Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Margrit

Pytanie o kredyt studencki i żyrantów

Polecane posty

Twoimi żyrantami mogą byc rodzice. Któreś z nich musi przedstwaić zarobki z jakiegoś tam urzędu i jeszcze inne dokumenty, które życzy sobie bank. Tak jest przynajmniej u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą byc rodzice
tylko jeśli ich wspólny dochód jest wystarcajacy jako pokrycie dla banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że mogą to wiem, ale gorzej jak nie chcą, dlatego pytam czy ktoś wie czy da się bez zyrantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą byc rodzice
nie da sie bez zyrantów bo tank musi mieć zabezpieczenie, ew. twoim zabezpieczeniem moze byc sam bank ale to juz musisz zapytac tam gdzie składasz wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
odradzam kredyt studencki.... na 4-tym roku studiów wzięłam kredyt na komputer 5500zł. (wtedy takie były ceny...niestety) z odroczonym terminem rozpoczęcia spłaty tj. niecałe półtora roku. Raty rozłozone były na 4 lata. w miedzyczasie bank kilkakrotnie zmieniał warunki spłat, zmieniały sie stopy procentowe...w efekcie zaplaciłam 12 tys. złotych. To był PKO BP, zyczył sobie 4-ech żyrantów. (rodzice i babcie) to był najgorszy interes jaki zrobiłam w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokataa
Niestety żyrańci są potrzebni. Prostrze to jest jeśli zarabiasz.... Jest fajny portal finansowy, http://informatorfinansowy.com i coś tam można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzi22
Witam mam pytanie i zarazem wielką prośbę: czy orientuje się ktoś może, czy dostanę kredyt studencki mając zobowiązanie w innym banku w postaci kredytu konsumpcyjnego na 6000zl?? Bardzo proszę o odpowiedź,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×