Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dlatego urozmaicam i wzbogacam moj wizerunek... A to, ze czasem wiesz wiecej niz inni nie znaczy, ze inni tez musza tak od razu wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym ta rozmowa bo nie jarzę ! Czy kogoś jeszcze interesuje moje życie uczuciowe (oprócz oczywiście TWA) bo jakoś nie widzę odezwu na wiadomość o randce !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> CZy ja cos mowie o prywatnych kontaktach? O_O Ja o kafeterii mowie :P Srednio tu prywatnie jest ;) flow---> Ogolnie rozchodzi mi sie o to, ze Tanczaca sledzi mnie po kafe (wolno ;) ) i zdradza moja tozsamosc (tez wolno ;) ) I ogolnie to wyrazilam tylko swoje niezadowolenie. Chyba tez wolno? :P Wazeliny musza sie zbilansowac czasem z OPRami, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie dzisiaj zły dzień ! Moze czas w końcu odsapnąć i się położyć ? Rano inaczej się patrzy na świat ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bam bardzo dobry dzien dzisiaj :D Tanczacej lata od rana jakas mucha kolo nosa... I nawet zwrocic uwagi nie mozna, bo sie bulta i obraza :P Ale spac to ide swoja droga... Jutro pracowity dzien, heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj bardzo pracowity dzień a potem wiele wrażeń ! Wyczerpały mi się akumulatory ... No to se idę podładować coby jutro być w pionie ! DOBARNOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiesz czego chcesz...akurat humor mi się poprawił od kiedy Flowka się odezwała... a jak prywatnych kontaktów nie będzie, to siłą rzeczy nic nie bedę wiedzieć a więc mówiąc Twoim językiem niczego nie zdradzę...więc masz jak w banku!!! KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak to widzisz... 🖐️ Nie lubie sie klocic ;) Spiaca jestem 😴 Jak Ci przejdzie to daj znac :P A swoja droga stanowczo za czesto sie obrazasz :P Ja w swoim marnym zyciu nie pamietam zeby ja kiedykolwiek choc raz :P Kolorowych zycze!!! Karaluchy i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronic sie jest sens jak sie jest atakowanym chyba, nie?? Dla mnie w kazdym razie jest to logiczne. A ja tylko wyrazilam swoje niezadowolenie. i nie rozumiem czemu sie bultasz? O_O (i wiem co na to napiszesz :P ) Przyczyne czego? Bo ja nie lapie :P MOze dlatego, ze juz baaaardzo spiaca jestem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki... niech Ci bedzie ;) Jako, ze mi to i tak wsio rabno (bo nie wstydze sie zadnego nicka) to mozesz spalac moje nicki. Jak mi sie nie uda byc tajemnicza choc odrobine to przeciez nie umre na to nie? (a swoja droga to szkoda :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe rozumiesz... MOje nicki i moge robic z nimi co chce. To wiem. I tak samo jak Ty ze swoimi... MI chodzi o to, ze to ze Ty (I pare innych osob) wiesz jakie to sa nicki to od razu cala kafeteria nie musi wiedziec. Ale z drugiej strony ja nie mam nic do ukrycia i sie zadnego nicka nie wstydze, to skoro tak Cie to dziwi to masz juz pelne przyzwolenie na spalanie moich \"tajniackich\" nickow... Udzielam Ci go, zeby Ci sie dobrze spalo :P KPW? Czy jeszcze raz od poczatku?? Kurczaczek i lece juz, bo nie zdaze sie wyspac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> i to wszystko na co mnie teraz stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam dzisiaj zdjęcia (album) z pięknego ślubu...wszystko wymyślne, indywidualne...poparte niestety dużymi pieniędzmi... Ech... szczęścia im życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zrobiło się gorąco ! W pracy się przyklejam do fotela a w domu też nie lepiej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×