Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja tam o nic się nie modliłam - czasu ostatnio brakuje ! No i mamy taką pogodę jak mamy tzn. upalny standart ! TWA --> ploty przy śmierdzielu z moimi dwoma Kaśkami ! Jak znam życie ... to potrwa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnica poliszynela to rzekoma tajemnica, o której wszyscy wiedzą lecz nikt o niej głośno nie mówi. Czy słyszeliście kiedyś określenie : \"tajemnica Poliszynela\"? Wywodzi się ona z włoskiego teatru lalek. Poliszynel był zabawną postacią, która charakteryzowała się wielką gadatliwością i wciąż rozsiewała plotki. Jeżeli więc ktoś mówi o jakiejś informacji, że jest to \"tajemnica Poliszynela\" ma na myśli, że wiadomość ta jest wszystkim znana i dawno już nie jest sekretem TAJEMNICA POLISZYNELA tajemnica rzekoma, sprawa powszechnie znana; pojęcie zaczerpnięte z franc. teatrzyku kukiełkowego, którego bohater, Poliszynel, chełpliwy fanfaron i kłótnik, scenicznym szeptem w największym sekrecie zwierzał się publiczności z rozmaitych sekretów. A więc tera przejdxmyy do konkretów : co nie jest tajemnica, że masz chabazie czy że nie masz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Ptaszysko a co lepiej mi się będzie żyło jak będę posiadać tę wiedzę czy może świat się nagle zmieni? :P Jak Ci nie ciążą to se noś dalej chabazie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wszystkim...brzuszek wygolony i zaszyty ...tylko supełki widać ...kołnierz w pogotowiu a pańcia 6 kwakę zrobiła żeby nie zasnąć!!! Dzieki Torebki za wsparcie!!!👄x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ptaszysko !! Ja właśnie myślę o tym, żeby się troszku pokanapkować...zabiegi pielęgniarskie wykonane..pani doktor powiedziała, że jest oki...welflon wyciągniety.. Cztery Łapy zjadly kluseczków z mięseczkiem...w garnku zupa chińska prawdziwa i 5 rzułtych ukochanych TWA pałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apetyt jest objawem szybkiego powrotu do zdrowia! :D Zazdroszez Ci tych palek. Ja sie chyba wybiore na pole na szaber, bo sa drooooogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz oszczedzac? Na palkach?! Przeciez drozyzna w sklepie! :P POjade dzis moze zobacze, czy dos uroslo i dojrzalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku idziemy z Flowką na diete, będziemy żreć kapuścianą i jakieś badziewie jeszcze a ja pałki dodatkowo!!;) Trójglicerydy mam za wysokie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palki nie sa przewidziane w tej diecie z tego co wiem :P Ja nie wiem co mam za wysokie, bo nigdy nie badalam :D Nie ma jak bloga nieswiadomosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że przy tej Twojej błogiej nieświadomości nic Cię nie boli !!!:P Kazali mi zbadać cholesterol, trójglicerydy i cukier w ramach programu czy umrę na chorobę wieńcową czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×