Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość kasia-misia1
czy -Panienka L moze odpisać mi na moje wczesniejsze pytania bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
pytanie do Wrzosek miało byc przepraszam:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Do Kasia-misia1:) O Tą rownice chodzi o to ze śluz o nieco brązowej barwie wystepuje przed okresem:) zawsze choc czasem w tak malych ilosciach ze nawet go na papierze nie ma..:) wiec wtedy wiesz ze na drugi dzien wystapi okres:):) wiec na jedno Ci wyjdzie czy wezmiesz wtedy czy wtedy:) ale lepiej przy pelnym okresie.... Teraz kurcze niech mi ktos pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAdziaa1122
mam mały problem od dzisiaj mam brać tabletki cilest ale po przeczytaniu opinn innych dziewczyn mam pewne wontpliwości ... co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzab
AAAdziaa1122 - Nie wiesz jak na Ciebie zadziałają (skutki uboczne) - czytanie opinii na forum jest psu na kapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka Ł
ja biore dizisaj 5 tabletke i nic mi nie dolego, kompletnie nic kazdy organizm przyswaja sobie tabletki w inny sposob, to ze jedna zle sie czuje nie znaczy ze wszystkie musza miec takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAdziaa1122
dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 362
ja na przyklad bralam cilest i potem jasmin ale i po jednych i po drugich dostalam takie uczulenie ca calym ciele za szok.straszne swedzace krosty.teraz biore inne bez zadnycz dodatkow zeby sie nie tylo i chyba jest ok zaczne drugie opakowanie tylko teraz czekam na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennka1800
Hej, Nie wiecie czy można brać jakiś tabletki dodatkowe tzn. przeciwbólowe?? Jak się bierze cilest?? A i jeszcze jedno ja mam taki skutek, że piersi mi urosły, ale byłoby fajnie gdyby nie wyglądałoby to opuchlizna po bokach:( Kiedy to zejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka Ł
a po jakim czasie Ci urosły? tzn tak spuchły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennka1800
pod koniec opakowania:/ Jak zostało mi gdzieś 5 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Bardzo prosze o rade!Przez ponad rok czasu bralam zastrzyki antykoncepcyjne(strasznie na mnie wplywaly),potem zrobilam 3 miesiace przerwy i teraz biore cilest-dopiero wzielam 3 tabletki.Ale po tych zastrzykach nie wrocil mi okres...tak ze nie wzielam pierwszej tabletki w pierwszym dniu krwawienia,bo go poprostu nie bylo i nie wiadomo ile mialabym na nie czekac.Czy jestem juz zabezpieczona czy lepiej poczekac,az skacze opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1122
ostatnio zapomniało mi sie wziąsć tabletkę o tym czasie co mam... zawsze biorę o 21:00.. a teraz 2 dni pod rząd zapomniało mi sie i raz wzięłam o 23:00 a dzisiaj o koło 22 czy to ma jakieś skutki uboczne..t.z .. czy coś sie stanie nie wiem miesiącza mi sie przedłuży i.t.p.. czekam na odp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
do Annia212: nie umiem Ci pomoc,a dlaczego do gincia nie poszlas tylko wzielas ta tabletke?,(to tak w ogole mozna..;|),a juz dostalas ten okres czy jeszcze nie? do aga1122: przez takie cos nie ma żadnych skutkow ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Ale ja bylam u gincia!!!!!I on wlasnie powiedzial zebym nie czekala az dostane okres(bo moge czekac nawet pol roku) i zalecil,zeby juz zaczela je brac!!Ale nie wiem czy jestem zabezpieczona,jesli nie mam okresu...Bo prawidlowo bierze sie tabletki w pierwszym dniu okresu.No niby tabletki dzialaja...a jednak mam watpliwosci!Nic niedostalam bo dopiero 4 tabletki wziolam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemtunowa
mam prosbe, bo nie wiem co robic, wzielam juz pierwsze opakowanie cilest, ale nie zaczelam od pierwszego dnia miesiaczki tylko wcesniej< jestem debilka>, ale teraz juz po ptokach i nie wiem czy jestem teraz zabezpieczona czy one dzialaja teraz czy nie? po przerwie mam zaczac kojejne opakowanie? prosze pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg.
mi ginekolog kazala brac tabletki w 3 dzien okresu , bo podobno uniknie sie plamienia.. ale piszecie ze powinno sie w 1 to nie wiem czy nie zaczac tez w 1 ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
czy to ma znaczenie w który dzien cyklu wezmie sie tabletke mozna wczesniej dzien prze okresem?,bo dopiero bede zazywac pierwsza tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
do jestemtunowa ;jak wczesniej wziełas te tabletki ile wczesniej przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna254
Skonczyłam własnie trzecie opakowanie, ale na twarzy po wizytach w solarium i na słoncu pojawiły mi się białe, suche plamy, od dzieciństwa mam skazę białkową, która obiawiała mi się podobnie, gdy byłam mniejsza, ale do dluższego czasu nie wystąpiły podobne obiawy, dopiero po drugim opakowaniu tabletek, czytałam, że takie są skutki uboczne brania tabletek, ale to tez może byc nasilenie się obiawów skazy, takze nie wiem czy iśc do dermatologa, czy do ginekologa, żeby zmienić tableki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
dziewczyny chcecie dostawac darmowe probki kosmetykow maybelline?? podawajcie emaile to wysle wam formularz zgloszeniowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
pewnie:) olka813@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka.j
sosna, ja polecam dermatologa na początek i powiedz mu co brałas i o skazie. on zawsze cos doradzi. Mi kazał odstawic tabsy na jakis czas. Pozniej skonsultował sie z moim ginekologiem, ktory wypisał mi krążki. I teraz nie mam takich problemow. Idz, moze Tobie tez cos takiego spasuje:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia212
Ja tez jestem chetna na probki :D:D:D aniatomek@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg.
dziś 2 tabletka i narazie super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1122
mam pytanie czy jak zażywać tabletki cilest to tez macie te plamienia krwawią przez cały czas?? ... bo ja mam taki problem i nie wiem bardzo czy to jest normalne czy tylko ja mam taki problem.. .. czekam na odp.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
biore cilest od roku. przez pierwszy miesiac zazywania mialam straszne hustawki nastroju, plakalam z byle powodu, ale to minelo, w drugim bole piersi i podbrzusza, potem wszystko ok. jedynie troszke libido mi spadlo i czasem problem suchosci. bardzo pomoglo mi na bole miesiaczkowe, brak jakichkolwiek plamien. teraz jednak mam problem z waga i robiac sobie 'rachunek sumienia' wyszlo, ze zaczelam tyc od kiedy zazywam tabletki. wiec albo przytylam od nich, albo zwiekszyly mi laknienie, nie wiem. teraz chce je odstawic na minimum 3-4 miesiace, by zobaczyc czy to od tego, czy moze tylko tak sobie tlumacze moje obzarstwo.. pozniej chce poprosic gina, jako, ze mam sklonnosci do przybierania na masie, o tabletki ktore nie zatrzymuja wody w organizmie, np yasmin, o ile beda one dla mnie odpowiednie, jesli lekarz zdecyduje, czy w ogole moge je brac. pozdrawiam. leleth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemtunowa
wzielam tydzien przed okresem...czy cos sie stało z tego powodu? nie dzialaja te tabletki wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×