Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość benia*
kaprycha, ja polecam krem bna rozstępy gerbera - moje dzieciątko ma już dwa miesiące, a ja ani śladu na brzuszku nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam dobre opinie na temat gerbera :) natomiast rozstępom lepiej zapobiegać niż leczyć. a czasami - jak się mają zrobić, to mimo kremów - się zrobią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosowałam Gerbera w poprzednich ciążach i jestem bardzo zadowolona. Do tego regularne delikatne peelingi i masaże i brzuszek jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia190883
Czesc dziewczyny weszłam tutaj pierwszy raz, proszę Was o pomoc, obecie jestem w koncowce 9tyg ciąży, poprzednia moja ciąża obumarła-serduszko stanęło i własnie w 10 tyg, a teraz bardzo obawiam się zeby znow tak sie nie stało, co ja mam robic :( Pod koniec 8tyg mialam robione USG pęcherzyk ciązowy mial wielkosc 36,4mm a moja fasolka 16,2mm czy to dobre wymiary??? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia190883
Dzięki bardzo, może poprostu po poprzedniej obumarłej ciąży tak sie boje, niestety tak na mnie podziałało to obumarcie pierwszej ciązy wlasnie w 10tyg jutro jade na wizytę więc napisze co wyszło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu - najważniejsze, to się teraz nie denerwować. wiem, co przeszłaś, bo spotkało mnie to w tym roku. wiem, że przy następnej ciąży będę panikować :) ale staraj się jednak uspokoić i nie stresować, bo zaszkodzisz dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia190883
Hej, dzięki za słowa otuchy. Przykro mi, że też to przeszłas wiem jak to jest :( mam nadzieje że niedługo i Ty napiszesz, że jestes w ciąży. Wczoraj byłam na USG widziałam moje maleństwo ma 2,39mm :) serduszko bije, lekarz odstawił mi zastrzyki z kaprogestu, mam tylko nadal brac luteinę. 23 maja jadę z mężem na USG genetyczne lekarz powiedzial ze mam zabrac męża zeby tez zobaczył nasze maleńtwo a usg genetyczne wykrywa różne wady wiec wiadomo boje sie i nie wiem jak wytrzymam 2,5tygodnia bo z reguły do lekarzy na kontrole chodzę co tydzien, ale postaram sie byc dzielna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze, topik zyje, !!!serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - dzięki :) widzisz - wszystko jest dobrze i oby tak dalej :) cześć Ferka :) co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam szczoteczki do zębów NUBY!!! nie mogę jej dostać :( jakby któraś z Was ją spotkała - proszę o kontakt i o kupienie mi jej a ja wyślę pieniążki przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga patrzylam u nas za taką szczoteczką, ale niestety nie ma :( ale nadal bede patrzeć i jakby co dam znać... my troszkę przeziebieni bylismy, Mati prawie wyzdrowiał, za to ja się męczę ... :( kaszel mnie straszny dusi ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nati :) właśnie wiem, że jej nie ma - nie znalazłam jej w żadnym sklepie na necie. nie mam pojęcia, gdzie znajomi ją kupili. poproszę, żeby zdradzili, bo jej po prostu świetna. trzymajcie się i nie dawajcie przeziębieniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszus nie gadaj!!! jestes w ciazy??? kto jeszcze aga???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia190883
hej dziewczyny, podpowiedzcie mi cos bo bardzo sie martwię, teraz jestem w 17tyg ciąży od dwóch dni mam po lewej stronie ból podbrzusza, jest to takie kłucie, nie jest silne ale za to cały czas i boje się czy wszystko jest dobrze, czy ciąża nadal żyje :( a moj lekarz bedzie dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś nikt sie nie odzywa, nikt nie pisze :) ja nie miałam czasu, a teraz wakacje, więc nieobecna byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laguna26
Mam pytanie do dziewczyn, które będąc w ciąży rejestrowały się w urzędzie pracy- Czy wymagano od Was podczas rejestracji zaświadczenia o zdolności do pracy od ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingusia
Ja sie rejstrowałam w zeszłym tygodniu i żadnego zaświadczenia ode mnie nie wołali- potrzeba tylko świadectwo ukończenia szkoły i dyplom, dowód osobisty i akt małżeństwa jeśli jesteś mężatka. A o to czy jestem w ciąży się nie pytali, nio ale chyba było widac bo to juz 7 miesiac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia808
Witam wszystkie mamy. Jestem w 17 tygodniu ciąży i naczytałam się że od 16 tyg powinnam czuć ruchy dziecka a ja na razie nic nie czuje :( nie wiem czy powinnam się martwić. Jest to moja pierwsza ciąża i trochę panikuje bo na początku było zagrożenie. Bardzo proszę o odpowiedź> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1255
hej kochane.jestem w 17 tygodniu ciąży i prosze o pomoc.!!czy to normalne ze juz mam brzyszek jak balon,i na dodate sukienka mi sie nie dopina na plecaach (poniżej piersi troche)prosze o odpoiwedz bo moze to nie jest normalne ze tyje w plecach(nie wiem jak to ująć inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1255
nie martw sie ja też narazie nie czuje jak narazie to tylko bulgotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, cześć dziewczyny! Ale mnie tu długaśno nie było... A Wy nadal tu jesteście:) Jak Wasze pociechy? I jak Wy mamusie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×