Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
No pewnie, ze grzalam... Nie tylko 4 litery. Ale wiecej fragmentow mojego skostnialego z zimna ciala :classic_cool: Goraco to jeszcze w tym roku nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
tam gdzie poprowadza dwa pedaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadczasowość Twojej mentalności oraz brak parlamentarnej orientacji w temacie nie obliguje mnie do prowadzenia dalszej merytorycznej konwersacji z Tobą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksterapeutka dr Laura Berman zapytała 3 tysiące kobiet i mężczyzn o to, jak utrzymują w związku bliskość. Badanie wykazało, że najbliżej są pary, które... 1. Często uprawiają seks. Klucz do sukcesu? Powiedz \"nie\" telewizji. \"Pary, które mają w sypialni telewizor, dużo rzadziej uprawiają regularnie seks\" - zauważa Laura Berman. 2. Często dotykają się w nieseksualny sposób, np. przytulają się, obejmują, trzymają za ręcę i całują. 3. Są poszukiwaczami. I to nie tylko w łóżku. Wypróbowywanie czegoś nowego (np. restauracji czy dziedziny sportowej) podgrzewa atmosferę. 4. Oddzielają pracę od życia prywatnego. Badania Berman dowiodły, że kiedy jeden z partnerów (lub obydwoje) poświęca dwie godziny (lub więcej) każdego wieczoru na rzeczy związane z pracą, to niszczy intymność. 5. Mają podobne wydatki i oszczędności. \"Pary, które nieustannie walczą o to, kto ma w danym miesiącu za co zapłacić, są sobie dużo mniej bliskie\" - mówi dr Laura Berman. 6. Mieszkają z kimś z rodziny. \"Inni członkowie rodziny pomagają przy dzieciach, więc para ma więcej czasu dla siebie\" - mówi Berman. 7. OBYDWOJE inicjują seks. 8. Wyznają podobne poglądy religijne. 9. Znajdują czas na wakacje. \"Wakacje z prawdziwego zdarzenia, nawet jeśli są raz na jakiś czas, pobudzają intymne życie pary bardziej niż regularne wieczorne randki\" - odkryła Berman. 10. Śpią w jednym łóżku. \"To bardzo zaskakujące, jak wiele par śpi osobno. Czy to z powodu chrapania jednego z nich, czy zaburzeń snu\" - mówi Berman. Jej rada? \"Kupcie większe łóżko. Albo zatyczki do uszu.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodkowanie miłnęło :( choć smak pozostał ;)[w persektywie snikersowanie ;)wiec wziełam siem i zapuszkowałam i zaółkowałam pewne elementy z plamami :D kopytkowanie w toku a Tańczyć z Gwiazdeczkami bendziemy niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×