Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Ferka zapomnialam Ci wcześniej napisać że po trzydniówce na czwarty dzień wyskakuje wysypka. W pierwszy dzień było jej mało a na drugi była cała obsypana. Niczym się tego nie smaruje, ja na gorączkę miałam podawać tylko paracetamol gdy temperatura była wyższa niż 38.5 stopni. A Marcelek jest śliczniutki i ma kochane fałdeczki. Moim zdaniem jest w sam raz, taki bobasek kofany :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia where are you???? Już pewnie jesteś po! Cholera!!! A ja już ledwo chodze. Naprawde dziewczyny jest ciężko! Wiem że ten temat już dawno za wami i was tu mecze, ale jak se tak ponarzekam to mi sie lepiej zasypia :] Byłam u lekarza i mam rozwarcie na palec a główka już zeszła i sie ciśnie, wiec prawdopodobnie zostało mi jeszcze ok 2 tygodni. Mam cały czas takie uczucie jakbym miała coś miedzy nogami... Mój mąż mnie dzis w nocy rozbawił-zerwał sie nagle, bo usłyszał szum przepływającej wody w grzejniku i myślał że mi tak głośno wody odchodzą.Uśmiałam sie do łez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :( zaraziłam się od julki i teraz już obie mamy katar, a mnie jeszcze gardło pobolewa :( o walących młotach w głowie nie wspominam :( a julce katar wrócił :( źle nam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas angina:(:(:( ma zawalone gardełko i ssie tylko na śpiocha z piersi. Zaraził się najprawdopodobniej podczas chrztu, było full dzieciakow, a pediatra powiedziała, ze ma typową dziecięcą anginę, ktorą teraz mają wszystkie niemowlaki. No cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wszyscy chorują-u mnie też nie ciekawie :[ Całą noc nie spaliśmy bo mój syn miał gorączke i nie dało sie jej zbić za chiny!Makabra!Oby dziś było lepiej bo padam na twarz...Nie dane mi odpoczywać przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea76
Dziewczyny, mam pytanie , podobno jak sie jest w ciazy to sie ma podwyzszonba temperature, moje pytanie jest gdzie sie ja mierzy pod pacha czyw pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea76
Dziewczyny, mam pytanie , podobno jak sie jest w ciazy to sie ma podwyzszonba temperature, moje pytanie jest gdzie sie ja mierzy pod pacha czyw pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Poradżcie niedoświadczonej. Myslałam, że mały jakies cholerstwo złapał bo miała zawalony noś i kaszlał, było to wieczorem jak poszedł już spać, ale rano jak wstał to nic mu nie było i podobnie drugiej nocy i dzisiaj rano nic. Czy mozliwe że miał tak od centralnego?? Musiałam go wziac do łóżka bo sie dławił tymi gilkami i bałam się że sie udusi :( Dziwne dla mnie to że moze to byc od centralnego bo wczesniej to raczej mu się sucharki robiły w nosie od tego a tu mu ciecze cały nos zawalony aż kaszlał. Co mam zrobić?? bo kolejnej takiej nocy nie przeżyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea-pod pachą kochana!ja miałam 37 Ferka mysle, że może być od centralnego niestety-mój syn też ma cały czas katar.Z resztą wszyscy mamy bo za ciepło w domu i śluzówka przesycha, a od tego niestety katar i suchy kaszel na okrągło.Może kup tetrisal albo sól morską do nawilżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze juz to kupiłam i o tyle mu to pomaga ze te gilki mu zciekają, ale jak mu mam gruszke lub to do nosa włozyc to przestaje oddychac robi sie bordowy a potem taki straszliwy płacz ze szok p tym mi sie tak wbiła w ramiona ze jeszcze nigdy mnie tak nie przytulił normalnie nie wiem co mam z nim robic. wczesniej to miał tylko sucho w nosie i tez charczałale teraz to ma tak zakoptowany nos ze az sie tym dławi i budzi sie z takim płaczem ze szok. boje sie ze sie zadławi w nocy. acha on nie kaszle suchym tylko tymi gilkami bo sie zaczyna dławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszula- u nas lepsza od gruszki okazala się \"Frida\", to takie fajne urządzenie, kupisz w każdej aptece, kosztuje 22 zł. Boże, a u nas pasmo kłopotów. Nasza \"angina\" zakończyła się wysypką na główce. Podejrzenie padlo na uczulenie na antybiotyk. Radziliśmy się 3 lekarzy i każdy powiedzial co innego!!!!w końcu zamowliliśmy wizytę domową, ktora nas kosztowala stówę. Przyszla dziwna pani o wyglądzie Marry Popins, nie umyla rąk przed badaniem(!!!) i powiedziala, że Marcel nie jest chory, tylko ma podrażnione gardełko. Masakra! No a tak godzinę temu Marcelek spadl mi z łóżka:(:(:( Myślalal, ze dostanę zawału. Nie wiem, jak to zrobił, poszłam do kuchni na pół minuty!!!Teraz śpi, zjadl ładnie, trochę popłakal, pooglądalam go wszędzie i nic podejrzanego nie zauważylam. Teraz śpi, a ja zastanawiam się nad wypierniczeniem starego dywanu i kupnem jakiejs pianki, coby się bawił na podłodze. Jeny, za duzo jak na raz. Wam życzę normalnego tygodnia. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferka a co to ta frida?? i jak myślisz co mu jest, bo może on jest chory a ja nie wiem. A jak od tego centralnego to co mam robic, moze jet jakiś srodek który pomaga oddychac np kropi sie na poduszkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka, Marcel na poczatku tez mial to samo, suche kozy lub gile. tez rozrzedzalismy kropelkami(nasivin) lub solą fizjologiczna. A potem fridą sciagalismy co jakas godzine. frida to plastikowa grubsza rurka zakonczona jak maly lejek, a z drugiej strony masz rurke i ustnik, wciagasz to sama, ale gile lądują w rurce na gabeczce. Wedlug mnie to fajna rzecz, gruszke tez mamy, ale nie sciaga tych gęstych gilkow i wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka tylko u mnie jest taki problem że mały jak widzi że coś zbliża sie do jego noska to robi sie bordowy więc nie ma mowy zebym mu to włożyła do nosa. Co jeszcze moge zrobić poza nawilżaniem powietrza zeby sie nie dłąwił tymi gilkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, furszula, marcel sie nie bal fridy:), ale to bylo daaawno, jak mial pare tygodni, do tej pory nie mial kataru, tylko gardelko zawalone. moze na spiocha mu to zrob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że wczoraj próbowałam na śpiocha ale albo miał rączki przy buźce bo on tak sypia albo jak juz sie położył na plecach to zaczął się dławić i rozpłakał się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj go ubiorę cieplej i wcisne go pod naszą kołdre i zakręce kaloryfer. Zobaczymy czy mu sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że ty tez masz stronke na bobasach :) a mnie spotkała dzisiaj niemiła niespodzianka, na bobasach ktoś mnie obsmarował 😠 myslałam ze po takich stronkach nie buszuja źli ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie porażka, jakiś kiep to napisal, nie przejmuj sie. moj syn dostal w koncu apetytu. zjadl dzis: 2 xcyc, frutapure, troszke soczku, indyka z zupa marchwiowa, popil 2 cycusiami, teraz herbatke. a teraz o dziwo bawi sie od godziny na macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, jak masz stronke na bobasach, to podaj , marcel chce poogladac kolege!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furszulka sorki pomyliłam się z pseudonimem! Myśle że najlepiej zakręcić kaloryfer-jak mój był malutki to przez cały dzień nie paliliśmy w piecu, tylko ciepło go ubieraliśmy, mieliśmy tak 19-20 stopni i w ten sposób sie zachartował i w ogóle nie chorował do roku. Może nie kładz go na wznak tylko na boczku albo brzuszku to mu tak nie będzie spływać.I tak lepiej że mu wylatuje niz by miało zająć oskrzela.My tez mamy ciągle ten sam problem z suchym powietrzem. Mój mąż testuje jakąś nowa kuracje-ubrał sie w dres, szalik i czapke-juz chciałam spytac czy chce jeszcze narty?I położył sie tak do łóżka pod pięcioma kołdrami???On chyba naprawde zdrowy nie jest :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) powiem wam ze pomysł z zimnym pokojem sprawdził sie w 100 % mały w ogóle nie smarał i nie dławiła się!! sukces :D gorzej ze mną bo tak zmarzłam że szok. Póki spałam pod kołdra to było oki ale jak musiałam cyca wywalić na karmienie to juz nie było sympatyczne :P co do zdjęć to podsyłam linka www.matiskorupka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wróciłam z warszawy :) julka ma katar od piątku taki, że ... słów mi brak :( nos zawalony, gile jak u dorosłego... martwię się , żeby jej nie siadło na oskrzela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ale ładniutki dzieciaczek!!!!!!!!!!!!!! słuchaj, przeczytałam te teksty na bobasach, to jakies niepowolane osoby, przecież tu nie chodzi o chwalenie, ale wygodę.. Fakt, są rodzice, ktorzy korespondują między sobą, wysylając pozdrowienia itp, ale mają chyba za duzo wolnego czasu, a Ci , ktorzy napisali te głupoty na twpjej stronie, to pewnie z zazdrości, bo jak to inaczej wytłumaczyć. a gdzie reszta babek z forum? chimerka, dede, aga,...,....,....jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ferka ;) ktokolwiek by to nie był to niefajnie się poczułam czytając coś takiego 😠 martwie się że to ktoś ze znajomych (chociaz ja wale taka nie jestem), bo jak ze zdjecia mozna wyczytac ze dąże do tego ze ma być najlepszy najzolniejszy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie znajomi, wydaje mi sie, ze to ktoś totalnie obcy, komu się nie podoba stronka (że mamy tylko się chwala dziećmi, to potem w też będą chcieli się chwalić jego postępami w nauce, ciuchami itd, itp), może nie tylko ty dostalas taki tekst, moze ktos to kopiowal i wysylal. eeeeeeee, zreszta szkoda gadac...furka, ale męża też masz niczego sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ferka ;) tez tak uważam, a myslisz do kogo syn podobny?? cały tatuś dlatego taki śliczny jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×