Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaa

21 dni -7 kg super dietka

Polecane posty

Gość south beach
A ja polecam diete dla lasuchow :) Nazwa jak w temacie - South Beach :) 6 posilkow dziennie-regularnie i do syta!!! Efekt- 4,5-6kg w dwa tygodnie :D (Ja mialam 5,5kg po I fazie- 2 tyg.) Aha! Diete wymyslil kardiochirurg z Florydy... Zreszta miacie neta to poszukajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
Kicia radziłabym Ci zrezygnowac z takich owoców jak banany i winogrona, ponieważ są one najbardziej kaloryczne i nie sprzyjają przy diecie.... a wszystko inne super:) ja dopiero co wstałam, posiedze troszke i poszperam w necie a potem ubiore sie i pójde kupić jabłuszka i wodę, w domu mam marchewki i pomidorki także przetrwam:] powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
A zjadlam sobie jablko i pomarancze...a co z herbata zielona?mozna ja pic?ja ja uwielbiam wiec nie wiem czy ja ograniczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
hmm zielona mi sie wydaje że wolno, bo ona chyba tylko sprzyja odchudzaniu ja bede piła la karnite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
Zjadlam dzisiaj jablko, pomarancze, i salatke z pomidorow z ogorkiem i cebula:) a pefekcjonistka jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
ja zjadłam 6 małych jabłuszek i 2 ogóreczki:D heh i czuje sie nawet nawet, chociaz czuje lekkie ssanie w żołądku, ale wiem, że dam rade bo jutra mam 1000kcal czego chce:] no prawie wszystkiego... a dzisiaj zjem jeszcze może też jakiegoś pomidorka, ogoreczka albo marcheweczke, znaczy sie jakies warzywka, bo owocy juz mi wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
a ja mam 411 i najlepsze jest że ciagle coś jadłam :D hehe a od 19 nic nie jemy? co ty na to??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
:) a do ktorej sie je a do ktorej nie:D? ja teraz pije sobie kawke bo nie moglam wytrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
heh no najlepiej sie nie je na noc... zależy jak chodzisz spać, ja planuje spać koło 22 to 3 godziny przed snem nie jem, żeby spalić to wszystko... chociaż dzisiaj nic nie ćwiczyłam:/ ale wieczorem, przed snem porobie brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
Ojaaa ale mialam probe:) bylam u kumpeli a ona wystawila pelno ciasteczek: tragedia:D ale sie nie skusilam:D na szczescie..wiec jestem duman z siebie..perfekcjonistka 3h przed snem zero zarcia:D a jutro jakas wasa na sniadanko albo plateczki hmm sama nie wiem co bede jesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
No i po sniadanku:) Zjadlam 3 wasy z serkiem i pomidorem .Wypilam herbatke zielona i mala kawke z mleczkiem nisko%..Dzisiaj mam dzien o polowe mniej jedzonka:) a Ty jak tam perfekcjonistka?Pozdrawiam..aha w ogole to dostalam okres ale jak narazie to mam humorek czuje sie leciutko:) po tym owocowo-warzywnym dzionku:)Pozdrawiam jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
hej:) ja jak rano wyszlam z domu tak dopiero wrocilam:P i zjadlam dzisiaj: suchą grahamkę, wypiłam małego kubusia i 5 małych jabłuszek:] i moze juz nic nie zjem:) heh mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa_
Dziewczyny, dziś jest mój 10 dzień diety (dzień nabiałowy) Pochwalcie sie swoimi wynikami, zobaczymy czy ta dietka faktycznie dziala i są efekty. Pzdr all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
perfekcjonistka i Magdaa chodzcie na topic autorki camomile tam pisze teraz...fajowo jest wiec sie przeniesmy aha ja jakos daje rade:D ale perfekcjonistka Ty malusio zjadlas dzisiaj dzieciaku:D a Maagdaa masz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
ja Ci dam dzieciaka:> :P no własnie Magda jak efekty?? ja sie na razie wole nie ważyć :] zobacze za pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa_
ważyć się nie ważyłam jeszcze, bo nie mam tu wagi zważę się dopiero w piątek wydaje mi się jakbym brzuch miała trochę mniejszy no i spodnie zaczeły robić się ciut jakby luźniejsze... ale duużych efektów nie czuje i szczerze - to nie wierzę, że przez te 21 dni da się schudnąć 7kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
jestem po sniadanku:) chodzcie na tamten topic camomile:)Jest nas tam wiecej.Jutro dzien nabialowy:) ojaa Magdaa powiedz mi co jesz w te dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa_
nie mogę znaleźć tamtego topicu, ten powoli umiera ... co jadam ? w dzień warzywny - jabłka, winogrona, marchewki, kapustę, pora, fasolkę szparagową gotowaną na obiad w dzień nabiałowy - twarożek, serek wiejski, kefir i jogurt naturalny z płatkami, a na obiad kaszę manną na mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa_
nie wiem, dla mnie to "danie" nabiałowe :)) pewnie i nie można, ale kasza manna na mleku w 100 gr ma tylko 67 kcal, więc to bardzo mało. Da się nią najeść a jest mało tucząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
heh dziewuszki jutro sie tam przeniose na tego linka:) jak napisałaś Kicia, dzisiaj troszke nie mam czasu, bo mnóstwp nauki:/ ale jutro juz tam popisze:) u mnie dzisiaj wysżło jakoś lekko ponad 1000kcal:) heh ale w sumie z konkretów to zjadłam 2 bułki i 2 wasy a reszta to owoce:] także nie jest tak tragicznie, a ten dzień jutrzejszy to ja nie wiemjak przetrwam, bo ranoi wstaje i nie mam nic z bialka w lodowce na sniadanie:P heh a potem jestem w szkole do 19 bo jeszcze mam angielski po lekcjach heh, a przeciez w szkole nie zjem ani jogurtu, ani twarozku hehe i chyba bede jadla dopiero o 19 jakas kaszke manne jak widze ttaj proponujecie albo twarozek:] no cos wymysle, a w szkole pozwole sobie na jakiś soczek, pewnie kubusia:] heh damy rade:D dobrze idze:) zmykam uczyć sie biologii bleeeeeee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 22.
perfekcjonistko chodz na tamten topic:) mnie nie bylo wczoraj ani dzisiaj wrocilam niedawno.Jutro kolejny dzien owocowo-warzywny:) ale nie wiem czy przetrwam glodowke:) Magdaa jesli jestes to napisz jak u Cibie bylo z glodowka:D pozdrawiam madzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcjonistka
juz jestem na tamtym temaciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1919
podnoszę ten topic, bo dietka mi sie podoba i od jutra zamierzam ją zacząc =) chce zrzucić do świąt 10 kilo, chyba powinno sie udać...Czy ktoś ja jeszcze stosuje, i może pochwalić sie efektami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa_
Witam ponownie Szczerze ? nie polecam tej dietki Schudłam na niej w przeciągu 2 tygodni tylko 2 kg, więc niestety nie jest raczej możliwe schudnięcie na niej 7kg w 21 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1919
hmmm, ja i tak nie mam nic do stracenia, poza zbednymi kilogramami oczywiście =P wiec spróbuje, a poza tym dietka wydaje sie w miare racjonalna, bo przynajmniej nie jest monotematyczna...wiec jakby ktoś jeszcze chciał do mnie dołączyć, to zapraszam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×