Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Gość sl0nko
Hej! w tym sezonie zaczynam swoja przygode z motocyklami..na swoja pierwsza maszyne wybralam nowego Rometa Divisiona 249, musze przyznac, ze calkiem dobrze sie spisuje ;) i nienajgorzej wyglada. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie7
Witam. W sumie od dawna podobały mi się motocykle ale jakoś nie miałam odwagi za to się zabrać. Latka zleciały i mam już 35 :) Jak myśłicie czy to nie za poźno, aby iść na prawo jazdy na motocykl (chciałabym ewentualnie wybrać sie na początku przyszłego roku)? Czy nie mając o nich pojęcia mam szanse to nadrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi 79
Hej ja mam 32 latka i właśnie dzisiaj zapisałam się na kurs. Zaczynam 9 lipca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja też jestę fanką motorów w sumie to jeżdziłam od dzieciństwa ale tylko jako plecak.Ojciec miał rometa i wójek Simsona to zabierali mnie jako plecak.Teraz gdy kumpel mnie zabrał na przejażdzkę Yamahą R1 poczułam że tez tak chcę-zakochałam się!! adenalina przy każdym zakręcie daje szczęście !! Czekam do wiosny i robię parawko oraz kupuję motor bo to jest podstawa:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfekcyjna Pani Domu TV
Rusza casting do czwartej edycji programu "Perfekcyjna Pani Domu"! Jeśli chcesz zostać bohaterem programu, a przy okazji posprzątać w swoim domu i lepiej zorganizować swoje życie, zgłoś się do Nas już dziś! Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, masz 20 czy 50 lat, mieszkasz sam czy z rodziną - zawsze jest czas, żeby odnaleźć porządek w życiu! Małgosia Rozenek, Perfekcyjna Pani Domu, jak zwykle bez chwili wahania, wkroczy do akcji i odwiedzi kolejne rodziny - to możesz być także Ty i Twój dom! SZUKAMY CIEKAWYCH OSÓB, KTÓRE CHCĄ PODJĄĆ TO WYZWANIE I PRZEŻYĆ NIEZŁĄ, TELEWIZYJNĄ PRZYGODĘ. Daj sobie szansę i zaprowadź porządek w swoim życiu i domu! Dzięki udziałowi w programie uwierzysz, że można okiełznać domowy bałagan i mieć czas dla siebie i rodziny.

 Aby zgłosić się d programu wystarczy wysłać SMS o treści DOM pod numer 7222. Opłata za każdy SMS wysłany pod numer 7222 wynosi 2,46 zł brutto (2 zł + VAT). Więcej informacji o programie, oraz Regulamin castingu na www.perfekcyjna.tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki003
Witam wszystkich, od dwóch sezonów śmigam na 125 wsk, nie ukrywam, że sprawia mi to ogromna frajdę, ale powoli zaczynam chcieć czegoś więcej... jestem fanką marki honda możecie coś polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o skuter to polecam: Hondę SH 300i - ma niezłego kopa i żadne auto nie ma z tym szans na światłach. X Kupowanie motocykla o pojemności powyżej 300 jest bez sensu według mnie - to co mi się najbardziej podoba w morkach to to że mają o wiele mniejszy silnik od samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda44
Wszystko zależy od indywidualny upodobań - ja mam piękną Hondę od roku ;) Nie wyobrażam sobie na innym motorze jeździć. Bardzo szybko go kupiłam przez aukcje na portalu http://dokogo.com/ . Wybór tam bardzo duży i dokładne opisy, a to dla mnie ważne. Mam zaufanie do przejrzystych, czytelnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIUSZ22
http://dokogo.com/ to bardzo dobry portal - zgadzam się. Znalazłem tam auto dla siebie i żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaKawa
Kobieta i motocykl to dobre połączenie - nie od dziś wiadomo, że kobiety jeżdżą ostrożniej niż faceci. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką motocykla Kawasaki Ninja 300R i uważam, że jeżdżę o wiele lepiej niż wielu facetów. Niestety panowie bardzo rzadko nas doceniają i uparcie starają się podtrzymać mit, że kobieta i motocykl to zło! Mam nadzieję, że w najbliższych latach wzrośnie liczba motocyklistek, bo jazda na motocyklu to najlepszy zastrzyk adrenaliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hornecikowa
a ja mam honde hornet. Polecam. Ale żeby sie jej nie bać przeszłam wszelkie etapy- zaczynalam od dominatora 250, potem NTV (ale to była pomyłka ze względu na widlaka) no i skonczylam na hornecie :) Tez uważam, ze kobiety jeżdzą dużo lepiej, maja większą wyobraźnię no i nie szpanuja tak, jak faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przez rok Hondę SH 300i, jednak stwierdziłam, że ten skuter jest nie dla mnie i sprzedałam. Obecnie szukam jakiegoś motocyklu do czterech-pięciu tysięcy złotych. Bardzo podoba mi się model "ROMET ZETKA 125" - http://www.emarket.romet.pl/motoryzacja/motocykle/ Silnik 1 cylindrowy, prędkość max - 90km/h, pojemność 124. Co o nim sądzicie? Czy według Was to odpowiedni motocykl dla kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet ma Heisti 250 cc. czasami na nim jezdze. Kupiliśmy tutaj www.ccw.com.pl świetny w użytkowaniu, bardzo polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motocykl to pasja nie jednej kobiety. Ja jeżdżę na Cleveland Heist: www.ccw.com.pl/ Uwielbiam to uczucie prawdziwej wolności, kiedy go prowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bardzo fajne kombinezony dostaliśmy w sklepie http://www.moto-obroty.pl gdzie sprzedają akcesoria najlepszych firm w niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem się tylko zapytać, na jakich włosach ten wiatr czujesz, jak w kasku jeździsz. Generalnie motocykl to świetna pasja, mimo, że pochłania strasznie dużo pieniędzy. Podstawą jest dobra odzież motocyklowa, która w czasie jazdy oraz przy zdarzeniach drogowych zapewni nam jak największe bezpieczeństwo i komfort. Polecam rzucić okiem http://www.589.pl/posezonowe-wyprzedaze-marki-schubert-i-nolan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiannra
Według mnie to nic złego jeśli kobieta uwielbia jeździć na motocyklu, moja to uwielbia i szanuję, osobiście tylko często jej zawożę motocykl do serwisu jak coś szwankuję. Dlatego jak szukacie idealnego serwisu motocykli to Honda Plaza w Warszawie jest genialna, http://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle/serwis/serwis.html same zobaczcie na ten wyśmienity serwis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia911
Jeżeli jesteś ze stolicy lub okolic to udaj się do HondaPlaza bądź zobacz ich stronę. To największy salon motocykli Hondy w kraju. Mają zarówno nowiutkie jak używane maszyny. Od małej pojemności do na prawdę sporych rozmiarów silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwigaKot
Myslę, że warto zacząć od pojemności 125 i potem może zwiększyć. Ja po poradach w HondaPlaza kupiłam sobie CBR 125 i jestem bardzo zadowolona już tylko czekam na rozpoczęcie sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonaldPusk
Jeżeli któraś z was dopiero się uczy jeździć albo robi to od niedawna, to niech się zastanowi nad swoim bezpieczeństwem, życie ma się tylko jedno, najlepiej zacząć od kasku, ja mam model u87 firmy Nolan. Proszę na ten temat poczytać artykuł http://maio360.pl/2017/02/03/czu-kask-nolan-n87-to-dobry-wybor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaOO
Jeżeli chcesz coś szybszego ale jednak o małej pojemności to podjedź do HondaPlaza jestem przekonany, że fajnie Ci doradzą i sobie sprawdzisz na którym czujesz się najlepiej. W końcu to ogromny salon motocyklowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozia88
Świetną sprawą jest monitoring motocykla. Przezorny zawsze ubezpieczony. Teraz nawet w dalszych trasach nie muszę się martwic. https://gps.konsalnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×