Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dlaczego myslisz, ze to odpowiedni topik dla mnie? O_O CZy ja kiedys mowilam, ze zyje bez sexu? :P Zreszta idac Twoim tropem tutaj tez mnie nie powinno byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? ten topik jest pytaniem czy ma się ochote na kawkę? jak się nie ma to sie pije cuś innego...:P tu różnorakie napoje som podawane!!! skoro żyjesz z seksem i i z grzybicą ;) Flowka nie mów mi, że do tej pory mielesz ozorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisalam, ze z grzybica... Ale kto to w sumie moze wiedzec :D W odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule topiku powinnam wejsc i powiedziec: Nie ja. I pojsc sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Dobry dzień dzisiaj miałam - popracowałam, potem się lumpeksowałam, potem się naplotkowałam a teraz jestem tutaj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwawa_Orlica
Witam o poranku! Tanczaca---> A gdzie Twoje Dzien Dobry po polnocy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawunieczka
Ja mam wielką ochotę na kawkę ale nie mam z kim hyhyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Niedźwiedź chwilowo wyjechał ... więc jestem. Dzisiaj ploty wieczorkiem ! Z piwkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Powiedziałam Ci Ptaszysko! lajf!!!:P Jak to nie cierpisz kwaki O_O...to obraza majestatu... to tak jakbyś powiedziała, że nie cierpisz mnie ;) Flowka z kim te plotki i piwko? Chcesz mnie zdradzisz niewierna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak... ale spoleczenstwu!1 :D Czy Ty sie identyfikujesz z kwaka? :P W Twoich zylach plynie krew, a nie kwaka :P Tez Cie wczoraj zdradzilam :D To jakis dzien zdrad, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do listopada 2007 jeszcze trochę czasu...otworzę jak dostanę nastepną .... Ptaszysko czy jest mniej ciepło dzisiaj? Cztery Łapy stanęły na łapy po antybiotykach...kichy dziś nie bolą... ale teraz na głodno trza leżeć i czekać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodowka czasem jest wskazana. Nawet dla zdrowa. Nic jej od tego nie bedzie :) Odbije sobie pozniej ;) Ja mowie o 2006... Nie bede Ci robic zapasow tego obrzydlistwa na polce :P Masz miec miejsce na nobelki i ZOO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieswiadomie!!! A jak nieswiadomie to nie wiem, nie pamietam, nie? Sny tez czesto zapominam :D A w ogole to skad wiesz, ze mam chabazie, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×