Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku!!! Tanczaca---> smutno mowisz??? :D Heh... czyzby moje topiki (znaczy miejsca mojego stalego pobytu) nie byly w pelnej swietnosci podczas mojej nieobecnosci??? To mile, a zarazem smutne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKK witam w czwarteczek! Flowka wysłalam Ci następne dwie książki, tylko nie wiem kiedy będziemy je czytać, skoro jesteśmy tak od siebie uzależnione i tyle spędzamy czasu razem Emulki nocą nie próżnowały, kolejne teledyski Abbusi trafiły do mojej kolekcji. Ptaszysko pij syropki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że już koniec tygodnia się zbliża. Jakaś wymęczona dziś jestem a przecież sama spałam ... ! :D KO Kuruj się kobieto i nie daj choróbskom ! TWA Czekam na książki - dam znać jak dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> :D flow---> Kuruje sie!!! Bo... nie moge chorowac!!! W sumie to chyba mi na dobre wyszla ta decyzja o opuszczeniu dzisiaj domu :D W domu mam 16 st, a w pracy to cos powyzej 20 bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Ci Ptaszysko, bo ja mam chyba ze 25 stopni, ciagle okno otwieram, bo mi duszno. Ale podejrzawam, że w tym roku nie będzie nadpłaty za ogrzewanie. Poprzedniej zimy to miałam w kuchni cały czas zakręcony kaloryfer, bo tak było gorąco! Flowka też telepawki w domu dostaje. Nie ma to jak państwowe grzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> No... jednak chyba tak... Placisz caly rok... ale za to masz tak cieplo jak chcesz... A babcia kurka oszczedza... i zadne swetry potrojne i skarpety nie pomagaja... Jeszcze troche, a w kozuchu bede po domu chodzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Książki doszły. Jeszcze ich nie otwierałam - nie chcę czegoś sknocić. To juz Bartek w domu mi przegra. Jeszcze dzisiaj w pracy wspominamy Głębokie gardło ! Otwieramy fanclub i będziemy przebierać się za pielęgniarki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Flowcia się uspokój, bo pomylisz tego co \'\" ma \"z tym co \" winien \"! i dopiero będzie momba! Wiecie laski, toczę walkę z kadłami psimi, ale chyba przegrywam! Mróz idż sobie na Syberię a my tu słoneczka chcemy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się przyzwyczajam, mój kochany pieseczek KO leży sobie szczęśliwie na moim biały kudłaczu i niewinnie patrzy mi w oczki... ale odkurzacz pójdzie w ruch, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze prostą sałatkę robię, 5 się nazywa, będę wieczorem w towarzystwie Jaszczura się opychać, aha jeszcze do tego mój chlebek z lnem - najnowsze moje odkrycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jaka pychotka KO, teraz będę go jadła, tak długo, aż mi się nie znudzi! Tradycyjny mi smakuje z wiejskiego pieca i mleko od krówki! Ach, to dopiero przysmaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna dziewczyno, dzisiaj spotkałem Cię Dawna dziewczyno, spojrzałem dzisiaj wstecz Dawna dziewczyno, mineło tyle lat Dawna dziewczyno, gdzie tamten przepadł świat? Dlaczego dzisiaj, właśnie dziś, spotkałem Ciebie? przecież dziś już nas nie łączy nic pamiętam jak pragnąłem spotkać Ciebie gdzieś niby przypadkiem wpaść na siebie czemu tak nie dzieje się? lecz właśnie dzisiaj, kiedy nic już nie jest tak, z Twoim przecina się mój szlak Ktoś komuś śnił się co noc ktoś czyjeś imię szeptał w koc bo Twoje imię i to Ty zatruwasz komuś sny W mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce... w mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce... Dawna dziewczyno, dziś już nie kocham Cię Dawna dziewczyno, nie myśl o mnie źle Dawna dziewczyno, masz oczy pełne łez Dawna dziewczyno, gdzie tamten przepadł bez Ktoś komuś śnił się co noc ktoś czyjeś imię szeptał w koc bo Twoje imię i to Ty zatruwasz komuś sny W mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce w mokrej pościeli miota się, a potem marzy całe dnie, że tylko Ciebie chce Floweczka znasz tę piosenkę Pudelsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko bystra jesteś już w domku czy nie? Rozpoczęłam dyskotekę, światełka kolorowo migocą, kawka gorąca paruje! No i muzyka głośno gra! Ja wyję też:P KO dolatuje do Ciebie mój głosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie dolatuje tak wyraźnie, że muszę Ci powiedziec TWA, że cała chata mi drży od wibracji Twojego głosu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiam KO? Skończyłam nagrywać filmy dla Flowci i wcinam swoją pyszną sałatkę. Ptaszysko może chcesz przy okazji wspólnie wypitej herbatki, dostać drugą serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POczta... eghm...yyy... co to takiego... zaraz, zaraz... gdzies mi sie obilo o uszy... Aaaa :) OK. MAm to!! Odbiore :) PO LOSCie :) Kochana... ja juz mam cala druga serie :) Ale dzieki za propozycje :D A na \"herbatke\" to sie umowimy, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po LOSCIE. Szkoda !!!!!!!!!!!!!! TWA - umyję Ci nogi i wypiję wodę po nich jak mi przyślesz 2 część !!! Będę Cię wielbić do końca świata i o jeden dzień dłużej !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... az mnie korci, by dzis ogladnac kolejne odcinki... Ale nie!!! Bede sobie porcjowac... Bo jak sie wkrece to ogladne wszystko naraz!!! ALe super sie skonczylo!!!! Tak jak myslalam :) Znaczy skobnczylo sie tak, ze dalej nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×