Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dermenka

Do dziewczyn używających szamponu DERMENA!

Polecane posty

Gość dermenka
a ten Loxon ma spray czy się tym polewa skórę głowy?W takim razie chyba go kupię-może pomoże! A ten Merz Special odobno jest drogi:( Ja na razie biorę Silicę,myję Dermeną no i kuię jeszcze ten Loxon. Netefilka-Ty używasz jednocześnie i Dermene i Loxon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbelek elemelek
hej! ja tez mam lojotok.dermatolog zapisala mi ocerin (niby pomaga na wypadanie i swiad ale za drogi jest jak dla mnie:( ) potem stosowalam seboradin-zero efektow a teraz szampon polytar af.umylam raz glowe wiec duzo powiedziec nie moge na razie. acha stosowalam jeszcze odzywke seboravit-lepsza od seboradinu ale tez niezadawalajaca. dermatolog i farmaceutka w aptece powiedzialy ze wlosy wypadaja dlatego ze loj nie pozwala na dotlenienie cebulek. ja nie mam na razie takich problemow jak wy ale tez z tym walcze. jesli chodzi o czestotliwosc mycia wlosow-za rzadko chyba tez nie mozna.mojej siostry wychowawczyni opowiadala im ze kiedys miala geste piekne wlosy ale przetluszczaly jej sie.ktos jej poradzil zeby nie myla wlosow przez 2 tygodnie i to jej pomoze(dawne czasy:P ;) )i stracila prawie wszystkie od tego niemycia:( trzymajcie sie ,jestem z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
wróbelek elemelek-->a jakie były u Ciebie objawy tego łojotoku,bo już zaczynam wpadać w obsesję,że może ja też to mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
Netefilka-napisz jeszcze czy ten Loxon to masz 2% czy 5% i czy tego TRZEBA używać codziennie,czy można co drugi dzień? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermenka : LOXON 2% używa się go dwa razy dziennie! raz 1ml i drugi raz 1ml przy tak dużym wypadaniu Merz Special kosztuje niecałe 50zł ale wydać musisz! inaczej nie będzie efektów :( ja też za bogata to nie jestem i to dla mnie dużo, a raczej dla rodziców łącznie koszt miesięczny jak na razie to około 150 zł :( a jakbym poszła do prywatnego to jeszcze więcej bym zapłaciła AHA! LOXON jest w formie sprayu i tak, jak napisałam wcześniej TRZEBA używać go codziennie i to 2 razy! przynajmniej my musimy :( Używam jednocześnie Dermene i Loxon, także Biostyminę i Herz Special a żeby nie było nudno to biorę jeszcze tabletki z powodu tego, że mam bielactwo :( wypadanie nie ma jednak z tym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
netefilka--no to biedna jesteś:( myślę,że kupię ten Loxon,ale chyba mnie szlag trafi z tym używaniem dwa razy dziennie No ale co zrobić-taki nasz smutny los-ale na pewno za jakiś czas wszystko zacznie działać i będziemy jeszcze miały ładne włoski:D A ta Biostymina to co to jest i na co?i ile kosztuje?to Ci przepisała lekarka? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to tez przepisała mi lekarka 3 opakowania, jedno po 13 zł, razem 39 zł na miesiąc to się wylewa z takich szklanych rureczek na łyżkę i wypija, można popić sokiem malinowym, smak ma taki jak woda, więc nie jest ohydne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napiszę jeszcze raz lekarka przepisała mi: DERMENA HERZ SPEZIAL LOXON 2% BIOSTYMINA to wszystko i nic więcej ale u Ciebie może przepisać inaczej, może to zależeć od tego, czy farbujesz, od wieku, no ogólnie od różnych czynników więc idź do dermatologa i napisz oczywiście co Ci powiedział i co kazał brać :) masz rację... niedługo tutaj sie ponownie spotkamy i będziemy miały ładne włoski ! chociaż może to nastąpi dopiero za parę lat.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na wszystko odpowiedziałam :) wiesz... teraz muszę zejść z kompa, ale mam temat w ulubionych to sobie będziemy pisały :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbelek elemelek
dermenko -bylam u lekarza dermatologa bo swedzila mnie skora glowy(myslalam ze to lupiez),zaswiecila mi czyms na glowe :P i stwierdzila ze grzybki mam(drozdzaki) i to jest lojotok.no i wypadanie wlosow . glowa mnie tak swedzi ze drapie(a nie wolno bo sie przenosi) zastanawiam sie czy nie isc do innego dermatologa idz do lekarza-na pewno nie zaszkodzi:) [ kwiat ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
wróbelek-elemelek--->właśnie mi się przypomniało,że od jakiegoś czsu swędzi mnie skóra z tyłu głowy-nie cały czas ale raz na kilka dni,i muszę mocno drapać żeby przestało,nie jest to jakieś uciążliwe,ale nigdy tego nie miałam,a to trochę dziwne... Może więc to ten łojotok:( Napiszczy Ciebie bardzo swędziała ta skóra,czy też Ci wypadają włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
napisz jeszcze proszę co Ci powiedziała lekarka na ten temat-jak to się leczy i w ogóle?Dzięki!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
i w ogóle skąd się taki łojotok bierze?można sie tym zarazić od kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojotokiem na pewno nie mnie nic nie swędziało, a jeśli już to takie normalne swędzenie ale może faktycznie lepiej iść do 2 lekarzy i zobaczyć, co powiedzą ? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
netefilka-używasz po Dermenie jeszcze odżywki,bo mi wysusza włosy więc używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
netefilka-->zaczęłam myć głowę codziennie DERMENĄ-może będzie szybszy efekt,bo dziś znowu złapałam doła jak się popatrzyłam w lustro:( ale nie mogę się przemóc żeby nie nałożyć odżywki później,bo on strasznie mi plącze włosy...Mam nadzieję że to nie ma wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
pisz jeszcze na bieżąco o skutkach Twojej "terapii"-jak się spisuje Loxon i w ogóle,ok?pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam dermene od ponad miesiaca i ekekty sa..:):):) włosy o wiele mniej wypadają, sa puszyste po tym szamponie, a uzywam co 2 dzień...fakty, faktem ze musze myv 2 razy bo za 1 słabo sie pieni.. ale jestem zadowolona i jeszcze mam sporo go w butelce:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko zauważę jakieś efekty to na pewno napiszę dermenka :) tylko wiesz, dopiero 3 razy umyłam nim głowę to jeszcze pewnie nic nie widać i długo może nie być :( chociaż po umyciu są straszne! cienkie i w ogóle:( bleee na podobnym topiku czytałam, że komuś tam pomogło więc CZEKAJMY CIERPLIWIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
netefilka-ja też mam po nim beznadziejne włosy,takie cienkie,przyklapnięte,wysuszone...dlatego nakładam po myciu odżywkę żeby chociaż trochę było lepiej! myłam na razie 9 razy,i się teraz zawzięłam i myję codziennie chociaż to strasznie wkurzające,poza tym strasznie szybko wypłukuje mi farbę z włosów no ale czego się nie robi jak włosy wypdają-każdy włos jest na wagę złota;) stwierdziłam,że zanim kupię loxon to pójde najpierw do lekarza,bo wolę sie upewnić co to jest nim wydam kasę bo porftel mi się strasznie uszczuplił po tych akcjach z włosami:( będę tu zaglądać i pisać jakie widzę efekty,co i jak-na razie wypadają nadal,ale nie tracę wiary,że już niedługo będzie lepiej-Tobie też tego życzę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
żebyś wiedział netefilka-ja miałam dziś znowu strasznego doła przez te włosy-zreszta ostatnio zdarza mi sie to niemal na każdym kroku jak tylko zobacze sie w lustrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
netefilka-mam pytanie:czy faktycznie używasz tego Loxonu 2 razy dziennie?No i potem wychodzisz z tym na głowie?Nie masz przetłuszczonych włosów?No bo wieczorem to jeszcze spoko,bo rano mogę od razu umyć,ale jeszcze 1 raz w ciągu dnia???Jak sobie z tym radzisz?i to trzeba używać dwa razy,raz nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam po tym tłuste włoski przez jakiś czas, ale można też nakładać na mokre! a poza tym teraz myję włosy wieczorem dermeną, od razu nakładam LOXON i później, jak już wiem, że nigdzie nie wyjdę to nakładam drugi raz po 10 pstryknięć kiedy idziesz do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
w przyszłym tygodniu chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermenka
nie mam niestety czasu w tym tygodniu-w środę bronię pracę magisterską,a potem pewnie będzie jakieś oblewanie więc sama rozumiesz;) ale w poniedziałek melduję sie u dermatologa i na pewno wszystko tu opiszę co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×