Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka czy ja Ci daję totalną swobodę bycia sobą ? ;) Ptaszysko z Tobą należy postępować odmiennie, ponieważ Ty odszczepieniec jesteś :P I nie czepiaj się już a jak musisz to czep się tramwaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeerwnik
o rany na tym temacie też się porobiło cos złego lata w powietrzu wszędzie niemiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> to jest wybitnie męski harmonogram urlopu ! Protestuję ! Zauważyłaś, że więcej tam męskiej przyjemności niz damskiej ? A poza tym ... trzeba mieć tyle urlopu żeby wszystko wykorzytać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Tygrys wrócił to pewnie Ptaszysko zrezygnuje z odwyku ! :D Czego się nie robi dla faceta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież pisałam z rańca, że leje ! Jeszcze ani na chwilę nie przestało ! Ja na twoim miejscu zastanowiłabym się nad tym wyjazdem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:milego dnia 🌻 Ja chce slonca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jak komus za cieplo to na teneryfe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P pogody?pogoda jest zawsze ale teraz troszke pada;)15 l na m na h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka przyszło pareo :D Jest piękne i jedno i drugie, ale nie wiem gdzie miałabym w tym deszczu w nim chodzić? Zielone zawiesze na namiocie jako flagę, żeby było wiadomo, że tu TWA mieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyda się na przyszły sezon ! A może jeszcze w ten ... po pokoju sobie pochodzisz i będziesz kusić Przystojnego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ flow---> Taaa... a Ty myslalas, ze wczoraj to moja obecnosc na kafe czym byla spowodowana, co? ;) A pogody nie bedzie!!! Za kare dla tych wszystkich co narzekali na upaly :P Robal---> JA coprawda nie bylam ale wydaje mi sie, ze na Teneryfie to raczej cieplo jest... ;) To chyba trza by tych narzekajacych na upaly na Antarktyde wyslac albo chociaz do RPA - tam ponoc snieg spadl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po fali upałów kiedy się ludź kleił do ludzia w czasie miziania .... teraz pogoda wymarzona ! :D Tak trocvhę dla rozgrzewki a trochę dla przyjemności czyli łosz end goł ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×