Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość anulkaaaa
witam, właśnie kończe pierwsze opakowanie. zero skutków ubocznych z czego jestem bardzo zadowolona. za to zauważyłam parę plusów: już przy pierwszej miesiączce krwawienie jest mniej bolesne i dużo mniej obfite, a mój mężczyzna stwierdził że urosły mi piersi ; ) . aha! może jedynym mankamentem to wypadanie włosów, chociaż to może od prostowania, a ja jestem przewrażliwiona. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaa
witam, właśnie kończe pierwsze opakowanie. zero skutków ubocznych z czego jestem bardzo zadowolona. za to zauważyłam parę plusów: już przy pierwszej miesiączce krwawienie jest mniej bolesne i dużo mniej obfite, a mój mężczyzna stwierdził że urosły mi piersi ; ) . aha! może jedynym mankamentem to wypadanie włosów, chociaż to może od prostowania, a ja jestem przewrażliwiona. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5551
Mam pytanie dość "nietypowe"Czy spotkałyście się z przypadkiem ciąży po cileście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5551
Czy któraś z pań spotkała się z przypadkiem ciąży po zazywaniu tabletek cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaaaaaaaa
Dziewczyny, zamiast panikować i wypytywać trzeba pójść do dobrego lekarza, on doradzi... Kobiety, które są normalnej budowy ciała nie powinny brać np. Cilestu, Rigevidonu ponieważ od nich można przytyć. Brałam różne pigułki i wciąż nie mogę trafić na swoje... Po Rigevidonie spuchłam jak balon, po Novynecie straciłam totalnie ochotę na \"bara, bara\" ale urosły mi piersi o dwa rozmiary, także zamieniłam miseczkę B na D, po Hermonecie czuję się okropnie, boli mnie brzuch (jakbym miała okres), brałam Yaśmine ale to przereklamowana tandeta taka sama jak inne prochy. I ciągle szukam, nie wiem czy po prostu mój organizm jest tak perfidnie nastawiony do pigułek czy poprostu po wszystkich pokoleji będę się kiepsko czuła... Natomiast uczulam przede wszystkim na Diane ponieważ nie jest to lek antykoncepyjny, tylko lek na cerę, a skutkiem ubocznym jest antykoncepcja. Każda z was powinna indywidualnie podejść do zagadnienia, takie forum jest niezwykle przydatne, ale nie można iść do ginekologa i pokazać palcem \"chcę te pigułki bo moje koleżanki je mają i są super\". Zresztą po jednym czy dwóch tygodniach nie można wydawać osądu czy te pigułki są dla nas... Dajmy czas organizmowi na przyzwyczajenie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
zaczelam brac cilet skutki ubpooczne to mddloscii myslalam ze umre ale wytrwalaam pierwsza tabletke wzielam pierwszego dnia okresu i po dwoch tyg znowu mam okres nie wyglada to na plamienie tylko na normalny okres.dzisiaj jadlam ostatnia tabletke i sie zastanawiam czy okres bedzie w siedmiodniowej przerwie.w sumie jestem caly miesiac zabezpieczona czy musze uwazac kiedys w jakis dnii.dzieki za odp czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
hejo dziewczyny ]mam pytanie cilest to moje pierwsze tabletki zaczelam je brac od pierwszego dnia okresu jadlam je 2 tyg i znowu mam okres na ulotyce pisze ze do 3 mies moga byc poplamiana ale ja mam normalny okres a drugie moje pytanie czy tem zabezpieczona caly miesiac??dzieki za jakiekolwiek odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa25
Ja mam takie samo pytanie jak alpa19 po ilu dniach w 7- dniowej przerwie dostajecie krwawienia???Ja przez 10 miesięcy brałam cerazette które są jednoskładnikowe i przez to nie miałam okresu w ogóle a teraz mija już 3 dzień przerwy i nic...Ciąże raczej wykluczam brałam tabletki regularnie, nie wymiotywałam i nie miałam biegunki...PO ILU DNIACH MACIE KRWAWIENIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha8811
Ja brałam cilest przez 4 lata. W czasie brania byłam z niego zadowolona, nie przytyłam, okres był krótki i niebolesny no i regularny. Okresu dostawałam w 4 dniu 7 dniowej przerwy. Miałam jedną koleżankę która zaszła w ciążę podczas brania cilestu. Zawsze są jakieś wyjątki. Cilest odstawiłam we wrześniu ubiegłego roku od tego czasu staram się z mężem o dziecko i niestety bez rezultatów. Nie wiem czy to wina cilestu ale przeszło mi to przez myśl. Prawdopodobnie nie mam owulacje jestem w trakcie badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha8811
Brałam cilest przez 4 lata i byłam z niego bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Mam jedną koleżankę która zaszła w ciążę podczas brania cilestu ale od każdej reguły są wyjątki. Odstawiłam cilest we wrześniu ubiegłego roku. Od tamtej pory staramy się z mężem o dziecko niestety bez rezultatu. Nie wiem czy to wina cilestu ale przeszło mi to przez myśl. Prawdopodobnie nie mam owulacji jestem w trakcie badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha8111
Brałam cilest przez 4 lata i byłam z niego bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Mam jedną koleżankę która zaszła w ciążę podczas brania cilestu ale od każdej reguły są wyjątki. Odstawiłam cilest we wrześniu ubiegłego roku. Od tamtej pory staramy się z mężem o dziecko niestety bez rezultatu. Nie wiem czy to wina cilestu ale przeszło mi to przez myśl. Prawdopodobnie nie mam owulacji jestem w trakcie badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadfs
Brałam cilest przez 4 lata i byłam z niego bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Mam jedną koleżankę która zaszła w ciążę podczas brania cilestu ale od każdej reguły są wyjątki. Odstawiłam cilest we wrześniu ubiegłego roku. Od tamtej pory staramy się z mężem o dziecko niestety bez rezultatu. Nie wiem czy to wina cilestu ale przeszło mi to przez myśl. Prawdopodobnie nie mam owulacji jestem w trakcie badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
ja zazwyczaj 4-5 dzien przerwy:) chodz ostatnio 6dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
ja zazwyczaj 4-5 dzien przerwy:) choc ostatnio 6dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa25
To przynajmniej dla mnie tyle pocieszenia:) jakoś tak dziwnie mam mokro a wcześnie przy braniu tych jednoskładnikowych wręcz przeciwnie, więc to może oznaka że może w końcu krwawienie się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
hejo dziewczyny ]mam pytanie cilest to moje pierwsze tabletki zaczelam je brac od pierwszego dnia okresu jadlam je 2 tyg i znowu mam okres na ulotyce pisze ze do 3 mies moga byc poplamiana ale ja mam normalny okres a drugie moje pytanie czy tem zabezpieczona caly miesiac??dzieki za jakiekolwiek odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
hejo dziewczyny ]mam pytanie cilest to moje pierwsze tabletki zaczelam je brac od pierwszego dnia okresu jadlam je 2 tyg i znowu mam okres na ulotyce pisze ze do 3 mies moga byc poplamiana ale ja mam normalny okres a drugie moje pytanie czy tem zabezpieczona caly miesiac??dzieki za jakiekolwiek odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
hejo dziewczyny ]mam pytanie cilest to moje pierwsze tabletki zaczelam je brac od pierwszego dnia okresu jadlam je 2 tyg i znowu mam okres na ulotyce pisze ze do 3 mies moga byc poplamiana ale ja mam normalny okres a drugie moje pytanie czy tem zabezpieczona caly miesiac??dzieki za jakiekolwiek odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
hejo dziewczyny ]mam pytanie cilest to moje pierwsze tabletki zaczelam je brac od pierwszego dnia okresu jadlam je 2 tyg i znowu mam okres na ulotyce pisze ze do 3 mies moga byc poplamiana ale ja mam normalny okres a drugie moje pytanie czy tem zabezpieczona caly miesiac??dzieki za jakiekolwiek odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
hejo dziewczyny ]mam pytanie cilest to moje pierwsze tabletki zaczelam je brac od pierwszego dnia okresu jadlam je 2 tyg i znowu mam okres na ulotyce pisze ze do 3 mies moga byc poplamiana ale ja mam normalny okres a drugie moje pytanie czy tem zabezpieczona caly miesiac??dzieki za jakiekolwiek odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladka
od ponad tygodnia bire tabletki antykoncepcyje Cilest ale nie z powodu zabespieczenia tylko z powodu choroby. Chyba nie sa odpowiednie dla mnie, żle się po nich czuję,głowa mnie boli nic mi się nie chce robić, i cały dzień czuje się pełna i mdli mnie. W dodatku piersi mnie bolą i widze że zaczynam tyć. Czy ktoś miał takie obiawy i co zrobil odstawił poradcie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dok
Witam! mam problem, biorę cilest i jutro powinnam zacząć po 7 dniowej przerwie, ale nie mam recepyt, nie jestem z Torunia tylko tutaj studiuję, mam swoją panią ginekolog w swojej miejscowości i zawsze mam od niej receptę, ale po prostu nie zdążyłam odebrać, będę mogła iść do niej dopiero w poniedziałek, a tabletkę muszę przyjąć jutro wieczorem. Czy jest wśród Was ktoś kto ma do sprzedania choćby listek bo np. przerwał ich stosowanie? Jeżeli nie to proszę o radę do jakiego ginekologa mogę iść z prośbą o receptę. Mój nr gg7452687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dok
Witam! mam problem, biorę cilest i jutro powinnam zacząć po 7 dniowej przerwie, ale nie mam recepyt, nie jestem z Torunia tylko tutaj studiuję, mam swoją panią ginekolog w swojej miejscowości i zawsze mam od niej receptę, ale po prostu nie zdążyłam odebrać, będę mogła iść do niej dopiero w poniedziałek, a tabletkę muszę przyjąć jutro wieczorem. Czy jest wśród Was ktoś kto ma do sprzedania choćby listek bo np. przerwał ich stosowanie? Jeżeli nie to proszę o radę do jakiego ginekologa mogę iść z prośbą o receptę. Mój nr gg7452687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dok
Witam! mam problem, biorę cilest i jutro powinnam zacząć po 7 dniowej przerwie, ale nie mam recepyt, nie jestem z Torunia tylko tutaj studiuję, mam swoją panią ginekolog w swojej miejscowości i zawsze mam od niej receptę, ale po prostu nie zdążyłam odebrać, będę mogła iść do niej dopiero w poniedziałek, a tabletkę muszę przyjąć jutro wieczorem. Czy jest wśród Was ktoś z Torunia kto ma do sprzedania choćby listek bo np. przerwał ich stosowanie? Jeżeli nie to proszę o radę do jakiego ginekologa mogę iść z prośbą o receptę. moje gg 7452687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
hejo dziewczyny ]mam pytanie cilest to moje pierwsze tabletki zaczelam je brac od pierwszego dnia okresu jadlam je 2 tyg i znowu mam okres na ulotyce pisze ze do 3 mies moga byc poplamiana ale ja mam normalny okres a drugie moje pytanie czy tem zabezpieczona caly miesiac??dzieki za jakiekolwiek odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa25
Przy braniu Cilest jesteś cały czas zabezpieczona nawet podczas 7 dniowej przerwy, a jeżeli masz taką sytuację skomplikowaną i nikt nie wie co na to poradzić i nie odpisuje to nie pisz tego 100 razy na forum tylko udaj się do ginekologa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica082
witam ja też właśnie zaczęłam brac Cilet jestem na 3 tabletce i już jest źle, wymiotuje mam zawroty i nudności.kiedyś brałam microgynon potem Diane i niec sie nie działo, od tego czasu urodziłam dwoje dzieci, właśnie skończyłam karmic i postanowiłam coś brac. Mam nadzieje że nudności niedługo miną a do tego czasu bede brac tabletki na noc może uda mi sie to przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica082
witam ja też właśnie zaczęłam brac Cilet jestem na 3 tabletce i już jest źle, wymiotuje mam zawroty i nudności.kiedyś brałam microgynon potem Diane i niec sie nie działo, od tego czasu urodziłam dwoje dzieci, właśnie skończyłam karmic i postanowiłam coś brac. Mam nadzieje że nudności niedługo miną a do tego czasu bede brac tabletki na noc może uda mi sie to przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha8811
Ja brałam cilest 4 lata i byłam z niego zadowolona. Miałam jedną koleżankę która zaszła w ciążę podczas przyjmowania cilestu. Odstawiłam cilest we wrześniu ubiegłego roku od tamtej pory staramy się o dziecko i nic. Nie wiem czy to z powodu tabletek ale przeszło mi to przez myśl. Prawdopodobnie nie mam owulacji jestem w trakcie badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×