Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A ja nie zaspokoiłam ... Więc idę spać ale naprawdę a nie tak jak niektórzy tutaj ... DOBRANOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Koniec ciezkiego dnia, ktory ledwo co przezylam. Od rana do 19 nie mialam czasu nic zjesc i popylalam po swiecie szerokim o pustym zoladku :O Ja tam widze roznice miedzy gola, a nieodziana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie zabralam. Oczywiscie, ze zabralam. I kanapki i wode.I przywiozlam spowrotem... Znaczy spozylam w drodze do domu w autobusie :P Pisze przeciez, ze nie mialam kiedy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz? Chyba zartujesz, ze wczesniej tego nie widzialas? O_O A na MI3 to nawet do kina nie chcialas isc... Tylko mi potem nie mow, ze do bani 😡 Gdzie/w czym mialam grzebac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda czysta byla!!! :D A trawa zielona :) A ja nie mam co gwintowac :( Robie obiad. Gotuje sie przy okazji w tej kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylabym sie na tej trawce zielonej, wyciagnela stare kosci, wygrzala stawy. I jeszcze piwo w garsc i czego mi trzeba wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobik brazowy. A na obiad salete z ogorkiem mialas? :D Ja bitki robie, z cebulka :D Niesolone :P I z kluseczkami beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje bitki rozpływają się w ustach!!:D Masz na myśli słuchawki z mikrofonem...no tak :( Miałam do przedwczoraj...heh... zahaczyłam nogą i kicha rozerwałam na pół...i dzisiaj zrobiłam rewolucję...porzucałam K... poszłam do podwójnego sklepu po kabelka [TWA uwielbia kabelki kupować] i wpadł mi w oko micro... taki zajebisty... ta sama firma co kamerka, myszka i wypasiona i kochane kabelki wiszą ale z tyłu:p Aha i jeszcze postawiłam Ż Przystojnemu, żeby mi odpowiednio wsadził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co...?? Ty to masz pecha z tymi kabelkami :P Ja sie szarpnelam na jedne S z M, potem z nieba splynely drugie, a i tak nie uzywam, bo moj S jest niekompatybilny z Twoim, ani niczimim... podejrzewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę Ptaszysko...heh...chociaż jeden kabelek zdecydowanie się ostatnio poprawił...i dziś o godzinie 1.30 w nocy miałam z nim telefoniczny kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×