Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaa

21 dni -7 kg super dietka

Polecane posty

Gość M jak Madzia
Zastanawiam sie nad ta dieta,bo jesli mialabym schudnac 4 czy 5 kg to i taka warto,tylko czy ja bym na niej wytrzymala...a powiedzcie mi w jakich ilosciach i jakie owoce jecie w dniu warzywno owocowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Madzia
A mozna w trakcie tej diety pic multivitamine rozpuszczalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia22
sluchajcie chcialabym wejsc na ta dietke ale pochwalcie sie prosze wynikami i czy jest bardzo ciezko bo jakos mobizlizacji i brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa_
Hej Dziś mój 7 dzień - głodówka. Niestety ja nie czuję w ogóle żadnych zmian w sobie, tak jak gruba byłam tak i jestem ... ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjak Madzia
Ja tam uwazam,ze mozna sprobowac...kazda dieta dziala na kazdego inaczej..Dla przykladu dieta optymalna na wiekszosc osob dziala i chudna one w bardzo szybkm tempie a na niektorych w ogole nie dziala,tak samo jest z herbalife-ja raz schudlam 6kg w ciagu miesiaca a moja znajoma 4 a jej maz 9kg.Kazdy organizm jest inny. 21 dni to nie jest wcale tak duzo a uwazam,ze warto sprobowac. Wiadomo,ze najlepsze rozwiazanie to rezygnacja z pieczywa, slodyczy, nie jedzenie kolacji i duzo ruchu ale to mozemy wporwadzic po diecie na ktorej schudlismy...Ja nie mam cieprliwosci :(Buziaczki Iwicia 22 takze sprobuj a jesl isie Tobie nie spodoba nie bedziesz czula zmian to zresygnuj ale nie zalamuj sie i postaraj sie przeprowadzic diete od poczatku dokonca.Do Magdy:) Madzi moze Twoj organzim reaguje inaczej ,teraz sie przestawia i zaczniesz chudnac pozniej.Ja nie wiedzialam kiedys co sie ze mna dzieje,bo tez nie moglam schudnac i postanowailam zrobic sobie badania, ktore wykazaly,ze mam bardzo duzo toksyn w organizmie a to wlasnie przeze nie nie moglam schudnac:( Buziaki i glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1919
hej, ja też sie do was przyłącze, bo dietka wydaje sie być OK. Musze szybciutko schudnąć, bo ja nie lubie długo czekać na efekty =P Zaczne od poniedziałku, bo wtedy wracam na uczelnie i nie będe miała czasu jeść, a narazie jestem w domku i wiadomo.....=) dodam dla wyjaśnienia że mieszkam w Lublinie a studiuje w Krakowie =) mam nadzieje że mnie przygarniecie...? powodzenia dziewczynki, trzymajcie sie dzielnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Madzia
angie 1919 to mozemy zaczniemy razem :)?Tylko,ze ja zastanawialam sie jzu nad niedziela,czy nie rozpoczac od niedzieli?co Ty na to? w sumie to nie wiem dokocna jak z tymi dniami nabialowymi...bo jogurtow z cukrem nie mozna?albo serek grani? hmmm ale chetnie sie przylacze do tej diety.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek*
Wczoraj mialam 4 dzień i wszystko szło cacy do wieczora...bo niestety wypiłam kilka yyy troche :) piwa. No i nie wiem czy przerwac dietkę czy może zapomnieć o wczorajszym dniu i iść dalej! A tak wogóle to nie widze zadnych efektów :(ale topewnie za krótko zeby coś było widać. Powodzenia dla wszystkich stosujacych dietkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa_
pantofolek - ja dziś zaczynam 2 tydzień tej dietki.... też nie widzę efektów ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek*
hmmmm a może my coś źle robimy?, albo ta dieta to taki długodystansowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Madzia
To wiec jak?Bo chce sie zaczac odchudzac ale kompletnie nie wiem jak:( bo smoa ograniczanie mi nic nie da:( moze sprobuje wlasnie tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1919
ja myśle że nie trzeba sie załamywać, efekty na pewno sie pojawią, tylo u niektórych to po prostu trwa troche dłużej. M jak Madzia, ja nie dam rady od niedzieli, bo mnie w domu za bardzo pilnują, ale już od poniedziałku jestem w Kraku i moge sie spokojnie odchudzać =) wydaje mi sie że ta dieta na mnie powinna podziałać, w każdym razie na pewno spróbuję bo mi sie podoba przede wszystkim dlatego że jest urozmaicona. Mówicie jak wam idzie, trzymam kciuki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Madzia
angie mnie w chacie tez pilnuja:( i pewnie tez zaczne od poniedzialku ale moze uda mi sie uda od jutra:)w poniedzialek juz by nie zwracali na mnei uwagi:)co jem itd:) buziaki!!! i piszcie jak Wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Madzia
Toja kobitki kto sie jeszcze dolacza do odchudzania z nami:)?Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa_
Słuchajcie dziewczyny, dziś mam dzień o połowę mniej i tak zastanawiam się czy nie przesadziłam, bo dopiero jest 15 godzina a ja już zjadłam tak: na śniadanie pół grubej parówki z kromką ciemnego chlebka z maslem z dwiema łyżkami sałatki (tuńczyk, cebula, kukurydza, jajka, majonez) potem 2 kromki chleba ciemnego z mielonką potem 1 kromka chleba ciemnego z plasterkiem serka z ziołami i między czasie wypiłam Bakusia i jem kapustę kiszoną Planuję jeszcze zjeść na obiad ze 4 krokieciki. Czy to będzie dużo ? ? ? w końcu to jest dzień o połowę mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, czy w dniu kiedy je się nabiał, da radę wykombinować z dozwolonych składników jakiś ciepły posiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni nad morzem, posiłki w rwstauracjach, efekt: od jutra znowu startuję:p ale nie planuję żadnych wyjazdów, więc mam nadzieję, że będzie OK od jutra: new begin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Madzia
olunieczka a przechodzisz na ta dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
heh no to ja z wami zaczynam od jutra:] akurat mam 3 tygodnie na schudnięcie do imprezy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee*
olunieczkaa:) ja też zaczynam od jutra!:D ale zaczynam od 3 dnia diety, bo chcę, żeby mi głodówka wypadała w piątek. Na mnie ta dieta działa, już po 4 dniach czułam, że spodnie są luźniejsze. Trzeba pamietać Dziewczyny, że to jest jednak dieta i z tym jedzeniem przeginać nie można, w dniach owocowo-warzywnych powinny przeważać warzywa, bo owoce to cukry! jeden-dwa owoce, ale nie więcej. A w dniach "o połowę mniej" też trzeba uważać, do 1000 kalorii maksymalnie!! W dniu białkowym nie mogą być jogurty owocowe, bo więcej w nich węglowodanów niż białka. Pozdrawiam i do zobaczenia na topicu!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
ja tez sie dolaczam od jutra:) perfekcjonistka to zostajemy tutaj:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
hehe jak dla mnie może być tutaj i załozyłam sobie jeszcze jeden topic:P więc bede pisała i tu i tam okej??:) mam jeszcze tylko pytanko, a raczej proźbe żebyście mi podały produkty białkowe, czyli jakieś propozycje na te dni białkowe... co można jeść żeby było smaczne i zgodne z ustaleniami tej dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee*
perfekcjonistka, ja mam dzień białkowy we wtorek i kupiłam już kefir danone, chudy twaróg, który zjem z cynamonem:) i będzie jeszcze jogurt naturalny bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee*
serek wiejski lekki też może być:) nie ma problemu ze zjedzeniem go poza domem, zwłaszcza jak idziesz do szkoły/pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
twaróg z cynamonem hmmm ciekawa jestem jak to smakuje, ja sie zastanawiam czy nie zrobic sobie na obiadek dnia białkowego twaróg z jogurtem naturalnym i do tego słodzik rokruszny, bo soli nie wolno:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
nie lubie serków eirjskich bleee:P juz wole jogurt ze słodzikiem:D nieźle sobie wykombinowałam, słodzik nie ma kcal a o wiele lepiej smakuje niż sam jogurt:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
kurcze perfekcjonistka zdolniacha z Ciebie;) pewnie,ze trzeba kombinowac:D jeste mtylko ciekawa jak bede sie czula po jabluszkach pomidorkach itd:D buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1919
jeśli chodzi o "białkowe" żarełko to ja też na podobnych dietach zawsze sobie robiłam twarożki z chudego serka z dodatkiem słodziku i kropelka waniliowego zapachu do ciasta, wtedy jest naprawde pyyycha, można sie zapchac i wcale sie nie chce jeść =) zaczynam od jutra i już sie psychicznie nastawiam, chociaz w lodówce mnóstwo wałówki z domu, ale sie nie dam! =) buźka =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
hehe no pewnie ze trzeba kombinować jak sie dietuje to nie oznacza to że ma być mało i nie dobre:) a co do jabłek to ja sie nie boje bo je uwielbiam:] damy rade!! jutro będzie dobrze:) mam nadzieje tylko, że tym razem juz mi sie uda a nie okaze sie to kolejna nieudana proba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
No i dieta rozpoczeta...Jeszcze nic nie zjadlam:)W sumie to nei wiem od czego zaczac:)Bo mam juz wszystkie owoce i warzywka.Hmmm moze jakies jabluszko z bananem:D Z obiadem nei bedzie raczej problemu,bo jakis kalafiorek z wody,a na kolacje pomidorki z ogorkiem i cebulka:D ....Aha mozna brac jakies witaminki?Buzialee babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×