Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam,wpraszam się na kawkę czarną jak smoła i bez cukru :D Może spotkam wreszcie Piękną Orlicę ?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tych upałów to i kompy dostają na łeb ! Dzisiaj znowu miałam małą awarię ... ale maleńką i już wiem jak sobie radzić w razie cuś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> KOmputer tez ma prawo sie spocic ;) 🖐️ Tanczaca---> Wysylam Ci cos na poczte, cos w czym sie ostatnio zasluchuje jak maniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku sobie z kim...? O_O A czy ja mowie, ze cos zlego? Ale o co w ogole chodzi? Poszukalam :D Ale chwilowo nie mam miejsca... Czeka w kolejce :P DZieki za cynk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani deszcz, ani śnieg, ani kwiat, ani dzień, Nieznana dal, nie słodkich fal, zaklęta przystań daje znać, Zabraknie Cię, zatęsknię dziś, tak pusto już bywało przez, tysiąc mil. Ref) Sto lat niech żyje, żyje nam miłość żyje w nas, Bo ona każe wracać raz po raz, Jak słońce wiosna jak, ptaki do swych gniazd, Wracać raz po raz, Niech żyje, żyje nam miłość żyje w nas, Bo ona każe wracać raz po raz, Jak ptaki do swych gniazd, wracać raz po raz. 2) Ani deszcz, ani śnieg, ani kwiat, ani dzień, Nie zmienią serc, nie zerwą lin, znużona zamknij oczy i W samotną noc, spokojnie śpi, będziemy razem choć nas dzieli, tysiąc mil. Ref).... Sto lat niech żyje, żyje nam miłość żyje w nas, Bo ona każe wracać raz po raz, Jak słońce wiosna jak, ptaki do swych gniazd, Wracać raz po raz, Niech żyje, żyje nam miłość żyje w nas, Bo ona każe wracać raz po raz, Jak ptaki do swych gniazd, wracać raz po raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mnie interesuje w jakich konkretnie... :P Zreszta ja jeszcze nie dostalam Twojego unca unca (zaraz sprawdze), a Ty nie powiedzialas, czy Ci sie moje podobalo :P Watpie w to - bo nikomu sie nie podoba. A moze to dlatego, ze od niedawna wszystkich maltretuja ta piosenka i leci non stop. JUz tak mam jak mi sie cos spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie jestes zdziwiona? :D JAkie lubu dubu? O_O ...i jeszcze pare innych rzeczy :D NIe ograniczajmy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to piosnka w Twoim stylu..ach wymieniłam ninimum... jasne, że jeszcze lubimy piwo i hauwe maczana w odrze:P A ja dzisiaj jem morelki...dostałam w zamian za miłą usługę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam w oknie zabezpieczenie przed robactwem które wieczorami włazi do mnie na waleta ! :D Robal --> bez urazy ! To niestety nie o tobie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie o Robalu...? Przyznam sie, ze pierwszy raz nie doczytalam wszystkoego wstecz :( Nadrobie jutro, bo dzis juz padam :( Dobranoc!!! TAnczaca---> Kiedy wlasnie nie w moim stylu!!! JA sama sie dziwie, ze mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to moze jestes. Ale ja sie nie przyznaje do laskowania :P Nie mam nic wspolnego z zadna laska 😭 Ja w lodowce tez mam swiatelko... i jeszcze jakas kapusta rano byla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×