Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiniątko

która z was dziewczyny nie robiła loda swojemu facetwoi?

Polecane posty

Gość cwany
a moja dziewczyna zrobiła mi dziś lodzika pierwszy raz i było cudownie , jej też się bardzo podobało , bo powiedziałą że chce to mi robić jeszcze , każda normalna dziewczyna zrobi lodzika chłopakowi;d to jest to;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffiel
a jest tu moze jakaś dziewczyna z gorzowa wlkp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sff
Ile wy macie tutaj lat ?? ze już lody robicie ? bo ja mam 1 rok do 18 i cipy nawet nie wiedziałem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogun26
ja lubie kiedy moja ladies robi mi lodzika ale ma tez takie dni ze nie ma na to ochoty i wtedy nic na przymus panowie nie namawiajcie na sile swoje partnerki jak kocha to z czasem zrobi pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidus
Dziewczyna mi robila loda to bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspokojony32
a moja pani na początku w ogóle mi nie robiła loda, twierdziła, że to brak dla niej szacunku i traktowanie jej przedmiotowo (była wychowana w duchu, że seks to najgorsze zło), ale od jakiegoś czasu zaczęła to robić i powiem, że jest wspaniale, poza tym ja jej robię minetę i nie czuje obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniol
Nigdy nie pozwoliłem żadnej Kobiecie na coś takiego, bo to ma być nagroda może nie zasłużyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat, jestem dziewica, ale z moim obecnym chlopakiem, jestesmy miesiac, poki co nie doszlo nawet do palcówki, ale minete juz chcial mi robic. ja strasznie sie brzydze "lodzików" i watpie zeby kiedys to sie zmienilo. czy bedzie zawiedziony? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniol
jeżeli cie kocha to nie będzie zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, będzie wniebowzięty. :O Naoglądał się filmików a ty nie bierzesz. :D :P Ja tam wypierrdalam wszystkie co mają jakieś zasady z łóżka. Na kopach te co, "nie na pierwszej randce". Wszystkie z zasadami, odsyłam do magli i prasowalni. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniol
dziewczyn też tylko używalłm na pielgrzymkach bo tam glupio odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniol
postaw się w takiej sytuacji. jedziesz autem bierzesz dziewczynę robi loda wyskakuje sarna odbijasz kierownicą w lewo siła odśrodkowa dziewczyna nie ma czego się złapać zaciska zęby niestety miała i już mam sprzęt jak struganą marchewkę. Co w szpitalu polewali to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja to nawet porządnie
obciągać nie potrafi. Nie chce mi się jej nawet bzyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dziewczynę którą bardzo, bardzo kocham. ja mam 29 ona 28 lat. Jest 'inna' to artystka ma dwa dredy niebanalny styl sportowo artystyczny zawsze ma jakies bransoletki tatuaż na barku uczymy w szkole ona zajec artystycznych ja wf obydwoje uwielbiamy gry komputerowe i horrory i uwielbiamy rozmawiać na różne tematy. Jest wyjątkowa jestem z nią już 7 lat. Bardzo lubie spędzać z nią czas, jest wygadana, nigdy mi sie z nią nie nudzi, kocham ją najbardziej na swiecie. kochamy się 2 razy w tygodniu, nie odczuwam przyjemności z robieniu mi loda, minetke próbowałem 2 razy ale jej się niezbyt podobało. Wolimy się kochać czule namiętnie A ona ma własne zdanie i powiedziała wprost że nie chce ani seksu oralnego, ani analnego ani innych takich i w sumie nie cierpie przez ten fakt ani trochę. I nie zamieniłbym jej na nikogo innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robiłam, ale jak ktoś chętny ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałem taka szmatę co nie chciała ciągnąć....żaden problem bo kilka innych koleżanek ochoczo mi polerowało:) zawsze się jakich lachomat znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×