyszę \"czego\" zamiast głośnych okrzyków zadowolenia ! :D I wiesz co Ptaszysko ? Przyzwyczaiłam się już do tego i uznałam, że to normalny objaw ! :D Znaczy się, że wszystko w normie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorela jasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a kiedy ja będę slyszała fanfary na swoją cześć ? :D Wiecie, że jestem zachłannna i potrzebuje komplementów codzienie i conocnie:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę ciągle cię wychwalać TWA bo wpadniesz w samozachwyt i po tobie będzie ! :D Odrobina chłodu i wstrzemięźliwości dobrze ci zrobi ! :D A od pieszczot i tych innych masz Przystojnego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdoły sobie wypraszam ! Ja swoje wiem ! Raz kochasz - raz nie kochasz ... ale takie są kobiety ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jak nie ma!!! Jest! ;) A ja od krwawego JCvD wole boskiego CF ;) Zaczarowana---> JAk to \"na szczescie\"?? :O flow---> Ja tez sie przyzwyczailam :D I niech sie inni przezwyczaja do moich schiz :P Poza tym dzwonic nie lubie... Mam pecha... Wczoraj zadzwonilam i mi sie oberwalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka kurczaka dusi... Ptaszysko truskawki wcina a biedna TWA znuf musi czekać bo inaczej kogoś skusi... i się będzie działo ciało... ciało...ciało... o ciało pocierało... na razie pisze skromnie... na kawkę czas laseczki już przychodźcie do mnie pooglądamy se majteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie majteczki TWA ? Te parę paseczków na krzyż ? :D Nawet nie ma na czym oka zawiesić ... tak tego malutko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie zrem tera!!! Tera ogladam :D Odrobine wyrozumialosci! Mistrzostwa sa ;) Nie zadziobalam, bo rzucil sluchawka, po uprzednim op.... mnie. A wszyscy sie dziwia, ze ja dzwonic nie lubie :P BArdzo nieprzyzwoita ta rymowanka :O JEstem zdegustowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×