Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Czesc, w ten weekend planuje dluuuuga trase moja luba ;-) Prawdopodbnie zachacze o Poznan. Tyle bede jezdzil az d*pa rozboli - jesli to w ogole mozliwe na tak zacnym motocyklu... Motolalu - bede jechal powolutku ;-) na znak opozycji do przecinakow :-D Bedzie rowniutki asfalt na autostradzie, beda polskie dziury w drogach lokalnych i bedzie piaszczysta przelajowka w okolicy Pilicy... Pozdrawiam wszystkich i do poniedzialku... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zuziu!! dostalam zdjecia.fajna z ciebie kobitka:) mialam ci odeslac swoje ale jakos niemoge dosiasc do kompa. szkoda ze nie napisalas nic co tam porabiasz.napisze do ciebie. buzka🌼 pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w domu podłączam piec COi szykuję się do wyjazdu do pracy 7 09 na 3 m a tam opiekuję się chorym taką roślinką i jego żoną mają po 83 lata pozdrawiam ciepłutko zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh.. chyba juz od zadnej dziewczyny nie dowiem sie gdzie robila parwako w Lublinie :( tu panuje jakas swoista zmowa milczenia;p jakiej kobiety sie nie zapyatm nie chce / nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i 800km przemyknalem.... Cholera, d*pa mnie bolala, ale bylo cudnie. Bylem nad Pilica, bylem w Belchatowie i bylem w Poznaniu. Troche strachu mialem jak o zmroku zgasl mi silnik... Myslalem - rozrzad, bo zaczal mi glosno stukac, nie - elektryka... ...ale na szczescie tylko zabraklo paliwa ;-) Szybciej niz zwykle. Bylo szybko i powolutku (zwlasza jak uslyszalem rozrzad.... ;-) Tak na prawde nie wiem co mi tam stuka w serduchu, trzeba z nim do kardiologa... Coraz zimniej sie robi wieczorami. Dziewczyny, ubierajcie sie cieplej ;-) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honda magna -silnik od VFR-ki - scigacz w choperku.....(miałam kiedyś okazję się karnać 750-tką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcvcv
to mocna honda jest ..niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zawitalem do Kudowy Zdroj. Byla kaplica czaszek, byly bledne skaly, byl szczeliniec... ponad 500km ;-) Spalanko: 4,6 l/100 :-D ale nie jechalem szybciej niz 120km/h. Mialem dzis okazje przejechac sie Yamaha Drag Star 650. Musze przyznac, ze wygona i fajnie brzmi ale nie ma tyle polotu co FJ ;-) U kardiologa jeszcze nie bylem. Spodziewam sie najgorszego - lancuch napedu alternatora - do rozebrania pol silnika.... Chyba trzeba bedzie zaczac oszczedzac na \"nowa\" FJ. Nie dosc, ze do choroby ja doprowadzilem to jeszcze przyjdzie mi zdradzic dla innej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest BOSKO:D na kolejnym weekendzie jade ogladac motorek;D i kto wie, jak bedzie wart to go kupie:))) JESTEM HAPPy!!:] POZDRO DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flamma
Siema dziewczyny!!! Ja też przymierzam sie do kupna motoru :) Mi się marzy KTM 690 Supermoto :) ależ maszyna... Aż się łezka w oku kręci. Jazda w te4renie :) to jest to... choć nie powiem myślałam tez o Hondzie CBR 600rr, ale ze mnie mała kobietka więc chyba zainwestuje w KTMa :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Kate!!! Maszynka piękna i z tego co widać niewiele śmigana... Nie dziwię się że to miłość... - jak się domyślam od pierwszego wejrzenia ;-) Szkoda tylko, że taką mamy niepogodę :-( Pozdrawiam i wielu tys. szczęśliwych km!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zakochana jestem:D moto igiełka:) maly przebieg, jezdzila kobieta 46 letnia w niemczech, serwisowany,zadbany, cud miód. sprowadzil go mlody chlopaczek do polski w maju, ale wogole na nim nie jezdzil, jeszcze paliwo niemieckie mial w baku hehe Jestem bardzo zadowolona, teraz tylko pogoda aby byla i trzeba smigac. Przyznam sie, ze juz mi dal rade... jak wyprowadzalam z garazu polecial na prawo... ajj 170 kg niestety nie dalam rady, ale sie nie obil. troche mnie sponiewiera bo to poczatki, no ale jak sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz;) Dzis zamowilam crash pady. Gosciu u ktorego zamawialam mowi, mi ze mam wyscigowe nazwisko hehe bo moje imie i nazwisko brzmi tak samo jak i tej drugiej Katarzyny Kedzior ktora sie sciga, tylko ze roznimy sie hehe... ona jest starsza i juz wymiata na moto, a ja dopiero zaczynam przygode z moto, w kazym razie fajnie miec tak na imie i nazwisko;D dobrze mnie ludzie kojarza:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak boskie uczucie... Jestem wniebowzieta. Tylko spac kolo niego, bo lozko juz stoi w garazu:D hihi Dwa lata zbieralam pracowalam na to cudo, i warto bylo, pomimo tego, ze wakacji wogole nie mialam, ale za to mam mojego kochanka:D marzenie sie spelnilo, osiemnastolatka na moto mniam... nareszcie nie jestem plecakiem w mojej ekipie tylko jedyna kobietka motocykistka:) MARZENIA SIE SPELNIAJA... bylaz zawzieta i dazylam do celu... ciezko bylo, ale dalam rade:) nie pamietam kiedy cokolwiek by mnie tak uszczesliwilo jak ten motocykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Motolovelów Kate normalnie masz maszynę....aj, moja gieska przy Twojej to staruszek,,,, Kate gratuluję.....a jak z sięganiem... stawiasz całe nóżki do ziemi? też jesteś tak jak ja.... kruszyna...prawda.... He... mi też pierwszego dnia moto przy wypychaniu poleciało na prawo, przeważyło mnie...i poszło na boczek...tak juz chyba musi być...choć muszę przyznać (mimo iż juz trochę przebieg powiększyłam) że cały czas przy wypychaniu motorka mam stresa co by się nie obalił w szczególności gdzieś na parkingu gdzie jest nierówno ( gdzie nie radzę go z \"okraka\" wycofać) no i dookoła pełno aut....aj , może z czasem to minie... Byłam ostatnio na wyjeździe, normalnie tęskniłam za moim moto....jak dzieś widziałam na banie przelatujące motóry to aż nie mogłam wyrobić..... Jalek a Ty co tak samotnie śmigasz? Wiecie jak Motolala się czuje? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajdownico prawie calymi nozkami siegam do ziemi, moze dwa cm mi pieta odstaje od ziemi, no ale coz... smialam sie, ze musze zaczac chodzic na silownie cwiczyc, abym to ja suzuce dawala rade, a nie ona mi:D oczywiscie na postoju, nawracaniu, czy wyprowadzaniu, no ale bedzie dobrze, moja waga to 55kg, szkoda tylko ze to jedna trzecia tego motorku;) Crash pady przyszly mi juz wczoraj i jak to powiedzial gosciu u ktorego zamawialam: ma nadzieje, ze mi sie nie przydadza;) hi i oby sie nie przydawaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC...... dzieki ze o mnie pytacie ...czuje sie nie zle ale mam zapalenie płuc ....to sie narobiło ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladowa...
Cześć własnie znalazłam wasz temat! I bardzo się cieszę,ja też czekam na motorek ktorego już dla mnie szukają. Mam nadzieję ze zanim pogoda zrobi się fatalna zdąrze jeszcze pośmigać. Czekam na Fazera 600,bo takim jeżdziłam i chce przy nim zostać. Doczekać sie nie moge!!!!!!!:) KateGs500F Gratulacje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajdownico, przeważnie tak... - really lonely rider ze mnie ;-) Różnie to bywa tak naprawdę, choć wyprawę do Poznania sam pokonałem (800 km). Poszukuję pilnie serca. Serca dla mojej ukochanej. Jeśli ktoś może pomóc... W grę wchodzi tylko transplantacja. Serduszko pasuje od: FJ1200 i XJR1300 ;-) Czekoladowa, witaj! Szykują dla ciebie motorek? W salonie, czy w serwisie? ;-) Spokojnie, jeszcze pośmigamy, może nie do grudnia jak w zeszłym roku, ale jeszcze trochę na pewno... Pogoda musi być - ja jeszcze przed urlopem ;-) Co się tyczy przewracania moto... to już chyba u mnie rytuał, że na koniec sezonu zawsze przewrócę motor ;-) Dziś to już przesada: podjeżdżam pod serwis (ten sam w którym postawiono chwilę później THE diagnozę...) i co, prędziutko zeskakuję z moto a podnóżka pyk - się składa.... nie utrzymałem - totalna siara! No cóż ale przynajmniej nic się jej nie stało. Też mam z tym kłopot dziewczyny mimo 1,85m wzrostu, proporcjonalnych nóg - sięgam również piętami ;-) i ulokowanej tu i ówdzie masy stanowiącej przeciwwagę... ;-) Myślę, że \"technika\" jest tu ważna i po pewnym czasie każda z was nie będzie miała problemu z prowadzeniem moto. Motolala, kuruj się, kuruj... Dużo zdrówka, uśmiechu i cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziu Kate az mi sie flaki wywracaja 😭 ach ta zazdrosc na prawde ci gartuluje kurde hmm ja sobie jeszcze poczekam ale ze ty dalas rade tak pracowalc i zarobis hoho :D no jasny gwint eh hoh oh ah jaj !!! w dupe jeza dla chcacego nic trudnego no chcoiaz mialas ekipe zmotoryzowana bo ja aktualnie to guzik tylko sie uwsteczniam a tak btw wiecie wsrod moich kolezanke to jest teraz plaga z kuresem na katA ale za to malo ktora konczy a zadna nic nie chce opowiedziec ohhh Kate zburzylas moj spokoj znow dostaje pierdolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka Ty tez dasz rade:D tez bedziesz burzyc moj spokoj;D hihi:) pozdrawiam;) ah te \"MOTÓRY\";P hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr
lllllloooooooolllllllllllllll co za zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr
CO TO ZA BADZIEWIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA CIE KOFAC
niezasmiecaj forum wariatko/cie:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P::P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P;p;P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ze starej paczki nikt tu już nie zagląda?..... Motolala gdzieś mi zjadło Twoje gadu, napisz co u Ciebie czasem Jalek też się gdzieś zaszył.... A Kategs500 pewnie ujeżdża swojego motóra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no, bo ja normalnie nonstop, normalnie, ten tego, smigam ;-) Chyba bede musial na zime przedzierzgnac sie w ten tego... chirurga - mechanika. Aby, normalnie, ratowac, ten tego, zycie mojej dziewczynki... Operacja na otwartym sercu... ten tego, rozumiecie? Powazna sprawa! Pacjentka moze nie przezyc... I do tego jeszcze mi autko rozbili.... Same tragedie u mnie. Pocieszcie mnie, ze u kogos jest jeszcze gorzej... ;-) Pozdrawiam, i oczywiscie nikomu niczego zlego nie zycze ...moze ktos juz po prostu tak ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ..wpadlam tylko na chwilke ale podaje swoje gg jak sie zapodzialo RAJDOWNICA 4075193 ALE hihi zapomnialam ze ja mam twoje gg napisalam do Ciebie .........JALEK uwierz mi ze nie którzy maja gorzej ........usmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×