Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Krwawa odrosły Ci piórka na ogonie...to zaraz zrobię z nimi porządek!!!! :P Odpowiedziałaś na stwierdzenie Flowki a ono dotyczyło Tygrysa!!! Ja znam Twoje sposoby migania się Ty niewiniątko!!!;) Mnie nie nabierzesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem niewiniatko... A jak tak sie dopraszasz to moge napisac wszystko (czego sie nie robi...). W koncu dzien bez wazeliny to dzien stracony: Zawiesilam O i przyszlam tu wczoraj tylko dla T, a kawe mam tam gdzie slonce nie dociera!! CZy jestes teraz zadowolona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo konstruktywna wymiana poglądów ! :D Same za chwilę się zamotacie w tym wszystkim ! I zapomnicie co było na początku dyskusji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A co bylo na poczatku...?? ;) Ja wlasnie zakonczylam, bo sie Tanczaca dopraszala \"milych\" slow :D A w ogole to ide konsumowac cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu żarcie ! Ja dzisiaj dla odmiany --> chlebek pszenny, masełko i dżamer truskawkowy - do tego kefirek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znowu zarcie??!! Przeciez jesc trzeba!! JA sie dzis zalapalam na darmowe zarcie! Troche dluzej mnie nie bedzie :P Napewno cos pysznego ;) Wszystko co darmowe mi smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam w LP zapas S na weekend ! Kontakty netowe będą ograniczone do minimum więc coś trzeba robić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe na ile ci starczy tego samozaparcia TWA ? Odpoczywaj, mną się nie przejmuj i nie daj się pokusie dzwonienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się doczekałam wyznania ... :D Wrócisz stęskniona, że hej ! Zbieram się do domku ... nareszcie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - nie przesadzaj z kosmetyką ! Jedziesz w dzicz a nie na cating ! Będziesz rypki podrywać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×