Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

witam ;) prosze mi napisać jakie mięcho mati moz jeść (chodzi mi również o stan tego mięsa znaczy czy pieczone wędzone surowe itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) królik, kurczak, indyk, nie wiem ale chyba już też cielęcinkę... sprawdź jeszcze, w ormie gotowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌼 a ja właśnie przed pracą i czekam aż mój tata przyjedzie do Amelki :). Właśnie przeżyłam szok, właśnie moja pracownica dzwoniła że jednak rezygnuje z pracy bo ona się nudzi w takim kiosku. Kurwa ,,,,,,,,,, i co ja teraz mam zrobić, ja pierdziele !!!!!!!!!!!!!!! aż się poryczałam. NOrmalnie aż mi się włosy wyprostowały z wrażenia :P . No muszę kogoś szukać na jej miejsce i to od jutra !!!!!!!!!!!! kurwa, kurwa, kurwa. Musiałam sobie poklnąć żeby się wyżalić buuuuuuuuuuuuuuu mysia ty się tak nie szokuj, ja nie wiem czy 3,5 miesięczne dzieci siedzą ;) ale moja sama zaczeła siadać i za boga nie chciała leżeć, w wieku 6 miesięcy raczkowała a teraz już chodzi :D coprawda za jedną rękę ale już łądnie sobie drepta, jakieś dziwne to moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytałam jeszcze o wołowinie i jagnięcinie :O mój cycek jak widzi ze ktoś je to z gardła by mu wyrwał nie ważne co je :D dzisiaj jadłam kanapke z polędwicą łososiową to mu dałam kawłeczek to sobie dziasełkami ciumał :D a i kawałeczkiem chlebka razowego nie wzgardził :D ano własnie od kiedy dziecko moze jeść chlebek razowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! co za kicha za oknem, znowu makabra, moja maleńka ma dziś melodię do spania heheh, wzięłam ją z łóżeczka do sypialni gdzie mam komputer pogruchałyśmy sobie teraz sama leży i czasami coś pogada a później drzemie sobie i znowu sioę budzi ale jest spokojna sama się zajęla ciekawe jak długo, [poszłybyśmy na spacer bo Antonia już od soboty nigdzie nie wychodziłą tylko weranduje, no ale jak tu sie pchać w taka pluchę, a jak u Was za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - - - > jak tam zaszyłaś zię z rodzinka pod kocami w domu, porażka co z tą pogodą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ja odpoczywam-moja mama zabrała Igorka na kilka dni wiec w domu spokuj-tylko ja i moje maleństwo.Pierwszy raz od wielu, wielu miesięcy pospalam!!!leniuchowałyśmy sobie w łóżku-wstałyśmy o 12.30!!!Ale fajnie!!!Potem poszłyśmy na spacerek mimo pogody-miałam dobry humor! Małej wysypka zeszła wiec to nie alergia chyba. A Mysia jak tam u ciebie z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - chyba sie pójde zwazyc skoro pytasz, napewno idzie noexle bo widzę po ubraniach ale ile mi jeszcze zostało do zrzucenia to nie bij ale nie wiem, tak to jest jak sie wagi w domu nie ma no nic uciekam, tata tuli krusdzynę a ja wskakuję pod kołderke kolorowych snów ile razy w nocy wstajesz do małej?? chyba że śpi z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia jak położe Zuzeczke ok 22 spać do łózeczka to sie tak budzi koło 3 w nocy i wtedy już śpi ze mną i je tak co 3 godziny czyli koło 6 i 9.Ale zdarza sie że prześpi w łóżeczku do 5-6 rano.Śpi na brzuszku-widać tak jej najlepiej bo najdłużej przesypia. A twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja córcia dała popis na spacerze, zawsze śpi a dzisiaj darłą sie w niebogłosy, szok, wogóle wczoraj dużop spała w dzień a dzisiaj wogóle, jakie te dzieciaczki są nieprzewidywalne hm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia chodzi spać tak koło 22 -23 śpi zazwyczaj do 3 - 4 później budzi sie koło 8 wiec źle nie jest śpi w swoim pokoju w swoim łóżeczku, no chyba że coś jej się ubzdurta i obudzi sie o 6 to wtedy idziemy do sypialni i tam cycamy na leżąco i śpimy a w dzień różnie z nią bywa zalezy od hu,orków, no dziś to wogóle nie spała i teraz jeszcze coś mi pokrzykuje wiec uciekam już, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia a nie boisz sie tak zostawiać jej na noc w innym pokoju.Ja spie w pokoju dZieci i jak tylko Zuzinka chrząknie zrywam sie z łóżka i lece do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja się w tym tygodniu opuszczam z pisaniem, nie mam wogóle czasu :( ale czytam Was na bieżąco :) fajnie, że dyskusja trwa :) pozdrawiam wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki którwe wybierają sie wkrótce do pracy a karmia jeszcze cycem, jak sie przygotowujecie do zmian?? zastanawiam sie kiedy zacząć małej podawać juz inne jedzenie niż tylko cyc, no i trzeba by było zacząc jakieś mieszanki stosować już raz próbowałyśmy i porażka pluła dalej niz widziała coś jej nioe podchodzi musze pgadać z pediatrą jak zaczać i kiedy hmmm. będzie orzech do zgryzienia, napewno pokarm będę jeszcze odciągała ale moze jakieś kaszki kleiki czy coś, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - - -> już odpowiadam na twoje pytanie, jak spała z nami to wstawałam co rusz, ale jak skończyłą półtora miesiaca to przenieśliśmy łóżeczko do jej pokoju żeby sie przyzwyczaiła to zaraz przy sypialni wioeć ja wszystko słysze i póki co jest o.k ona go zaakceptowała i śpi smacznie uciekam bo sie dzis coś wścieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czy słyszałyście coś o rozejściu spojenia łonowego w ostatnich miesiącach ciąży??? podobno przejawia się to okropnym bólem w okolicach miednicy, najczęsciej podczas lezenia-ja tak mam jak chce przekręcic sie z boku na bok to czuję okropny ból w tym miejscu i często nawet takie chrobotanie kości, jakby coś przeskakiwało, (jak nieraz w kolanie się coś zmieni np.) pytam bo podobno jak te rozejście jest ok 1cm to lekarze nie zalecają porodu naturalnego tylko CC :O napiszcie czy słyszałyście coś o tym plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno do was nie zaglądałam, siedzę ostatnio tylko na topiku Listopadowym i podglądam forum erotyczne:P Lunieczka coraz słodsza się robi, śpi ładnie w nocy, w dzień gada, grucha i bawi się zabawkami:) pojutrze kończy 3 miesiąc, przechodzimy już całkiem na butlę. Od mojego miała ciągle jakąś nieładną skórkę chyba skazową, cokolwiek bym nie jadła to albo jej kolanka wysypało, albo brzuszek albo buźkę:( Tak więc butka w ruch:) I właśnie zastanawiam się czy nie zacząć jej podawać już czegoś \"normalniejszego\" do jedzenia:) Kilka razy dałam jej już soczek jabłkowy z Hipp od 4 miesiąca i bardzo jej smakował. Jak mam jej dziewczynki dawać jabłuszko? Gotowane, zmiksowane czy tarte surowe? Całkiem w tym temacie zgłupiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj urlopik :) szkoda tlko że tyle rzeczy muszę na nim załatwić :o dzisiaj latam po mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie pytanie jestem w 11tygodniu ciąży i od 2 dni mam swedzenie pochwy nie cały czas tylko chwila i przestaje i tak wkółko wizyte mam za tydzien u gina ale czy to może byc grzybica??? i czy ja moge zastosowac pimafucort masc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak tu podejść moje dziecię i w jakiś inny sposóbn je usypuiać, bo narazie potrafi zasnąć jedynie przy cycu, a już jest najedzona bo tylko go miętosi zamiast jeść a ja już dziś nie mam siły , pozatym mąż mi sie rozchorował jakas grypa czy zatrucie cholera wie co to, az strach sie bac żeby nas nie wzięłło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko: czy przy trzydniówce trezba albo mozna dziecko kąpac i drugie: czy mozna wychodzic na spacerek prosze o szybka odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 Furszula ja moją kąpałam jak miała trzydniówkę (szybciutko) na spacerki lepiej nie wychodzić :) Po dwóch dniach powinna pojawić się wysypka i też nie można tego niczym smarować. Furka a który to dzień ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja się ostatnio ni eodzywam, bo miałam lekko przewalone w domu... :( nazbierało mi się troszkę kłopotów... dobrze, że julka przynajmniej zdrowa i w porządku :) jak będę miała chwilę to popiszę co i jak na razie pozdrawiam cieplutko!!! furka - przetrzymaj w domu, żeby nie zaziębić, bo mogą być przykre komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moj szkrab pierwszy raz od urodzenia zablieł :O jest dzisiaj drugi dzień pełna doba bedzie po obiedzie, ale jakos widze ze mu lepiej bo wczoraj to był taki osłabiony i ciagle spal a temp dochodziła do 40,3 a dzisiaj juz 38,4 :D zobaczymy jak to dalej pójdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka przyszedł fotelik bajer za 300 dla małej a ona ma go w nosie i leżąc na n9im drze się na całe mieszkanie nie ma jak u mamy na rękach o losie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem... pozwalało mi się troszkę na głowę... ale teraz już obiecuję czytać na bieżąco i odpowiadać :) czy ktoś dosał ode mnie maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha właśnie odbieram pocztę :D właśnie coś idzie :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha ale śliczna jest Juleczka :) i jakie pełne ma usteczka :))))))))) całuśna dziewczyna Ci wyrasta, już nawet nie wspomniam że baaardzo urosła :))))))) furszula jutro ostatni dzień i jak ręką odjął, zobaczysz. Oj moja dala mi wtedy w kość :P mysia a co ty myślałaś, nie wiesz że dzieci lubią to co tanie i dla dorosłych ?? :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wieżcie lub nie ale właśnie odkryłam że miałam mieć trzeci sutek!!!centymetr od brodawki na obwódce mam dziurke z której podczas karmienia leci mleko!!!Co to ma znaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×