Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie wiedzieć skond zapragnęłam poczuć w sobie białego korzonka ;) bendzie pyszny jako przystawka do drugiego dania :D Flowka znuf nie pisze ale jej wybaczam bo ksienguje kapóśniak z szatkowanej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bzika na punkcie...durzyh
Mokry sernik z kokosem rozpływa się w ustach... Pieczenie: 1.20 Ciasto: • 30 dkg mąki, 15 dkg cukru, 15 dkg margaryny palmy • 1 jajko, 1 żółtko, 1łyżeczka proszku Masa serowa: • 1 kg sera zmielonego dwa razy, 35 dkg cukru, 2 jajka, 3 żółtka, • pół szklanki oliwy, 1 paczka cukru waniliowego, 2 szklanki mleka, • 2 budynie waniliowe, skórka pomarańczowa, 100 gr rodzynek, kokos Etapy przygotowania 1. Składniki na ciasto zagnieść. Wysmarowć blaszkę (lub tortownice o średnicy 28cm) tłuszczem i wysypać bułka tartą. Wylepić ciasto na blache. Nagrzać piekarnik do 170 stopni. 2. Masa serowa: cukier, jajka, żółtka i cukier waniliowy ubić mikserem. Dodać oliwe - zamieszać. Do masy dodawać stopniowo przemielony ser i dalej ubjać. Budynie wymieszać z 2 szklankami mleka i powoli wlewać do masy serwej. Całość mieszać łyżką ponieważ masa jest dość rzadka. Wsypać rodzynki i 2 łyżki skórki z pomarańczy. Wylać na ciasto. 3. Wstawić do piekarnika nagrzanego do 170 stopni i piec całą godzine nie zaglądając do piekarnika!! Cztery białka, które nam zostały ubić, wsypać 4 łyżki cukru, dalej ubijać aż cukier się rozpuści. Wsypać 10 dkg kokosu lekko zamieszać. Po godzinie pieczenia sernika wyjąć i posmarować go pianą z kokosem. I jeszcze raz wstawić na 15 minut skracjąc temperature pieczenia do 160 stopni. 4. Ciasto jest bardzo smaczne i mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pomocy pijafki mojejniemojej upolowałam Sempa, z sinoniebieski dziobem i czarnymi prawie 3 metrowymi skrzydłami...pienknie siem prezentuje obok innych wiszoncych ;) ach bym zapomniała...przytuptał za mnom Assapan, trzymajonc orzeszka w lapkach, kicnoł i zawisł koło Aligatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Flowka tysz bendzie zajenta, ponieważ zajmie siem przenikaniem i rozpoznaniem przydrogowych krzaków, w których ludzie załatwiajom różne swoje potrzeby ;) A ja muszem posiąść wiedzem na temat wziencia w posiadanie kilku płyt betonowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zdrowiem pytam! Jusz dwa dni mija a trucizna dalej działa ;) niczym w powieści Agaty CH....ktoś kogoś gdzieś czymś pocoś załatwił... :o A dziś piontek gżypkowy...czenś znuf nawleczona czenś w kotle jusz polefkom jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×