Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość Agati
hej dupeczki ;p już wcześniej tu pisałam. ja sobie śmigam na bemce f650 i to mój pierwszy moto. Tato kupił pod pretekstem prezentu 18stkowego ;p jakos nie miałam dużego problemu z nim niby 650 ale daje rade :) u mnie w mieście ja jedna mam prawko na moto :D gdzie nie zajede samochodem to koledzy od razu gadają, żebym jechała po moto :P w ogóle u nas przybyło motorzystów w tym i w tamtym sezonie i jest wesoło :p mam kolege z klasy z którym śmigamy (zamiast uczyć sie do matury hehe i teraz mam zakaz śmigania, dopiero po maturach ;p). Moim zdaniem prawko na motor nie jest aż tak ciężko zdać ;p mimo ,ze na kat. A zdałam za 3cim a na kat. B za pierwszym. Miałam małe przygody na placyku ;p 2 razy na 8 kusiłam ;p ale to był mój błąd ,bo nauczyłam się na 1 robić zamiast na 2. Z czasem myslę o jakiejś yamashce bądź hondzie, ale zobaczymy co czas przyniesie. Na razie sobie wprawiam się na turystyku hehe nie ma co porywać sie na głęboką wodę. Wcześniej czasem skuterem śmignełam lub jawką. jakos mnie to nie kręciło. Czesto z tatem z tyłu jeździłam i jakoś nie ciągneło mnie do tego. Ale jak zaczełam kurs na B to stary wyjechał z hasłem, żebym se na A zrobiła i a jak zaczełam robic to sie zaczeło :D teraz jazda sprawia mi taka przyjemność :P jednak tato zaraził mnie pasją do moto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
hej Agati. to pewnie wiesz że pojemność nie zawsze idzie w parze mocą motorka. 750 poj. wyżyłowana na 130 koni i to wcale nie zdechłych, potrafi ponieść. ja też niestety mam sama w okolicy prawko i bardzo to jest męczące i nudne. pisałam o tym Hornetce ale trochę mnie naprostowała. prawdziwi faceci obwarowani przez swoje KOBIETY są niedostępni na zwykłe pogaduchy czy wylot. więc twierdzę że im nas kobiet więcej tym lepiej... wiesz z tym prawkiem to fajnie że Ci dobrze poszło ale dziewczyny mają stresa jak pewnie czytałaś. to dobrze żeby sobie jakoś pomogły nie? niedawno rozwaliła mnie taka lala jak z nią gadałam kiedy zacznie latać. ona ma w główce przemalowanie swojego suzuki 750 na różowo a nie prawko a w ogóle to za sterem siedziała 2 słownie dwa razy. i dodam że jeździć nie umie. nie chciałabym przez nią zginąć. Ty należysz do tych dupeczek które mają moto we krwi tak? to prawie tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono-czarna78
hej kobitki......właśnie zapisałam się na forum dla Amazonek i zostałam miło przyjęta zapraszam może tam częściej będziemy sie spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hornetka
Hej Puma-A wlazlam w kombi:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! ja tez jestem \"zaraztona\" motocyklami, poki co jezdze jako plecaczek... w tym roku mam zaczac nauke, ale nie na kursie... niestety... ale dam rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
Hornetka, zaczynam podejrzewać że Twoja obecność na kafe to prowokacja, żeby coś się działo. a skoro się dzieje to się zmywasz? a poważnie- co porabiasz? oprócz wbijania się w kombi... w łydkach...no nie mogę się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
hej Naga itd. Hornetka już Ci wysmaży na temat nicka więc ja nie będę. o tych pokrzywach to pewnie dlatego że się tak cieszysz? fajne podejście. ja uważam, że to najlepsze rozwiązanie dla kobiety- zacząć naukę nie na kursie. i pod okiem życzliwego a nie obojętnego mistrza hi hi. na czym ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
hej Zielono-czarna 78. co Ty tam robisz z tymi amazonkami? kim one są/ bo mi się kojarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verti
a jak tam po maturach(polskim i angielskim) maturzystki-motorzystki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hornetka
ale wymyśliłaś z tą prowokacja:P teskono Ci za mną?:) nie mogę non stop siedzieć w necie no nie?;) pracuję, uczę się, spotykam się z moim Misiem (mamy 20 km do siebie) i ogólnie korzystam z życia:) przyjaciele, spotkania, wyjazdy. Szukam rękawiczki:) i czekam na buty - mam nadzieje, że będą ok:) Naga zostanie Nagą i tyle:) co się będę wywodzić a czemu i dlaczego:) mój przyjazny mistrz zwany przeze mnie Misiem, woli mnie w roli plecaka...więc o ile się nauczę prowadzić moto to tylko na "placu" tj. nie na kursie:P ostatnio męczy mnie wizja kupna hula hop:) umiecie tym kręcić? ponoć fajnie działa na brzuch i boczki:P buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka potrzebna natychmiast
Hej dziewczyny! moze zna ktoras z Was kogos kto sprowadza lub sprzedaje a moze szyje na miare kurtki lub kombinezony motocyklowe? oczywiscie damskie :) jest strasznie maly wybor jesli o to chodzi, dlatego pytam... jezeli tak to prosilabym o jakis kontakt... bardzo pilne! pozdrawiam i czekam na jakakolwiek odp... szerokiej drogi na moto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono-czarna 78
Pum-A jest klub motocyklowy z kobitakami ktore naprawde jezdza wspanailaymi maszynami ,ale ważne jest to że mimo iz sama jeszcze nie jezdze to zostałam miło przyjeta.......co do kurtki ja np. mam kombi niemieckkiej firmy w trzy kolorowy i całkiem fajny za nie tak duże pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
Hornetka to Ty ciężko zalatana kobieta jesteś... jakoś częściej tu bywałaś. miłość na odległość, piękna sprawa... choć ryzykowna. moja na odległość skończyła się po 2 latach. dlatego do następnej od razu się wprowadziłam hi hi. zielono-czarna a ja nie mogę namierzyć tych Twoich Amazonek. a jestem ciekawa. ja ogólnie jestem bardzo ciekawa wszystkiego... czasem pokazuję się na Uniwersytecie dwóch Kółek w Nibylandii. tam jest troszkę ludzi w wieku matura. dobrze gadają. prawie umówiliśmy się na prywatny zlocik u mnie w sierpniu. obiecałam że ściągnę też chętne na zlot dziewczyny z kafe. zbieranina niemożliwa ale może wypalić. jeszcze a propo dobrego gadania- zaglądam na Dobrą Mamę. i wiecie co? żenada niesmak i obciach . nie we wszystkim, ale ogólnie wszyscy razem wzięci czubkowaci i źle oceniani moto, są w wypowiedziach bardziej inteligentni niż te pożal się Boże mamy. nie wszystkie zaznaczam ale... chciałam Wam to powiedzieć. nie przynosimy obciachu naszym miłościom. to do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
hej zielono- czarna. zajrzałam do amazonek, całkiem niezła sprawa... zaciekawił mnie ten zlot w czerwcu, spróubję się zorganizować i tam zajechać. ale nie mogę sie zalogować. chyba robię coś nie tak. wprowadzam dane z konta naszej klasy i hasło też ale wyskakuje mi że źle. czy one mają jakieś swoje konto? jak tam się zalogować, pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono-czarna 78
Pum-a szkoda ,że nie możemy jakos pogadac na gg.Powiem tak pisze ,jeśli nie masz konta zarejestruj się.Wpisz nick hasło i maila czekasz na akceptacje.Moze bedziesz jutro na moto-bazarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka! szczerze mówiąc to nie wiem na czym będę ćwiczyć, miałam na gs500, ale miał być sprzedany i zupełnie wyleciało mi z głowy jaki motocykl ów mistrz posiada :) a póki co to nie ma mnie w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
miałam być ale nie będę. znależliśmy już klamoty do suzuki wiec nie ma ciśnienia. będę na bank na zlocie we Wrześni i moto bazarze w Poznaniu ale to za jakiś czas. a we Wrześni jest zajebiście co roku... zapraszam. nie widzę hasła do meila. gdzie wpisać. trzeba chyba wejść głębiej, tak myślę. a na stronie głównej amazonek jest wpis- konto użytkownika i hasło. i to mi nie akceptuje. gg narazie odpada czasowo nie wyrabiam. hi hi.próbuje dalej. naga gdzie Ty się szwendasz, wracaj do kraju i buduj Polskę czy coś takiego... no i zasil szeregi moto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego wracam :D a co do tej stronki co podala Hornetka, to ja zarejestrowalam sie bez problemu, swietna stronka :) w ktorym miejscu masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
Hornetka ciężko pracuje i nie ma czasu na pogaduchy. to podała zielono-czarna 78 chyba. Hornetka, ja Cię nie prowokuję, żeby było jasne... już się zalogowałam. ale ja ze wsi jestem to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hornetka
Honetka pracuje, Hornetka się uczy, Hornetka stara się nie zaniedbywać życia prywatnego:) no na moto bazarku może też będę:) ale teraz narazie jakos moje myśli nie są skierowane na moto tylko co dalej ze sobą zrobić;( Szukam pomysłu co studiować dalej bo chciałabym bhp ale na uzp. mgr II stopnia a nie moge poszukac czegos takiego...oki nieistotne. Tu miałam pisać o moto:) hmm w kombiaku jeszcze nie jeździłam ale ciągle je rozciągam:) smaruje nogawki wazeliną (nie widze efektów) i ogólnie zakładam i chodze sobie w domu...prawda jest taka ze cholernie cięzko mi to założyć a jeszcze gorzej ściągnąć!!! ale myśle, że się rozejdzie. Któraś z Was pytała o kurtkę...troche poryłam w necie szukając kombiaka dla siebie więc proszę o info w jakich kwotach tego szukać to prześle moje propozycje.. ogólnie mam wrażenie, że wszystkie uciekacie na inne fora czy coś:P a nie lepiej zaprosić kogoś do nas?:) oj oj kobitki "cudze chwalicie swojego nie znacie";) ogólnie to ja bym chciała poruszyć tytaj kilka spraw odnośnie jazdy na moto (takich których ja szukałam na początku i przypadkiem wpadłam na to forum) mianowicie: - kobieta i motocykl (obalić obawy, pokazać za i przeciw, zaproponować jak zacząć - na czym itd) - kobieta i strój (mega ważne...ile ja nerwów straciłam,aby poszukać moje kombi) - gdzie warto jechać? - inne (jeszcze nie wymyśliłam) może coś o piewszej pomocy, znaki motocyklistów oststnio fajna strone o tym czytałam, przykładowo jak ręką pokazać, że zwalniamy czy sie zatrzymujemy) - ogólnie dobrze by było wiedzieć cos motocyklach a nie że faceci sie czuja góra!;) dodam,że taka wiedza pewnego razu pomogła mi odpedzic natręta;) tak się chwalił czym on to nie jeździł, a jak zaczęłam zadawać konkretne pytania to nawet nie wiedział co to wersja naked....hihi (tutaj dziękuję mojemu Misiowi, że mi wszystko spokojnie opowiada co jest czym i z czego się składa:* ) oki chyba troche nadrobiłam co? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hornetka
oki sorry za to moje "ogólnie" jakoś cały dzień tak mam... chyba z siedem razy napisałam to słowo powyżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono-czarna 78
Pum-A , Naga w pokrzywach można wiedziec jakie macie nicki na forum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
hej zielono-czarna. Ty mi pomóż bo nie wyrobię. nie wiem jak napisać cokolwiek. w księdze gości i w ogóle. jak nie da rady to sprowadzę sobie pomoc do domu i tyle. jestem sfrustrowana jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klub AMAZONS mialam z nimi do czynienia hihihi nawet mam z nimi fotke hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono-czarna 78
Pum-A jak juz sie zalogowałas to nie wpisujesz sie w księdze gosci tylko dodajesz swoją wywowiedz w danym temaie jaki chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum-A
hej Zielono-czarna jak tam w Lodzi było? dużo staroci na bazar zleciało? aha jak mi nic nie wypali w czerwcu to wybieram się na zlot amazonek. przekonaj mnie to Cię zabiorę hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×