Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

czesc wam chcecie za darmo balsam nivea good-bye cellulite? jesli tak moge wam wyslac zaproszenie na stronke nivea, tam trzeba sie zarejestrowac i jak zaprosisz 10 osob to dostaniecie 200ml balsamu za darmo jak cos to na meila wysle wam zaproszenie, tylko podajcie meile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było że w weekendy nie bywam to się wpisuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, dziękuję, tam zdaję się później trzeba zapraszać kolejne osoby żeby go dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka polewka z dórzom cebulom uświadomiła mi, że nadal siem nie określiłaś co do niespodziewanki na 13 ..więc siem decyduj ..ino szypko...puki moja KK nie jest po stosunku z 0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupiłam zielony krem do zielonych kłakuf: P i gumkem z koralikami i cwietuszkami:D w jakim kolorku? Flowka jak myślisz? ;) nie kocham Ciem moje CUŚ jest Ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka poszła do P...siedząc przy stoliku w klusej szmatce...zacznie machać nurzkom w celu zwrucenia uwagi frajera o ile takie tam bendom samotne :P a ja tymczasem namalujem bohomazy bo jutro dzień odwiedzin ...Przystojny przyjdzie w celu zbliżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chciałby bezpłatny żelik antycellulitusowy z nivei :)???? Jeśli ktos jest chetny to prosze o podanie maila :) Tak szczerze to ja potrzebuje waszej pomocy :) Musi mi sie zarejestrowac jeszcze 9 osobek.. Moge liczyc na waszą pomoc..🌼???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja siem ustosunkujem ... byłam w szmatce i wyglądałam ślicznie ! Koleżnka M była zazdrosna. Frajerów wolnych nie było - ale był mój pan instruktor z prawka i nawet po tylu latach mnie poznał ! :D Zadowolona TWA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×