Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaa

21 dni -7 kg super dietka

Polecane posty

Gość angie1919
jak nikt sie nie odzywa, to ja będe sobie tutaj pisać sama =) dziś 1 dzień, wcinam warzywka - pyyycha! już prawie zapomnialam jak smakuje kalafior, bo nie chciało mi sie go gotować =P no i warzywka na patelnię z bazylią -mniam=) naprawde nic trudngo przeżyć pierwszy dzień. Polecam, może ktoś jednak sie skusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie spróbuje, chociaż ten dzień głodówki mnie przeraża, na razie jestem na 1000 kcal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1919
maziaczek, głodówka to nic strasznego, juz nie raz próbowałam, a 1 dzień to już naprawde można przeżyć =) ja po 3 tygodniach też przejde na 1000kcal =) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie uda
jutro zaczynam ta dietke, mam nadzieje ze beda jakies rezultaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! 7 kilosow to cos dla mnie!!! poniewaz sama zalozylam taki topik http://f.kafeteria.pl/temat.php id_p=3150738 ale jak na razie nie widze zadnych efektow!! na te dietke sobie chetnie przejde tyle tylko ze dopiero po swietach bo teraz pije na kolacje koktajle !!a rano jem platki, kefirki!! 22 lat nie mam ale mam skonczone 20:> przygarniecie mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie przylaczyc??? tylko ze ja dopiero bede startowala od 2 stycznia !!! a teraz popijam koktajle, cwicze sobie jakies 3,4 razy w tygodniu po 30/40 minutek zalezy :D a czy w dniu wazywnym mozna sobie jakas salatke przyrzadzic z sosem jogutrowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie uda
gagatko ja dzis wlasnie zaczelam. Wsciec sie mozna, same owoce i warzywa, pozwolilam sobie tez na sok pomidorowy. W sumie zjadlam dzis jablko, marchewke, gotowana brukselke cale 500g :-0 ale to ponoc tylko 180 kcal:-0 Poza tym pomaranczke, grejfruta i to wszystko...nie powiem z deczka mi slabo , nie mialam czasu zjesc nic wiecej bo mam malutka corcie i sie nia zajmowalam. Nie baczac na godzine ide sobie wszamac pomidora i papryke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! ja przygotowuje sobie grunt na odchudzanko (ktore dopiero od 2 stycznia) tak bardzo bym chciala w koncu schudnac te 7 kilosow lub co najmniej 5:) dlataego barzo Cie prosze o informowanie ,mnie jak Ci idzie?? co jadlas i ile schudlas??!! oki!!?? buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie uda
gagatko dzis 3 dzien diety. Pierwszy-masakra, pol dnia nastepnego odchorowywalam, bylam slaba i bez sil. Wczoraj rano na sniadanko chlebek razowy z miodem, potem jajko na twardo, obiad to mrozone warzywa na patelnie (100gr to tylko 49 kcal), a na kolacje zjadlam makrele. Postanowilam, ze bede jesc kolacje w tych dniach kiedy mozna jesc bo nie chce zeby mi sie przemiana spowolnila. Dzis na sniadanko razowiec z serem zoltym a na obiadek bedzie bardzo chudziutki rosolek:) Na kolacje zjem sobie jogurt wisniowy z migdalami. Jutro dzien nabialowy....oby bylo lepiej niz w pierwszym dniu!! Jak narazie ani kilosa w dol:) Codziennie cwicze 6weidera i pare innych cwiczonek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie uda no i jak?????????? jestem bardzo ciekawa jak ci idzie??????????? nic sie nie odzywasz !!!???? pisz mi szybko co u Ciebie slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina 22
Halllo aniaaaa!Wyobraz sobie ze ja tez mam 22 lata ,3 miesiace temu urodzilam synka jest przekochany,ale niestety podczas ciazy przytylam 30 kg,a po urodzeniu spadlo mi tylko 6!Katastrofa,probowalam juz jesc tylko zupe kapusciana wytrzymalam kilka dni i poddalam sie,najgorsze jest to ze musze gotowac mojemu mezowi!Strasznie sie czuje nie chce nigdzie chodzic!od wrzesnia chce chodzic na fitness bo za tydzien jade na miesiac do polski prawko zrobic i szczerze mowiac tak sie wsydze moich znajomych......zawsze przyjechala taka laska a teraz...........nie ma slow..chyba sprobuje twoja diete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklhgdfghjml
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busi921
Oj tak po ciąży to i mi również zostało sporo;/ ale dzięki mojej determinacji i suplementacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl zrzuciłam te ciężar który nosiłam tyle miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×