Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiniątko

która z was dziewczyny nie robiła loda swojemu facetwoi?

Polecane posty

Gość lodzikkkk
JA też nie lubię za to siedze w pracy i zaraz coś mnie strzeli.. moze pogadajmy sobie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola235
Teraz liżę mu zwieracz i wkładam języczek do pupki. Zawsze jak ma puścić bączka, to mówi mi, że zaraz wystrzeli a ja robię wtedy taką minkę, że wali mi bonkola prosto w nosek. Uwielbiam to :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickuś
Ja sobie nie wyobrażam sexu bez loda jakoś tak już jest od samego początku ze ona mi go robi do końca .I jest nam z tym bardzo dobrze :) jesteśmy z sobą dobre kilka lat i dzięki temu znamy nasze potrzeby sexualne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikuś nikuś
Ty byś tylko lodzika i lodzika chciał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickuś
Odp do nikus nikuś Oj kochanie :} kocham cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikuś nikuś
Ja też Cię kocham skarbie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziczek
Ja też uwielbiam robić mojemu facetowi loda. Najpierw on wylizuje moja cipkę, potam ja robię mu loda. Ssam, ciągnę, raz delikatnie, a raz mocno, liżę go i pieszczę tak, że jest cały mokry od mojej śliny. Potem klękam tak, że moja cipka jest nad jego twarzą i wtedy on liże mnie, a ja robię loda, bawię się jąderkami albo pieszczę jego pośladki a on moje. Potem zmieniamy pozycję i to ja leżę na plecach a on klęczy nade mną. Jest super aż mi ciarki przechodzą po pleckach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli tak go lizesz
ze jest az mokry to pewnie nastepnego dnia koles jest caly w syfach i wciaz sie drapie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
ja też zrobiła i z jakim skutkiem? mój chłopak po kilku dniach powiedział "no to zróbmy to teraz dla sportu- bez zbędnych czułości..." ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickuś
no to potraktował cie jak dziwke :( chłopak totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh do nickuś
Nie no może bez przesady. Poprostu on jest troche starszy, bardziej dośwaidczony ode mnie. Chciałby czasem pokochać się tak poprostu - dla sportu. jak to ujął..."bez tej całej otoczki i nastrajania się"... już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć... dodam, że jesteśmy już ze sobą kawałek czasu (i nie mam 16stu lat) i wygląda mi to juz na cos całkeim poważnego i rokującego na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziczek
wcale nie jest w syfach, a dlaczego to że jest mokry miałoby spowodować że będzie sie drapał. bez sensu. jak sie kąpie to tez jest cały mokry przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ_DjaBlo
W czoraj mi dziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy sa tu faceci, którym sie to nie podoba? Mam problem z mezem, ja bym chciala sprobowac doprowadzic go do konca, ale on sie strasznie kontroluje, nie pozwala mi... Zastanawiam sie czy poprostu sie wstydzi... czy moze jest inna przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy tego nie zrobie. Poprostu dla mnie to jest ponizenie. A skąd wiesz co facet w tej chwili mysli? Pewnie cos w stylu \"Ssaj suko ssaj o tak\" :o Bleeeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapcia_aa
no to ja mam takie niezręczne pytanie: czy jest tu dziewczyna która lizała ssała itd. jak chłopak miał prezerwatywe? sa takie smakowo- zapachowe może to pomaga. i co sami mężczyźni na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapcia_aa
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllll
robie lody takze nic prostego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinuhe
To chyba kwestia zażyłości taże u nas-facetów..Mialem dziewczynę,nawet jakiś czas byla moją zoną,a nigdy nie sprawialo mi to przyjemności..Teraz mam kochaną osóbkę,i b.lubię to w jej wydaniu:-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinuhe
Acha,i w prezerwatywie to naprawdę bez sensu..To jak lizak w papierku.Chyba,że któraś to robi zarobkowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala
facetowi lodzika zrobic-jeszcze nigdy zadnemu nie robilam a ta mysl sama mnie bardzo podnieca jednak moj facet uwaza,ze to ponizajace dla kobiety-a ja nie moge sie oprzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --karolina--
ja też nie robiłam i co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --karolina--
a z głową to masz wszytko ok? ja nie ma mu kto zrobic to może wyślij go do burdelu tak chetnych nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zawsze jak słysze lodziara, to mi się wesoło robi - jak byłam mała, to strasznie chciałam być lodziarką;), co wynikało z zafascynowania urządzeniem do nakładania kulek lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×