Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

KOŁYSANKA DLA PTASZYSKA Tu sroczka kaszke warzyła, swoje dzieci karmiła: temu dała w garnuszeczku, temu dała w rondeleczku, temu dała na miseczce, temu dała na łyżeczce a temu nic nie dała tylko frrr..... poleciala. inna wersja: Sroczka kaszkę warzyła, dzieci swoje karmiła. Temu dała na łyżeczce Temu dała na miseczce Temu dała na spodeczku A dla tego nic nie miała, frrr... po więcej poleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmienie mialam na mysli... (ale kiedys trzeba mnie bylo zachecac i to moooocno!! :D ) Chodze spac z kurami, bo sie z kurami bede budzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Upał taki, że tylko leżę i zdycham. Muszę się pochwalić, że mój synuś zdał maturę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za goraco :D I nie wszystko ma dziecko po matce... Ja niestety jestem tego przykladem :( Ide moczyc to i owo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wymoczyłam to i owo ... :D A propo dziedziczenia ... to co najlepsze w dziecku to zawsze po matce ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, wiadomo. Mam napiety plan dnia :D Dzis wloskow nie myje... JUtro. Cala sie splucze lodowata woda, zeby bylo milo w autku :) Szkoda tylko, ze kierowca taki \"przepisowy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dzisiaj moczylam tez... Wlasciwie to co chwila ;) I nie zgodze sie z tym dziedziczeniem. Ja mam jedna ceche (dobra moim zdaniem), ktorej napewno po mamie nie odziedziczylam (ponikim zreszta)! Co nie umniejsza Jej wielkosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze co niby? A dlaczego nie? A jesli tak to co? Zle? Poki sie nikogo nie krzywdzi to chyba nie zle? Ale nie o to mi sie rozchodzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis pieszczoty krotkie, bo aura niesprzyjajaca do dlugiego tulenia sie... Spie bezdotykowo... A pidzame to juz nie pamietam gdzie wetknelam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goła a nieodziana to to samo ... tylko lepiej brzmi ! Mniej brutalnie ! TWA już się posikała ze śmiechu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałaś Flowka powiedzieć, że przyzwoite określenie kobiety gołej to nieodziana... no posikałam się ...fakt... Ptaszysko potrafi mnie swoimi określeniami rozwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×