Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiniątko

która z was dziewczyny nie robiła loda swojemu facetwoi?

Polecane posty

Gość niewiniątko

ja nie robiłam,jakos nie moge sie przełamac,brzydzi mnie to i nie wiem jak sie do tego zabrac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie robilam
chyba ze chwilke tylko... Jakos nie moge, nie umiem.. nie wiem.. Ale ciągle sie kochamy :) i jakos sobie radzimy bez :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom
Każdy facet uwielbia jak mu się robi loda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkka_fasiolka
ja kiedys robilam, raz jeden w zyciu mojemu pierwszemu facetowi. w trakcie robil mi uwagi co robie nie tak...zrazilam sie tak strasznie ze juz nigdy wiecej zadnemu facetowi nie wezme do buzi...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom
Do Jolka chyba żartujesz przez jednego debila!!! na pewno jeszcze Ci się odwidzi jak poznasz kogoś normalnego!! I będziesz go kochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię-każde
do Laura hmm zazdroszczę Twojemu facetowi dobry fachowy lodzik,, to podstawa i problem z rozbieraniem mniejszy... oj...chętnie bym poznal taka specjalistkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancko
skoro tego nie lubisz i nie możesz się przełamać, nie rób tego, może kiedyś zachcesz, po co ma Twój facet patrzeć jak sie zmuszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
z moim pierwszym jakos nie ciagnelo mnie do robienia mu loda, troche mnie to obrzydzalo, mimo ze byl czysty i w ogole. A teraz, z moim drugim, podobnie jak kolezanka u gory - trzeba mnie powstrzymywac, bo uwielbiam mu to robic! Musisz po prostu trafic na odpowiedniego faceta, wtedy nie bedziesz czula oporow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipulinka
a ja uwielbiam robic mu loda, ale nigdy nie udalo mi sie go doprowadzic do końca - wiec sprawa spermy i jej lykania czy tez nie odpada. ale troche tez mnie to martwi - czegos chyba nie umiem. na pewno sprawia mu to przyjemnosc, ale konczymy stosunkiem. czy cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiniatko
hmmm moze rzeczywiscie nie jest tym "jedynym'' moze kiedys spróbuje zrobuc mu loda,ale jak narazie to robi mi dziwne uwagi na ten temat,tłumacze,ze poprostu nie mam na to ochoty,a ten sie oburza,moze dla neigo robienie loda to normlka i podstawa sexu,jest straszy ode mnie i to duzo i miał kilka kobiet przede mna,ja nie potrafiłam sie zmusic,zeby komukolwiek to zrobic,no jakos nie moge...dzieki za wszystkie miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipulinka
oj zajmuje sie zajmuje i to bardzo starannie, lufka naładowana i sterczy ale nie strzela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię-każde
hmmm czyli pozostaje trening... a napewno coś dostaniesz w prezencie do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od zawsze ciągnęło do lodów (żeby nie powiedzeć od dziecka). Zawsze gdy to robię, patrzę mu w twarz, lubię widziec, ze jest mu dobrze, lubię go drażnić, pytając, czy aby na pewno. Świetny efekt daje gdy robisz mu rączką, w buzi masz jajka, a paluszkiem majstrujesz koło dupci. Odlot gwarantowany. Lub wymiana raczki i buzi:) A gdy jeszcze pomalujesz usta czerwoną szminką... Ah, wreszcie jakiś topik, na którym moja otwartość może znaleźc ujscie:) Myslę, że jeżeli facet robi ci minetkę, to czemu ty ne masz zrobic mu loda? Przecież go kochasz, kazda częsć jego ciała, no nie? Gdybym była facetem, to chciałabym zeby ktoś mi robił laskę na okragło;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 19
to jest cos najfajniejszego co moze byc dla faceta - szczegolnie mojego :-) przelamcie sie dziewczyny; ta ktora kocha napewno sie nie bedzie brzydzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jak to dobrze robi na cerę? Żadne kremy, maseczki, cuda wianki nie mogą się z tym równać! Lodziary wszystkich topików łaczmy się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullllla
ale co robi dobrze na cere? samo robienie loda, czy sperma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim sie kogoś zacznie wyzywać od kurw, proponuję się ujawnić w postaci czarnego nicka. Jeżeli ty nigdy nic takiego nie robiłaś, to tylko ci współczujemy, uboga istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mameva
Tak jak robisz mu ręką to masz jajka w buzi .Jak robisz ustami to na odwrót ręką masujesz jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy facet
dojdzie szybciej jak robi mu sie loda czy wychodzi po rowno reką czy ustami???bo jak tyle samo to chyba sie wykoncze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleczka 20
Ja uwielbiam robic lody moj chłopak twierdził ze robie wspaniale podczas tego nie mogl sie czasem powstrzymac caly drżał a ja sie fajnie czułam ze robie mu dobrze no ale niestety nie jestesmy już razem :( i oczywiscie czekam az poznam kogos :( o ile ta chwila nadejdzie z tym ze nie jestem dziwką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzywająca
uwielbiam brać go do ust, ręką masować jego jądra a palcem penetrowac w okolicy jego odbytu, jestem tak podniecona kiedy on drży i jęczy a potem zamieniamy się rolami i on bierze do ust lekko nagryza ssie wpycha język najgłębiej jak może i kiedy jestem blisko on wchodzi we mnie z taką siłą że wybucham jęczę wiję się to jest cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek
a moja dziewczyna jest niesamowita bo nie musze jej do tego specjalnie namawiac... dziewczyny nie bojcie sie lodzikow ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie byś chciał lodzika
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez na razie nie widze
sie w takiej roli, ale moze to dlatego ze jestemy dopiero w fazie rozpoczecia współzycia (jestesmy dla siebie pierwszymi) na razie jakos to tego sie nie pale ale mam nadzieje ze to sie zmieni wraz ze zdobywaniem doswiadczen w tej sferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie robiałm loda żadnemu facetowi, choć bardzo chciałam. Wszyscy mi mówią że to dlatego że jestem samicą chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) Chomików nie powinno się dyskryminować, są przecież takie słodkie. Ruszmy z akcją \"chomik i ty - może być wam dobrze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiołek...
mnie się włamali do piwnicy i zajebali maszynę do lodów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×