Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość kwiatuszek24
Aga ja też ślęcze nad papierkami... :( A jeszcze mnie czeka rozmowa telefoniczna z zUS-em, którą wciąż odkładam. o 13-tej robię się już zmęczona i spiąca - taki marny teraz ze mnie pracownik. Tylko ciiiii, żeby szef nie usłyszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sobote mialam przygode w wannie... zawsze prysznic prysznic wiec w sobote rano zachcialo mi sie kapieli - wiedzac ze gorace i dlugie kapiele w ciazy sa zabronione (niewskazane), nalalam sobie wody do wanny o temp cieplej, takiej zeby posiedziec chwilke, umyc sie i wyjsc. wiec posiedzialam chwile w wannie i chcialam wydmuchac nos, wyszlam z wanny i w tym momencie jakby mnie ktos w glowe uderzyl, ciemno przed oczami, serce jak szalone, dobrze ze szybko usiadalam na muszli, popchnelam drzwi zeby sie otworzyly i przylecial czarek mnie ratowac... woda nie byla za ciepla, jestem pewna, mysle ze tak mi sie stalo bo moze za szybko wyszlam z wanny... sama nie wiem. ale jeszcze takiego stracha jak w sobote nie mialam. nei wiedzialam co sie ze mna dzieje... oczywiscie byla to moja pierwsza i chyba ostatnia kapiel w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia - zaliczyłaś zasłabnięcie :D nie martw się, ja się regularnie kapię ;) czystość nie zabija :D ;) żartuję, ale serio, wolę kąpiel od prysznica i raz w tygodniu lubię sobie troszke się pomoczyć, nigdy jeszcze nie zasłabłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia - nie martw się, możesz się kąpać, tylko uwqżaj, nie berz kąpieli jak jestes sama w domu, z wanny wychodź powoli i ostrożnie, itp. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszylismy sie porzadnie... do tego jeszcze mi sie zrobilo niedobrze i ach wogole... teraz jak sie bede kapac (nie wiem kiedy nastepna bedzie) to czarek bedzie siedziec obok i mnie nadzorowac:D taki moj aniol stroz:) a ty jaks ie czujesz? malenstwo kopie?:) panele przyszly? a gdzie jest dede?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad.1 czuję się świetnie, dziękuję ad. 2 kopie jak diabli czasami :D łobuziak jeden ad. 3 tak, przywiezione na mieszkanie ad. 4 też się zastanawiam, gdzie sie podziała :D a mój mąż własnie kupił laptopa, szybka decyzja... siedział z facetem przez godzinę i go oglądał, wypróbowywał i kupił od ręki... chyba się cieszę, bo to strae pudło co mam w domu to chodziło jak mucha w smole, a laptop jest mu potrzebny do pracy i to juz zaraz a dzidzia chyba Cię pozdrawia, piszę Ci odpowiedzi a ono podkopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi niech cwiczy nozki:) ja sie juz ruchow malenstwa nie moge doczekac... a laptop fajna sprawa:D pogratuluj mezowi dobrej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, gdyby nie to, że jest mu na prawdę niezbędny do pracy, i że w sumie zwrócił się już parę razy, to bym go opierniczyła, zakup był planowany, ale w późniejszym terminie. ale cóż, w sumie fajnie, cieszę się. a dzisiaj jedziemy na wielkie zakupy - lodówka, pralka, zelazko, sokowirówka i wszystko co nam jeszcze na mieszkanie będzie potrzebne. kupujemy wszytsko hurtem, na raty, bo jest 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to niezle zakupy sie szykuja, ale rzeczywiscie jesli 0% to trzeba to wykorzystac!:D po mnie chodzi teraz opiekacz do sandwichow:D moglabym jej jesc i jesc:) i jeszcze pomidorowa moge caly czas z makaronem i mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jest tam np. lodówka przeceniona z 2400 na 1800, takie małe bydlę :) a to wszystko z okazji otwarcia nowego pasażu i sklepu AGD poza tym jak kupujesz tyle rzeczy na raz to jest szansa na jakiś rabacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladne przeceny, my chodzimy za pralka... moze po weselu kupimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mowie moze - na pewno kupimy, pralka to musowa sprawa. teraz mam taka ze jak wkladam do niej rzeczy to nie wiem co z niej wyciagne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez ladowana z gory bo jak mamy kupic to mieszkanie to inna sie nie zmiesci do lazienki:) poza tym taka wielka pralka to tylko miejsce zabiera. a ile ma obrotow ta pralka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200(?) z możliwością przestawienia na 500 tych 1200 nie jestem do końca pewna, nie pamiętam ale facet polecał mi ja w sklepie, mowił, że jest to pralka, która dobrze płucze. ostrzegał mnie przed pralkami, które chwalą się bardzo niskim zzużuciem wody, ponieważ niektóre marki zaczęły własnie tym konkurować z innymi. efekt - "zabierają" wodę z płukania. i to, że Ci pralka zzużywa np. 45 l nie oznacza, że Ty nie zzużyjesz jeszcze kilku na dopłukanie ręczne albo na włączenie dodatkowego płukania w programie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rewelacja:) wlasnie chcemy pralke min 1000 obrotow. a tym plukaniem to swita prawda! zle wyplukane ubrania to murowane albo swedzenie albo co gorsza uczulenie:( ja tez nei wierze w zuzycie wody pare litrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ile możesz zaoszczędzić? tak na zdrowy rozsądek.... jak się zastanowić i policzyć, to Ci wychodzi parę złotych mieisęcznie.. bez sensu, wolę mieć porądną pralkę, co mi porządnie pranie wypłucze. szczególnie, jeśli chodzi o pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihiiiiiiiii
pampersów się nie pierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiii - na prawdę??? a co się z nimi robi????????????????? bo my nie wiemy.... :o a nie wpadłeś pomarańczowy na to, że niektórzy dla zdrowia dziecka używają bądź zamierzają uzywać pieluch tetrowych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale mnie tym razem pomaranczowy dla odmiany rozsmieszyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam bulke z bialym serem i dzemem i jestem zapchana:) a czarek napisala czy bym lazanii dzis nie zrobila - jak to dobrze ze sam napisal co chce bo nie widzialam co zrobic:) tetrowe pieluszki musza byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do pralki to powiem Wam coś szczerze. Miałam taką ładowaną od góry i nie sprawdziła się. Była zbyt szybka i niszczyła delikatne rzeczy, swetry. Teraz kupiłam Boscha 4kg normalnie ładowana. Jest świetna, malutka a nie kolubryna, bardzo dobrze dopiera i nie niszczy niczego. Mogę wrzucić nawet swoje delikatne bluzki i być pewna że będą idealne. Piorę wełniane swetry mojego męża i też nic. W tamtej bałam się o każdą rzecz żeby się nie zniszczyła. Niestety nie pamiętam firmy. Może te które Wy wybrałyście są lepsze. Ja już nigdy nie zaufam takim wkładanym od góry i takiej szybkiej. Wolę taką max. 1500 obrotów bo taka nie niszczy delikatnych rzeczy. Żyszę udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - zgadzam się, że zbyt duze obroty nie sprzyjają, ale ja mam mozliwość zmiejszenia, to raz, a dodatkowo jest tam program do prana swetrów, mam taki u rodziców - w tym programie bęben ledwo sie obraca, nigdy mi niczego nie zniszczyła. dzięki za rady!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac mi sie chce... guska wiesz ze za 1,5 tygodnia bede zonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mam... wesele sni mi sie po nocach i wcale nie jest w nich kolorowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co właśnie się wkurzyłam, na ślubnym jakiś pomarańczowy twierdzi, że to ja bzdury wypisuję, a mikan właśnie otwarcie się z tym czymś zgadza - już drugi raz ta pannica rzuca mi takie oskarżenia, zaczyna mnie to denerwować 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam czytalam gusia i sie nie denerwuj! ja juz sama ne wiem co mam myslec o tym wszystkim... jedynie ktos ma radoche ze moze grac na cudzych nerwach. prawda jest taka ze jestem juz przekonana ze to ktos swoj pisze:( i mam podejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę Ci cos później na gg, jak tylko będe w domku i misiek wpusci mnie do kompa a mikan już przegięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×