Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Ostatnia szansa na super prezent!!!!! Zapraszam na moje aukcje!!! http://www.allegro.pl/item273647021_super_lezaczek_bujaczek_idealny_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273915858_mata_edukacyjna_tiny_love_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273657873_super_tani_laktator_.html http://www.allegro.pl/item273931035_super_podgrzewacz_firmy_baby_ono.html http://www.allegro.pl/item275971394_26_szt_ubranek_rozm_62_gratisy_ubierzesz_maluszka.html http://www.allegro.pl/item275983151_25_sztuk_ciuszkow_rozm_62_80_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item276372912_27_szt_ubranek_dla_dzidziusia_rozm_62_80_gratisy_.html Cena minimalna pierwszego zestawu ubrań to 70 zl.Reszta ubranek jest ez ceny minimalnej.Wystawialam pierwszy raz i za bardzo nie wiedzialam o co chodzi z ta ceną minimalną. Ale w zestawie jest 26 sztuk wiec na jedna rzecz wychodzi bardzo tanio!!!A rzeczy sa wogole nie zniszczone!Moze na zdjeciach ie wygladaja tak efektownie jak u niektorych ale to dlatego ze nie za bardzo umiem obrabiac zdjecia np.kasowac tło i takie tam.Ale najwazniejsza jest w koncu cena i jakos rzeczy!prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :( i nie wiem czy mam sie ciezyc czy nie ,bo moze sie rozwinac do 2 tyg. a jak by sie to sprawdzilo to porazka, bo na same swieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, podejdź może na wszelki wypadek do lekarza, niech Ci chociaż jakieś recepty zostawi na święta na wszelki wypadek, żebyś rzeczywiście nie została bez niczego... ja pamiętam, że złapałam właśnie 2 tygodnie po tym jak moja siostra przyniosła do domu ospę i wypadło mi na początek wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się zrozumiałyśmy aga :) on jak zachoruje to najpóźniej za tydzień, a ospa trwa 2 tyg wiec wypadnie na swieta :( juz wczoraj myslalam ze mu wyskoczyła ospa, bo miałdwie krostki na policzku ale jak zwykle cos sobie podraznił :) i nie ma :) a mu przełamaliśmy złą passe chorobowa i w tym miesiacu sie nie dalismy katarowi i zwalczylismy go w zarodku i mały juz ponad miesiac ciagiem chodzi do żłobka i sie juz cieszy ze idzie do dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, ale pamieam, że moja siostra wyzdrowiała zanim ja zaczęłam. wykluwało się 2 tygodnie. i swędziało mnie na wakacjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum chyba padło :( gdzie wy się podziewacie?? mam pytanie. Planuję wyprowadzkę Mateusza do własnego łóżeczka i nie wiem jaka pościel do tego sie kupuje, w sensie rozmiar. Na allegro jest pełno poszew na kołdrę 160x200 a taki rozmiar to ja mam łóżko sypialniane. To nie powinna być poszwa taka jak na kołdrę do łóżeczka 130 na cos tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro widziałam 140 na coś tam ;) to chyba taki rozmiar na tapczanik dziecięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz wpadła przeczytała i odpowiedziała :) a co opowiedziec co u niej słychać to nie łacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Furszuś dziś to nawet pisać mi sie nie chce :( Nati spadła mi z łozka dziś :( spała a ja nie przeniosłam jej do łozeczka jak zwykle tylko obstawiłam fotelami a mała "wyszła" w nogach i buchneła na podłoge :( krew jej aż z noska poleciała :( ja się chyba nerwicy nabawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusicku rozumiem cie bo mojemu mężowi mały tez spadł z łóżka i na główke myślałam że m iserce stanie :) mam nadzieję że nic jej się nie stało :( jak ochłoniesz to napisz co u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze się pochwalić, że od Nowego Roku Mateusz nie używa smoczka :) sam je (mniej lub bardziej się ubrudzi, ale nie daje się już karmić) :) teraz zostaje nam jeszcze nocnik (siada na niego nawet już na golaska, ale bardzo szybko z niego wstaje i jak zdąży to zdąży a jak nie to nie), no i w czerwcu jak skończy dwa latka będzie miał wyprowadzkę do swojego łóżka :) póki co śpi z nami hihih złożyliśmy łóżeczko, bo tylko zajmowało miejsce, a rzadko w nim spał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczęscie nic sie małej nie stało :) a moja niunia 12 lutego skończy roczek :) ma prawie 6 ząbków, jada wszystko to co my, chodzi za rączki i juz sie powoli puszcza sama, raczkuje po całym mieszkaniu :) mówi mama, tata, baba, da i neee :) robi kupe na nocnik :) siku tylko czasem no i co więcej- tanczy jak tylko usłyszy muzyke i jest wykapany tatuś :D ja piszę pracę mgr i siedzę z małą w domku, wynajeliśmy m4 i jesteśmy wkońcu sami (wczesniej mieszkaliśmy u mojej mamy) od dziś zaczełam chodzić na aerobik i na basen coby stracić chociaz z 5kg :O a ze jestem łasuch i diety nie dla mnie to musze zabrać sie za ćwiczenia :O pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mati przesłodki blondasek :) i strasznie fotogeniczny:) wogóle śliczna z was rodzinka a Ty Furszuś jak szczuplutka....ehhh tez taka chce być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze chciałam zapytać czy nie macie na sprzedanie albo nie wiecie kto chce sprzedać krzesełko do karmienia ze stolikiem coś w stylu beebee futuro lub mamalove????? strasznie choruje na to krzesełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dalej używamy krzesełka, a że palnujemy następnę dziecię to się przyda ;) zazdroszczę tego nicnika :O mój póki co się bawi, chociaż raz zrobił częśc kupy na podłogę a reszte na nocnik, ale to wojtek musiał go przytrzymać na nocniku, bo on szybko wstaje z niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego żeby nie mieć takiego kłopotu uczę małą od małetgo że na nocniku się siedzi i robi kupę.... jak tylko widzę ze coś sie kroi to odrazu sadzam i zawsze zrobi :) no z sikaniem to jeszcze wiadomo, nie zawsze zrobi ale przy zmianie pampersa sadzam ją i przyzwyczajam -zeby sie pozniej nie bała i wiedziała do czego to sluzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie pisałam, bo nie chciało mi się samej do siebie ale na szczęście widzę - ożyło :) co u nas? julka śpi sama na dużym łóżku, też raz buchnęła, bo się przetoczyła przez całą kanapę, ale teraz kładziemy tam koc i nadal śpi. siusiu i kupkę robi już na kibelek, woła, po mieszkaniu chodzi bez pieluchy, tylko na noc zakładamy, bo nie umie się budzić i zawołać. ale podczas drzemki już nie robi. ja teraz słomiana wdówka, bo mąż w delegację wyjechał, akurat wtedy jak się żona wypierniczyła i potłukła sobie co nieco ;) nie sadzam julki na sedes, nie kąpię, staram się nie nosić (nie zawsze pozwala), nie sprzątam od prawie 2 tygodni - wszystko mi pomagają rodzice, bo ja kaleka :) tak więc był przeskok z kibelka spowrotem na nocnik. co do innych spraw - nadal z misikiem próbujemy zajść, ale jakoś zajść nie możemy :o może poprostu nie nasz czas jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że 16 lutego konczymy 2 lata :D a mała gada jak najęta - cały czas coś mówi do siebie i powtarza wszystko. czasami sobie żartuję, żeby się choć na 5 minut dla mamy uciszyła, bo po pracy mnie uszy bolą od rozmów, a tu jeszcze w domu gaduła na mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze siwek tylko u nas był taki problem że z racji tego że mati od urodzenia był drobnej postury wszystkie nocniki były na niego za dużo i on sie na nich po prostu bał siedziec, później dotsał taki fajny z ikei i on był ok ale i tak sie bał na niego siadać. Póxniej zaczął iedac ale tylko w ubraniach. Teraz przynajmniej pokazuje ze chce sie rozebrac i sisi i siada ale szybko z niego schodzi i czesto robi poza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wspomóżcie: szukam dobrych noży, które cieły by mięso jak papier :D jestem w stanie dac sporo za takie noże, ale nie znam się na ty, a zależy mi bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z gerlacha i g* prawda. Jak sa nowe to może i tak ale później już tak ich nie naoszczysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie może być!!!! jestes w ciąży????????????????????????????? powiedz że tak!!!!!!!!!!!! a co do ceny noży wiesz nie zawzse drogie znaczy dobre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×