Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

KENIA (Kenya, Republika Kenii), państwo we wschodniej Afryce leżące nad Oceanem Indyjskim. Powierzchnia Kenii wynosi 580,4 tys. km2. W Keni żyje 31,8 mln mieszkańców (dane z 1996). Główne ludy zamieszkujące ten kraj to: Bantu, Somalijczycy, Boran, Masajowie. Jeżeli chodzi o wyznanie religijne, to w Kenii można spotkać: animistów, katolików, protestantów. Stolicą Kenii jest. Nairobi, inne większe miasta to między innymi Momba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to , że KO pisała o mieście w Kenii ! A my głupie mysśałyśmy o czymś zupełnie innym ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> flow ma racje!!! Jaka tam Kenia?! NAsza momba pisze sie z malej litery... Jak nie uznasz tej naszej teorii to Cie zaraz wymombuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świt. Słonko ledwie wstało. Wieś Babianka, niedaleko Ostrowa Lubelskiego. Chatynka, a w chatynce ludziska. Nagle zamuczała krówka. - Ooooo – mówi matka. – Mućka muczy... Pewnie jej się byka chce. - Kokokoko... – słychać gdakanie. - Ooooo... – mówi matka. – Kurka gdacze... Pewnie jej się koguta chce. - Yeeeeeahhhh – przeciąga się Mariola. - Ooooo... – mówi matka. – Nie wyspałaś się córuś? - Taaa... k**wa... Mućce chce się byka, kurze koguta, tylko ja się nie wyspałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak dla załagodzenia tematu: momba to momba. Fakt, że chyba niechcący się tu znalazła ale skoro już jest ... niech zostanie mombą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Juz Ty sie nie martw o mombe! Ona jest niezamarzalna :D Doooobre... Heh... ja tez sie czesto przeciagam... Ale ani jedeno, ani drugie wyjasnienie nie jest tego przyczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Czy mi sie wydaje, czy Ty masz jakies waty? ;) A ksiazka nie zajac... ;) Kto mi rozmasuje zakwasy na nogach? heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Noooo :( miesnie mnie bola i zawiasy :( Tanczaca---> Juz jak pisalam to wiedzialam, ze zaczniesz od waty, heh... wĄty mialam na mysli :P Dziekuje za rumiankowe... Wystarczy, ze moj papier toaletowy wydziela swad kwiatowy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO dobrze wiem, że o wątach pisałaś, chciałam Cię trochę pod włos pogłaskać...:P [TWA wie, że KO nie posiada szczotki, a jutro poniedzialek i KO idzie do ludzi] Zielone górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myśłałam Flowka, że o tej porzejuż pociąg u Ciebie nie parkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze TWA, że honor duetu uratowany! Zielone i czerwone górą ! Na pohybel granatom i zółtkom ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo stuprocentowe kobiety takie właśnie są ! A przecież my - takie inteligentne. ładne i do wzięcia ... czy ktoś śmie zaprzeczyć, że takie nie jesteśmy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taki mróz koronki? Chcesz żebym się rozchorowała ? Barchany się nosi przy -17 stopniach ! A koroneczki niech sobie w szyfladzie spokojnie leżą do wiosny ... już niedługo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są aż tak cenne żebym musiała chronić jej mombą. Niemniej są dla mnie bardzo ważne. A gdyby mi ktoś ukradł koronkowe gatki od kompletu to co bym potem zrobiła z drugą górną częścią ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×