Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

ja moją małą oduczyłam jedzenia w środku nocy jak miała 6 m-cy zaczełam podawać jej w nocy zamiast mleka herbatke a po 2 tygodniach wode źrodlaną lekko posłodzoną piła ją przez 3 dni i potem już nie chciała i tak własnie zaczeła mi przesypiać całe noce poszloa naprawde bezproblemowo,ale napewno dużo zależy od dziecka.w tej chwili ma 2,5 roku. Bebilon podawałam od urodzenia do 2 roku życia super mleko polecam --koniec z problemami twardej kupy. fajny ten wasz topik pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julita kaszke tylko z lyzeczki,a do bebiko 2R mam smoczek aventu nr 3,chociaz przydalby sie juz trójprzepływowy czyli z krzyzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja wrzeszczała jak jej podawałam wode zamiast piersi - był taki ryk,że oczywiscie dla świetego spokoju i spokojnego snu całej naszej trójki dostawała nareszcie pierś po prostu daliśmy się sterroryzować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, może jeszcze któras mi doradzi, kiedy najlepiej do lekarza? wy już widzę doświadczone mamusie, nie ma to jak wiadomość z pierwszej ręki ;) to mój 40dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri, a kiedy masz termin dokladnie? piszecie o kubkach niekapkach i smoczkach do kaszek. Ja kupilam z krzyżykiem Canpola i maly ryczal, bo się zaciskał i nie leciało jak trzeba, za to świetnie nadaje się też Canpola, rozmiar 4. Trójprzepływowy Avent też się zaciskał. Kubek niekapek u nas idzie w ruch chyba od dzisiaj, z herbatką lub soczkiem. Na opakowaniu jest napisane , ze dla dzieci od roczku, a w mojej książce, że można dawać dzieciom od pół roczku, aby się oswajały. Ja ceniłam sobie nocne karmienie z powodu (tak mowiła pediatra) wysokiej odżywczości mleka nocnego (?), ale wyczaiłam, że Marcel nie pije właściwie, ale \"cycka\" dla spokojności...Więc spróbuję z herbatką może, no zobaczymy, jak to będzie w nocy, kurde, zawsze wygodniej dać cyca i spać dalej. Tylko chimera ma tę zdolnośc, babko jak ty to robisz??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1981
dziewczyny, po jakim czasie od zaprzestania karmienia piersią mogę sie spodziewać miesiączki? www.czarna1981.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, popraw sobie ten adres z bobasow. nie wiem, jak z tą miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w sklepie i kupiłam dwie butelki niekapki canpola i smoczek trójprzepływowy z canpola bo babka powiedziała ze pasuja do aventu i sa dużo tańsza bo 3,50. ma troszeczke inna główke ale zobacze czy mały bedzie z niego pił. do gina o stwierdzenie ciąży po terminie spodziedziewanej miesiączki 4 tyg. a jutro u nas pierwszy dzień niania juz sie stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest nowość-mały \"wcina\" swoje stópki, założyłam mu kolorowe skarpetki i to go chyba najbardziej rajcuje, bo się zaczął nimi bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferka mati jak isę dorwie do dużego palca u nogi to go tak głośno ssie że az mlaska przy tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w żołądku bakterii na trawienie bedzie zapas, same plusy..;).jeny, idę do dziecka,bo się siłuje z kocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furszula ten sposób na przesypianie całej nocy mam właśnie od dziewczyny, która karmi piersią ale też zjada 3 stałe posilki. Czarna, nie umiem otworzyc twojego albumu :( dede moja zjada cały ten budyń/kisiel :) ale właśnie nie wiem co ile podawć to żółtko? dwa razy w tygodniu ? Co do glutenu to ja też nie wiem, trochę się boję tej celiaki i do końca życia na diecie bezglutenowej, ale z drugiej strony wydaje mi się że jak ma być uczulenie na gluten to tak czy inaczej będzie. Kurde sama nie wiem :( Moja ma odruch wymiotny na zupki z kawalkami warzyw czy czegoś tam, od razu się dławi , ksztusi itp. myślicie że to z powodu braku ząbków ??? Furszula i co pasuje ten smoczk z canpola do aventu? ja podaję małej kaszkę łyżeczką a mleko z kleikiem przez smoczek trójprzpływowy. Mój mąż zamiast kleiku ryzowego kupił kleik kukurydziny, na szczęście jest od 5 miesiąca i nie wiem czy do wszystkiego taki kleik mogę podać ? hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera, kleik kukurydziany jest bardzo ok., można mieszkac z kleikiem ryzowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero grudek, ja dosypywalam do butli, wstrząsałam dobrze, nawet mi smakowal;) czy Wy też podjadacie dzieciom jedzenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam kukurydziany bo tak nie zageszcza kupki jak ryżowy i nie robia się grudy ;) a czy pasuje do aventu smoczek z canpola jeszcze nie wiem sprawdze w domu bo jestem w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a lutuj, tylko trochę daleko masz :classic_cool: dobra, żarty żartami, a mojemu dziecku wlaśnie wyskoczyla jakaś plama na czole, wygląda jak Balladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się nie pozabijajcie :D :D :D Wiecie ja czasami podjadam bebilon mojemu dziecku, ale tak na sucho łyżeczką :P Pazerna matka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio jak nie bylo mleka w domu, gościom kawę z Nanem podalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś kiepski dzień , zrobiłam niechcący przykrość mojemu kochanemu mężowi stwierdził że czuję się tu niepotrzebny i aż mi się spłakał, pierwszy raz, nie wiedziałm co mam zrobić, co powiedzieć, przykro mi sie zrobiło, ale to chyba ta obecność babci w domu jakoś mu nie służy ale jutro odwiedzi go kolega i mam nadzieję że poprawią sobie humor, i w końcu uczci narodziny córki jak przystało na tatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka :D :D :D no i czasme podżeram jej owoce ze słoiczka, oczywiście resztki też wyjadam, jak pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz wczoraj karmił małego marchewke z kukurydza chyba gerbera i łyżka mały i łyżka on i tak zjedli cały słoik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha_79; dede; furszula; baltan;Ferka; -chimera suri - - - > do lekarza? czy szpitala? jeśli po terminie to ja umówiłam się na 3 dzień z ginem, ale dzień przed wizytą z bólami trafiłam na porodówkę, wiec może samo sie rozwiąże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mysia :( faceci bywają tacy zazrośni o dziecko ;( i napewno też jest zmęczony. Może faktycznie odreagowanie z kumplem dużo mu pomoże :) ło matko , dziecko mi się obudziło caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×