Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiniątko

która z was dziewczyny nie robiła loda swojemu facetwoi?

Polecane posty

Gość nie wywłoka
Ja nigdy nie robiłam laski swojemu facetowi. Robiłam za to wszystkim innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihi
lodizary i nielodziary łaczmy sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba
lizac fiutka,zeby facet doszedł? i jak trzeba lizac,zeby było mu dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **ktos**
nie da sie okreslic ile czasu trzeba robic zeby osignal szczyt....roznie to bywa...zaklezy jak to robisz...ja od niedawna mam swoj sposob i jest zajefajny i dziala jak trza...heh...uwielbiam to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj
zrób mu szarlotkę z lodami. faceci to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee
ja mam 24lata i żadna mi nigdy nie robiłaloda ani nic i wogóleżadna dziewczynaprawie nie lubi robić loda ...chlip chlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelia
Ja nie robiłam jeszcze loda .ale wiem ze faceci to lubia i nawet jak bym sie przemogła boje sie ze zorjetuje sie ze robie to nie tak albo bedzuie mowił ze zle wiec nie wiem sama moze jakies wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florek
Z chęcią poznał bym Laurę Diaz. I wcale nie mam tu na myśli kontekstu erotycznego. Poprostu wydaje mi się być ciekawą osobą. Wartą poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obfitywytrysk
bardzo chetnie bym porozmawial na ten temata z Laurą Diaz:) wydaje sie byc prawdziwą kobietą:) prosze o kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzz
mam opory co do zrobienia loda mojemu facetowi.. boje sie ze zrobie cos nie tak, ale z tego co mi mowil to na pewno bedzie mu sie podobac bo przeciez bede robic to ja :] kochany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byle_Kto
a ja nie mam tego problemu, bo moj facet uwaza ze to bylby przejaw braku szacunku z jego strony i nie chce, zebym mu robila loda, obciagala czy cokolwiek i bardzo dobrze, bo ja sie za specjalnie nie wyrywam ;) choc kiedys probowalam z kims innym i wcale a wcale z tego powodu szczesliwa nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bj
JA TEŻ NIE MOGĘ SIĘ PRZEŁAMAĆ...I NIE MOGŁABYM. STRASZNIE OBRZYDLIWE. BRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazon
moja dziewczyna robi to dla mnie robi mi loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyujmija
ja tez nie umiem tak sobie patrze na niego i nie moge poprostu ale wewnetrznie mam chec zeby to zrobic , ale nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja robi super loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwe?? dziewczyny toz to sama radosc ,mowciemi maratonistka..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka..
robiłam dwa razy...i za kazdym razem bylam delikatnie spozyta :P (alkoholem rzecz jasna) za pierwszym razem, doszedl szybko, dobrze mu bylo, jeczal, a za drugim chyba nie za bardzo, bo...w ogole nie mnial orgazmu.. jak mu robie laske...nigdy mu sie nie patrze w oczy, bo sie wstydze tego co robie. i za kazdym razem sobie mowie ze to ostatni raz:D nie wychodzi:) ale najczesciej dochodzi pieszczac ustami jego jadra, ach szaleje wtedy!:) za pierwszym razem kiedy jego penis byl w moich ustach robilo mi sie nie dobrze.. lubie kiedy gladzi mnie po szyi, i delikatnie glaszcze mnie po wlosach, w trakcie gdy go ślinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furiat
a ja niestety bede musial sie rozstac z dziewczyna ktora kocham, bo nie bierze mi do buzi :( uważam ze skoro tak to jej na mnie nie zalezy, wie ze to uwielbiam, i ze poprzednie partnerki robiły to czesto, pamiętajcie dziewczyny - nie wiele zachodu a mozna utrzymac przy sobie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furiat
A z poprzednią się rozstałem bo nie chciała chłostać mnie po pośladach z okrzykiem "wio mój włochaty rosomaku" a poprzednie tak robiły...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc ci wszystko wybaczy
ale nie glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamorouss
...jak robiłam pierwszy raz loda to powiem szczerze ze nie zasmakowało mi tak bardzo....ale za drugim i kolejnym to moj chłopak nie mogł wytrzymać z podniecenia...:)a mnie to jeszcze bardzo jarało rewelacyjnie smakuje mówie wam dziewczyny....mniam....za kazdym razem doprowadzam go do końca...jest mu tak dobrze ze bardzo czesto sam prosi bym mu robiła i robiła...jest cudownie, z minetką tez....-bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone wargi
Laura Diaz, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone wargi
prawda ? barabara... lubie gdy lezy na plecach siadam na jego brzuszku wypinająć mu pośladki i biorąc jego kutasa do ust ! mrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
to sie liczy, ja nie robie mojemu kochankowi, a mojemu facetowi robie taki przyjelam wyroznik dla mojego oficjalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobatka
..ja tez dlugo nie moglam sie przelamac...a teraz moj maz jest w siodmym niebie kiedy ssam mu jego wacusia...jeszcze zanim zaczelismy sie kochac robilam mu lodzika,zeby mu wynagrodzic czas oczekiwania na seks...a nie czekal zbyt dlugo..ale milo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borka
ja robilam mojemu narzeczonemu tylko kilka razy, ale nigdy nie do konca, w zyciu nie polknelabym spermy, ani tez za bardzo nie wiem co z nia zrobic. ale ogolnie czuje sie super jak mam "go" w ustach, wiem, ze moj facet jest szczesliwy i podniecony....tylko napiszcie w jakich pozycjach to robicie, co dotykacie, jak, troche wiecej szczegolow technicznych:) bo ja nie jestes jeszcze doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzikkkk
A ja robiłam robię i pewnie będe bo oboje nas to kręci Najczęsciej robię mu gdy jestesmy gdzies gdzie z jakiegos powodu nie mozemy uprawiac seksu np u rodzinki heh z rodzinka za sciana chyba nawet dodatkowo nas to kreci No i wtedy to juz musi byc "do konca" zeby sladow nie pozostawiac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×