Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiniątko

która z was dziewczyny nie robiła loda swojemu facetwoi?

Polecane posty

Gość mamotojaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja nawet z moim facetem sexu nie uprawiałam phi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RUSKAxBAGIETA
ja sie z toba nie zgadzam, wydaje mi sie ze po prostu nie umiesz ciagnac i dlatego masz do tego takie podejscie, wiem po sobie tez kiedys nie umialam zawsze wlosy lonowe mojego andrzejka platali mi sie miedzy zebami teraz zabki mi juz wypadly i nie ma problemu :) daj sobie troche czasu buzia kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSKAxBAGIETA
DZIEWICĄ BYŁAM , JESTEM I BĘDĘ , AŻ DO USRANEJ ŚMIERCI !!! ZERO KUTASIARZY , ZERO ! PAN JEZUS DOSTANIE MNIE CZYSTĄ JAK ŁZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_koksa
a ja sie ciesze ze mam wargusie po mamusi bo moj boy ma takiego flaczka przez to ze bierze koks (ale jest teraz sexi hihi) i on tak lubi jak go tak ciumciam za ta skorke obwisla :):):) a jak ja zaczne nagryzac to az uszka mu sie trzesa ostatnio nawet odlecial pod sufit :( i juz nie moglam mu mamlac bo byl za wysoko, ale jestem bardza madra dziewczynka i teraz przywiazuje Staska do lozka i moge mu mamlac i mamlac :D Super extra krejzi kul :D buziam was robaczki, musze leciec bo widze ze Stas juz sie przywiazal do lozka :*:* cmok w krok :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_smerf
Witajcie drogie smerfiątka! Dzisiaj rano kiedy robiłem codzienny obchód po wiosce, Sasetka złapała mnie za mojego niebieskiego kutasa i zaciągnęła do swojego domku. Na początku się opierałem, w końcu to już nie te lata (we wrześniu skończę 486 lat) ale ta mała napalona suczka nalegała, więc nie mogłem jej zawieść jako wódz wioski... ściągnąłem więc galoty i już Sasetka miała go w ustach kiedy nagle z wielkim trzaskiem wpadł Gargamel i zjadł mą niedoszłą prukwę.. czuję że już nigdy mnie to nie czeka a moja wielka niebieska pała dalej będzie się kisić w moich czerwonych galotach przez następne 500 lat :( co robić ?? coraz częściej myślę o śmierci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz Papo Smerfie, piszesz o Sasetce- a myślałes o Smerfetce, a jak ona Ci nie pasuje proponuje jeszcze lubą Gargamela - Wiedźme Hogate , pamietaj że masz jeszcze Matke Nature :) Także 500 lat zapewne czekać nie będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza duza
mój obecny mężczyzna kiedyś na początku związku powiedział mi, że nie da się doprowadzić faceta tylko ustami :) Nie uwierzyłam, bo miałam inne doświadczenia:) Ale ok, skoro tak mówił, zaczęłam używać rąk i wiecie co, on mnie teraz prosi żebym tego nie robiła :)) po prostu do sprawy trzeba podejść z czułością jego poprzednie babki chyba nie potrafiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_smerf
Drogi smerfie! Mówiłem o Sasetce, to była mała nimfomanka.. Niech prawda wyjdzie na jaw! Smerfetka jest transwestytą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_smerf
A lody to ja najbardziej lubię robić transwestytom, tylko mało ich jakoś w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_bożenka
ja nie lubię brać mojemu do buzi , bo mam potem dziwny posmak u ustach , okropny dyskomfort . poza tym kiedyś prawie zwymiotowałam , może to dlatego że brałam zbyt głęboko . w każdym razie nie lubię tego robić . a własnie , mam pytanko : czy nie przeszkadza wam smak pały ? dla mnie ejst naprawdę nieznośny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_smerf
Kto śmie podszywać się pode mnie! Nie tknę transwestyty! never!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy_Papa_smerf
Gargamel skur*ysynu, wiem że to ty! Jak cię dopadnę to wsadzę ci tego twojego Klakiera, i daję słowo że nie do kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamel_
za późno , mały niebieski piździpałku , sam go sobie wsadziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghfhgfh
hehe moja zona mi nie robi zato robia mi inne np. jej młodsza sister :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy i mokry
moja dziewczyna też nie chce mi ciągnąć :(, ale za to wale jej rodziców, więc nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa_smerf
Gargamel, milcz kur*o zdradliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaa
ja nie robilam :( chce zrobic ale mnie to obrzydza . co mi poradzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfocelski
Szalona jeżeli ci zależy na twoim facecie to zrób to, tylko koniecznie on musi sie wykąpać i wyszorować wacka żeby sera nie było, najpierw go całuj, ;potem liż a niech on cie dotyka wtedy, jeżeli będziesz tego chciała to się przełamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana_21
bardzo chciałabym zrobić loda mojemu facetowi, ale ON mi nie pozwala! mówi, że mam niesmaczny oddech i takie tam, a ja myję przecież zemby! nawet sie nie całuje ze mnom, jestem coraz bardziej zrozpaczona, naprawde :( najgiorsze jest to że GO kocham i nie wiem co robić mam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamel_
zasrańcu smerfie ch*ju jeden , nie fikaj , bo zrobię z ciebie fikuśny niebieski pasztecik i koniec kozaczenia będzie . smerfetka co najwyżej weźmie ci(ę) do buzi na chlebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andress
moja ex to była istna kocica, lubila bawic sie w te klocki. jak raz sie dossala to ciezko bylo ja odciagnac, raz nawet wyssala mi maczuge tak ze cala posiniala, az sie balem ze mi odpadnie. szkoda tylko ze poszla sobie do innego, ta obecna nie ma takiego temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
może maczuga jej nie podpasowała ; dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_O
o kurka. miałam kiedyś ciaśniutkie usteczka. dzięki solidnemu drągalowi Maciusia rozepchnęły się i branie go w pełni jest teraz prostsze :) trochę cierpienia mnie to kosztowało, ale jakie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziary
pozdrawiamy erotomana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja uwielbiam robic loda mojemu chlopakowi!! nawet jak kochamy sie i on mi go wyciagnie np. z tyleczka i wsadzi do mordy, lubie wogule tak jak on jest dla mnie taki ostry, jak wpycha mi go tak mocno i glemboko i ciagnac mnie za wlosy, lubie tez jak moj chlopak mnie wyzywa on dziwek np. bo to bardziej mnie podnieca i bije po buzi i po tyleczku;) A na kancu spiszcza mi sie do ryja i trzyma jeszcze go przez pare sek. a na koncu mowi polukaj to dziwo! i ja polukam i jeszceze casami zsika mi sie na buzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość need_real_love@wp.pl
ja uwielbiam robić to mojemu mężczyźnie, zawsze i wszędzie :) współczuję panom którzy takiego rarytasu doświadczają wyłącznie przy okazji np urodzin... ja oczywiście też uwielbiam być obsłużona jak należy :)mmm aż mi się zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×