Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam! Wczorajszy rajd do B zakończył siem poszerzeniem wiszoncych o cztery nowe osobniczko/osobniki ;) Wielki Mrówkojad jest pojedynczy. Chodził samotnie od mrowiska do mrowiska z nosem przy ziemi. Nie wiadomo, tak naprawdem jakie mrufki mu smakujom ale te, które gryzom TWA, bedom pokarmem wyśmienitym. Koń tymczasem obserwował okolicem i strzygonc uszkami, zobaczył skarajoncego siem Oposa, wiec jako zwierzę wybitnie inteligentne doszedł szypko do wniosku, że synantropijność na dobre wychodzi, jeżeli siem znajdzie prawdziwy dom.W tym czasie Wielbłond spał sobie w najlepsze, gdy do jego uszu dotarł sygał cuda..heh - pomyśłał..czas ruszać. Spotkali siem na zielonej łonce a osa chociaż mam Trzmiela wleciała nieproszona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś o TWA racjonalność a emocjonalność Podejmujesz zwykle decyzje instynktownie. Uczucia spełniają dla Ciebie ważniejszą rolę niż racjonalne przemyślenia. tradycyjność a nowoczesność Potrzebujesz w ponadprzeciętnej mierze zmian, ekscytacji i wrażeń. Jednak czasem czerpiesz radość z korzyści, jakie daje rutyna. introwertyzm a ekstrawertyzm Lubisz poświecać sobie czas i rozmyslać o różnych rzeczach. Jesteś również dobrym obserwatorem. Obcując z innymi jesteś - w zależności od stopnia znajomości - rozmowna i towarzyska lub nieśmiała i zdystansowana. indywidualność a zdolność przystosowania Rzadko dopasowujesz się do oczekiwań innych.Ważne jest dla Ciebie, aby być wiernym sobie. Lecz pomimo Twojego indywidualizmu również wrażliwość w kontaktach z innymi ma dla Ciebie duże znaczenie. dystans a bliskość Na emocjonalne sytuacje reagujesz na początku dosyć intensywnie, lecz ogólnie dobrze radzisz sobie ze stresem. Czasem może się zdarzyć, że czujesz się przytłoczony swoimi uczuciami. postrzeganie a czucie Chętnie snujesz spekulacje i szukasz ukrytych związków między faktami i informacjami. Ograniczenie się tylko do czystych faktów jest dla Ciebie zbyt nudne. stabilność a integracja Różnorodne możliwości motywują Cię i cieszą Cię otwarte perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kafkowo Pienkny dzień dziś mamy...Flowka odkryła w sobie talenta malarskie i tworzy dzieło swojego życia...które za kilka miesiency wylonduje na śmietniku ;) A ja idem z Bukom zaliczyć cuś w Rynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim o Helce, która skończyła 60-tke (sic!) to muszem napisać, że późne popołudnie spendziłam na Dzikim Zielonym Zachodzie, gdzie strzelajom szeryfy, wyjom wilki, canoe bystro zasuwa Riverem a TWA z Bukom siedzi pod choinkom - jedynom - i pije kafke z MD, które jakimś cudem zbudowali na prerii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam opierdol przez smysa od Prezeski, że nic jeszcze dzisiaj nie napisałam ! :D Jestem usprawiedliwiona - malowałam i miałam masem stosunków z różnymi końcówkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mamy poczontek jesieni złotej, należy bezwglendnie zaopatrzyć siem w jesiennozłote obuwie aby być modnom ;) TWA poczyniła te przygotowania poczynajoc od tego, że wymierzyła swojom stupkem[używajom przykrótkiej linijki, bo długom zielonom Flowka obiecuje i obiecuje;) i kartki papieru]celem idealnego dobrania złotych botkuf, kture do kupieniasom na A bo w firmowych obuwniczych nic złotego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×