Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Kasia, a miał wysypkę? jesli tak, to na główce czy na całym ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) co do chwalenia sie pociechami to ja wam powiem, że mały juz nie pocina za kotem ale tez bez wyraźnej przyczyny krzyzcy zeby go postawic i za rączki maszeruje ze zdumieniem patrząc na swoje maleńkie stópki :D kasia co do bujania to wczoraj mały na siedząco tak podskakiwła dupką przechylając sie do przodu ze prawie stawał na stópkach i szczupakiem leciał do przodu ze mało mi z łóżka nie spadł bo nie obliczyłam możliwej długosci tego skoku :P kurde dziewczyny co w tej porze roku można poza jabłkami i bananami kupić małemu. Bo maly na okręte dostaje banany i jabłka oczywiście mowa o świerzych owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale się jeszcze że zakupiłam dzisiaj chuste dla małego http://www.allegro.pl/item153223566_nowa_w_polsce_chusta_carrycot_infant_od_narodzin_.html juz przed jego urodzeniem miałm kupć ale były nie mniej niz za 160 zł :O a my chcemy z nim chodzic na spacery do lasku itp a z wóżkiem nie da rady a na raczkach to juz nawet tacie ciężko, a i w domu sie przyda bo maly nie zawsze chce siedziec w krzesełku albo kojcu a z jedną reką nic nie mozna zrobić :O co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mial zadnej wysypki, jedynie zle spal i mial temperature (w nocy przewaznie). no i marudzil okropnie, ale przeszlo mu jak reka odjal :) ferka ujawniasz objawy uzaleznienia od karmienia piersia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka super sprawa taka chusta:) az rozwazam mysl o jej zakupie:D kuba mi nie ciazy na rekach, ale fakt ze jak sie idzie na spacer to czasami nie chce sie wozka taszczyc ze soba do auta, potem go skladac itp:) a tak wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę o takiej chuście! super sprawa, mój grubcio waży już 10 kg (jeny, on przybiera czły czas tak samo;). zastanawiam, się, czy on by się w coś takiego zmieścil, może w naszym wypadku lepsze nosidełko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jak nie mial wysypki, to chyba to nie byla trzydniowka:( ja tą sprawą się szczegolnie interesuję, bo maly poltora miecha przchodzil dziwna chorobę, ktora zakonczyla się wysypką, kazdy lekarz powiedzial co innego, niestety podaliśmy antybiotyk, a na 90% byla to trzydniowa(wysypka na glowkce - plamki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka po pierwsze to jest do 18 kg lub 15 po drugie nie kupuj nosidełka, bo oglądałam jak fizjoterapeuta mówił że jest to obciążenie dla stawów biodrowych no chyba że w nosidełku jest taka wkłądka ze podtrzymuje dupke tak jakby siedziała a nie dziecko jest w zawieszeniu w tym przypadku odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka, my z owocow innych niż jablka i banany, lecimy na słoiczkach, ostatnio maly pokochal śliwki Hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz ferka??? a powiedz co bylo malemu? jakie mial objawy? kurcze nastraszylas mnie teraz, ale jak czytalam o tych trzydniowkach to nie wspominali o wysypce... no chyba ze mi cos umknelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalas 45 zl za chustę? strasznie tanio. zaraz pisze do męża, żeby zamowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferka 49,99 ;) rozbawiłaś mnie twój marcel jest o 16 dni straszy od mateusza a waży 10 kg??????????????? mój tylko 7400 :P mogłabys mi podac maila wysłałabym ci fotke z malego uczuleniem na główce i powiesz mi czy to tak wygladałao oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisze, zaczelo się od temperatuty 38, doszlo tak do 38,5, moze mial wiecej, ale nie sprawdzalam co chwile. bylismy u lekarza 2 razy, dzwoniliśmy do jednego. pierwsza kazala dac antybiotyk, bo orzekla anginę (zobaczyla ponoc plami na gardle), maly rzeczywiście nie byl za bardzo glodny, ale to moze przy gorączce normalne)podaliśmy antybiotyk przez 3 dni, potym dostal wysypki, nie wiedzielismy, czy to po zntybiotyku, czy trzydniowka,no a ze byla niedziele, zamowiliśmy pamią doktor na wizyte domową. ona powiedziala, ze maly jest zdrowy, zadnej anginy sie nie dopatrzyla, poweidziala, że wysypka moze byc po czyms co zjadlam (a ja jadlam wszystko od paru miechow). w koncu inny lekarz powiedzial, ze to na mur beton byla trzydniowa i po co ten antybiotyk. dodam, że maly po 3 dniach wyzdrowial i nabral zdwojonego apetytu:):) a ta trzydniowa jest nieodłączna z wysypką, to po niej się ją ponoć poznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka kuba tez juz wazy ponad 9kg:) ale wyciagnal sie i nie jest taka kluska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferka poszedł @ to mój mały jakis leciutki w porównaniu do waszych ;) a dla mnie to on taki ciężki klocek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka, zupelnie inne moj mial plamki, mniejsze, gestsze i chyba bardziej czerwone, no i nie mial na nozkach no do wagi sie przyzwyczailam, mam juz niezle bary od noszenia i karczycho mi wyskoczylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz myślałam ze moja lekarka zle zdiagnozowała :O mówiła ze to jest pokrzywka ale jemu tez szybko zeszło wiec jak sie nasłuchałam o trzydniowce to zaczęłam sie zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis debiut-szpinak z ziemniakami i jajkiem-poszed l!!!!a wczoraj napoj z dyni-wypil cala flache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki napój z dyni?? mój w niedziele zjadł miche szpinaku z zółtkiem i misiowym ogródkiem - smakowało mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) nie miałam czasu,żeby do Was zajrzeć Agniecha,no nie wiem co powiedzieć - Julka poszła jak strzła:) Julita dopiero robi jeden-dwa kroczki i siada na tyłek i dalej na czworaka.Widać,ze stoi,ale się waha...boi się oderwać nogę od podłogi:) Ja jej od tygodnia zakładam już butki.Myślę,że już wystaczająco wytrenowała stopę podczas chodzenia przy meblach i ścianach.Poza tym u nas od podłogi tak ciągnie (pod nami jest piwnica),że te buty bardziej dla jej zdrowia.Na początku buty bardzo jej przeszkadzały,bo nie umiała ustawić stopy podczas wstawania,ale teraz świetnie sobie radzi - myślę,że 2 tyg. i będzie chodziła...oby Kasia pisałyśmy Ci wszystkie,że przy trzydniówce najczęściej jest wysypka...najczęściej na pleckach i brzuszku.U nas pojawiła sie dopiero jak odstawiłam Julicie antybiotyk,po którym znowu miała mega rozwolnienie,bo nasza mądra Pani doktor, jak u Ferki przepisała antybiotyk:( Antybiotyk najprawdopodobniej przytlumil trochę wszystko i wysypka pojawila się dopiero jak go przerwałam. Furszula - Mati lubi banany???? Julita nawet nie chce banana powąchać - ma to chyba po mnie,bo ja też średnio banany lubię:) W ogóle Julita obraziła się na wszystkie owoce i nie chce nawet Frutapury:((( no i na koniec pochwalę się,że już 3 dzień nie karmię!!! jakoś mi się udaje - najgorzej obawiałam się nocy,ale julita zadowala się butelką dzisiaj w dzień miałam tylko taki kryzys,bo julita dorwała mi się do dekoltu i jak zobaczyla cyca,to się tak zaczęła cieszyć i chciała złapać,że mi się jej szkoda zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) dede - ale wywód :) u nas uczulenie już minęło, plecki ładne, brzuszek też :) chyba masz rację dede, za bucikami czas się rozejrzeć.... no właśnie, gdzie jest chimera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede-no moje grtatulejszyn!!dekold chowaj, będzie coraz lepiej:) a u mnie totalny brak pokarmu, ale znowu b. mądrze ;) dałam znowu na chwilę po jedzeniu pociumać malemu. No jestem uzależniona, mowcie co chcecie, ale musze tak wolno się z tym żegnać... moje dziecko dziś oglądało teletubisie, dla doroslego ta bajka jest zupełnie bez sensu, ale Marcel był zachwycony. Jak robiły \"papapa\", to aż piszczał:) fajna wiosna w styczniu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest do cholery zima??????????????? 10 lutego jadę na słowację na narty, jak nie będzie tam śniegu to się skończę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka ja sie śmieję,że Julita ma wyprany mózg teletubisiami,ale to jest na prawdę świetna bajka - na poziomie naszych dzieci:))) nie wiem jaki odcinek macie???? czy chodzi Ci o to co bylo dzisiaj w telewizji???? fajny jest odcinek gdzie teletubisie tańczą - Julita aż podskakuje jak to widzi:))) mój mąż wczoraj narysował Julicie 2 strzałki markerem na moim dekolcie ,żeby Julita wiedziała gdzie ma szukać cyca:))))) kurcze dzisiaj w nocy obudziła się i jawnie się domagała,ale byłam twarda:))) wiecie co Julita robi??? otwiera sobie szufladę,którą mam pod piekarnikiem i staje na nią nogami a ręką grzebie po kuchence...przyłapałam ją na tym ostatnio - dobrze,ze się nic nie gotowało,ale wzmożyło to moją czujność... a Chimera może pracuje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×