Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość motyleblue
zauwazylam*;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Zadnych większych zmian:) heh:) kurde:):) a powiedz mi jesli moge zapytac:) bedziesz współzyla odrazu bez zabezpieczenia typu gumka???? sory za takie pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
A jesli moge zapytac to odrazu po zakonczeniu okresu jak bedziesz współzyc to bez dodatkowego zabezpieczenia??? bo ja łansie nie wiem...chyba troszke sie bede bac....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
heh spoko przeciez i tak sie nie znamy a od tego jest to forum no nie:),ja mam o tyle dobra sytuacje ze moj partner wyjechal i od 2tyg go nie ma a wraca dop. za tydzien tak wiec jak bede juz po 17tabletce i mysle ze ten czas wystarczy aby te tabletki sie do mnie przystosowaly,no ale i tak chyba bede sie bala bez gumki,no bo jakos nie ufam tym tabletkom:P,no ale pare dni temu jak bylam u gincia to jak sie spytalam to powiedzial ze juz 1 tabletka chroni i mozna bez zabezpieczenia,ale ja napewno nie zrobilabym tego juz po 1 tabletce bez gumki,no a w zasadzie to tabletki zaczelam brac tylko dlatego gdyby mialo dojsc do jakiejs wpadki:P,no wiesz roznie to bywa nie.Bo mysle ze raczej moj partner bedzie uzywal gumki,bo ja wole jednak z gumką,a gdyby sytuacja 'wymknęla sie z pod kontroli' to i tak bede zabezpieczona! :D (tabletkami rzecz jasna) Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Kurcze:) to ja je zaczelam brac zeby wlasnie nie zawsze otej gumce myslec:) czy czasem nic sie nie stalo:) zeby potem nie chodzić cała w nerwach:) tez nie zrobie tego po 1 tabletce bo w koncu okres mam:):) ale chyba sama tez bede sie bala tak...odrazu "bez" gummki....nie wiem...nie mam do nich jakos zaufania...takie NIC ta tabletka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
hej napisz mi na maila swoje gadu jak mozesz,chcialam Ci cos napisac:), olka813@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!chcialam sie zapytac czy ktos mial takie same problemy jak ja (biore cilest).otoz wlasnie skonczylam 2 listek tabletek ale odkad biore cilest zauwazylam ze mam coraz grubsze lydki i wiekszy celulit na nogach.nie mialam mdlosci ale chodze na fitness (ponad poltora roku urodzilam dziecko)dlatego mam problem z waga.czesto mam depresje ze mimo iz wylewam 7 poty to waga ciagle stoi w miejscu.nie wiem czy te tabletki powoduja ten problem choc ludzie mi mowia ze z zewnatrz widac ze chudne.nie wiem jak to wytlumaczyc ale chcialabym zeby napisal ktos kto mial podobny problem i jak sobie z tym poradzic.tez slyszalam ze cilest to bardzo dobre tabletki.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
druga tabletka za mna i juz lekki zawrót glowy...:) do CZARNA: moze sobie tylko wmawiasz że grubną Ci łydki:) moze po porstu Ci sie wydaje:) podświadomość bardzo dziala na wyobraźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarss
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne i nie tylko! (1) -Yasminelle -Yasmin -Cilest -Mercilon -Jeanine -Femoden -Diane -35-Gravistat -Evra -Gravistat 150 -Harmonet -Logest -Loette -Marvelon -Microgynon 21 -Minesse -Minisiston -Minulet -Mirelle -Novynette -Regulon -Restovar -Rigevidon -Stediril 30 -Anteovin -Milvane -Tri-Minulet -Trinordiol 21 -TriNovum -Triquilar -Tri-Regol -Trisiston -Cerazette (2)-zastrzyk na trzy miesiące- Depo-Provera Medroxyprogesteronum 150mg/1 ml (3)-wkładka wewnątrzmaciczna Mirena- lewonorgestrelum (4)-krążki dopochwowe Nuvaring etynyloestradiolum + etonorgestrelum Gwarantuję oryginalny lek, oryginalne opakowania i dokładną instrukcję w języku polskim PACZKI WYSYŁAM NATYCHMIAST PRIORYTETEM. GWARANTUJĘ UCZCIWOŚC. Odbiór osobisty Wrocławiu / Olesnicy Lub expresowa wysyłka możliwość sprawdzenia paczki przed odbiorem. Kontakt:gg 1572522 dolarss@o2.pl Telefon 782549605 Chcesz za łatwić sprawe szybko,uczciwie i dyskretnie? Nie zwlekaj ! W razie pytan prosze dzwonic odpowiem na wszystkie pomoge sluze radą ! Daje 100 % pewnosci mozliwosc odbioru osobiscie ! Wszystkie tabletki anty można zalatwić.Przy 3 paczkach taniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wrzosek: niestety mi sie nie zdaje.zauwazylam rozniez ze na ciele pojawia mi sie coraz wiecej \"zylek\"niestety musze czekac na termin do lekarki zeby dowiedziec sie czegos wiecej o moich problemach ale tez chcialam wiedziec czy ktos tez je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Oj....to w takim razie przperaszam...Ja nie mialam nic takiego bo dopiero jestem na starcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
Mam pytanie. Powinnam zaczać brać tabletki pierwszego dnia cyklu - pierwszego dnia miesiączki. Problem tkwi w tym, że mam czasem plamienia między miesiączkami i nie jestem pewna, czy jest to już okres, czy jeszcze nie. Jeśli wezmę 1 tabletkę gdy zacznie się "poważne" krwawienie, a nie w czasie plamienia przed nim, to czy efekt antykoncepcyjny będzie zaburzony?... Stosować dodatkowo prezerwatywę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
Mam pytanie. Powinnam zaczać brać tabletki pierwszego dnia cyklu - pierwszego dnia miesiączki. Problem tkwi w tym, że mam czasem plamienie przed miesiączkai jest to brazowy kolor i jest tego malo i nie jestem pewna, czy jest to już okres, czy jeszcze nie. Jeśli wezmę 1 tabletkę gdy zacznie się "poważne" krwawienie, a nie w czasie plamienia przed nim, to czy efekt antykoncepcyjny będzie zaburzony?... Stosować dodatkowo prezerwatywę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
czyli masz nieregularny okres?bo inaczej nie pytalabys sie o to..,bo jak masz regularny to raczej sobie wyliczysz i bedziesz wiedziala kiedy wziasc ta tabletke no nie,no to zalozmy ze masz nieregularny(innej opcji raczej nie ma),wiec nawet jezeli wezmiesz ta tabletke 2 dni poxniej to nic sie nie stanie,ja np dostalam okres(ale to bylo przed polnoca) i ze nie chcialam tak poxno brac to wzielam nastepnego dnia.Ale jak to mozliwe ze nie odrozniasz tego przeciez nie od dzis masz okres i te plamienia no nie:)), to raczej powinnac juz odrozniac brazowe od czerwonego chyba ze u Ciebie to naprawde jakos dziwnie jest:P, a to pytanie: ''Jeśli wezmę 1 tabletkę gdy zacznie się "poważne" krwawienie, a nie w czasie plamienia przed nim, to czy efekt antykoncepcyjny będzie zaburzony?.'' jest bez sensu,bo dlaczego niby efekt mialbybyc zaburzony skoro wzielas tabletke tak jak powinno sie ją wlasnie wziąść:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka Ł
ja dzisiaj wziełam pierwsza tabletke, mam takie pytanie troche dziwne ale zastanawia mnie to po jakim czasie od wziecia tabletki mozna isc oddac kał? bo słysząłam ze po 4 godz a jezeli zrobiłam to po 2 to mozliwe ze pozbyłam sie tej tabletki?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
Tak tylko ze dopiero zaczynem brac cilest i to bedzie moja pierwsza tabletka i nie wiem kiedy ja wziąć czy wtedy kiedy bedzie lekkie plamienie ktore mam przeddzien okresu czy wtedy jak bedzie na nastepny dzien normalny okres i krew taka jaka towarzyszy przy okresie nie wiem co robic napiszcie,kiedys nie mailam takiego plamienia wczesniej i wiedziałam ze to juz okres,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
do panienki: no gincio mowil mi(ale ja sie go o alkohol pytalam),no i mowil ze jak np zwymiotuje po chlaniu to ze jezeli w ciagu 4godzin od zazycia to przepadnie;/, no czyli tak samo jest z Twoim problemem.obawiam sie ze ci przepadlo,no ale nie jestem pewna na 100%-nie znam sie na tym az tak Do Kaski miski:moja droga musisz wziać ta tabletke kiedy masz ten swoj ''prawdziwy okres'',nie podczas plamien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Dziewczyny mam pytanie:) moze troszke glupie ale jednak wole wiedziec:) No wiec rozchodzi mi sie o te krwawienia miedzymiesiączkowe....czy to jest wlasnie okres?? czy jakies dodatkowe krwawienie...:) bo napewno nie są to te plamienia poniewaz w ulotce pisze "nalezy spodziewac się krwawienia" a te miedzymiesiaczkowe to coooo?? Jaka jest tego róznica:):) Heee:) jak dobrze ze jestem anonimowa:):) moge pytac do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
dziewczyny mam pytanie zaczynam branie tabletek cilest i powinnam wziąć ta pierwsza tabletke w pierwszy dzien cyklu tylko ,ze dzien wczesniej kiedy ma sie zaczac miesiaczka mam brązowy śluz i nie wiem czy juz w ten dzień wziąć ta tabletke czyw ten kiedy bedzie ta krew taka jak powinna byc .czy to ma duze znaczenie czy wtedy czy na nastepny dzien,to jest wazne bo musze zaczać prwaidłowo je zaczać brac,bo nie wiem nigdy nie brałam tabletekodpiszcie prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Do Kasia-misia1;) ja tez tak mialam i zaczelam brac tabletki juz przy pelnym okresie:* dzien wczesniej widzialam sluz o brązowej barwie ale zaczelam brac kiedy juz bylam pewna ze mam okres:) a pozatym to róznicy duzej nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekatarina tu sie boisz a na
forum allegro chojraczka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka Ł
no ok rozumiem, ale jezeli nastepne pigułki bede brała normalnie i nie bede miała takich przypadkow to po okresie-jak sie skonczy bede mogła kochac sie normalnie? bo podobno cilest juz daje zabezpieczenie od pierwszej tabletki P.S. wczesniej bez zadnego zabezpieczenia sie kochałam, w sumie to na kalendarzyk ale zdazało sie tez w dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleblue
kasia misia ty juz 3 raz pytasz sie o to samo,2 razy odpisalam ci dobrze i potem jeszcze wrzosek napisala Ci tez poprawnie wiec juz chyba rozumiesz o co chodzi?.... do panienki:tak jak Ci sie skonczy to bedziesz juz mogla bez zabezp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka Ł
aha, to dziekuje bardzo za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
do motyleblue-dziekuje za odpowiedz ale chciałam jescze zapytac kogos innego kto tak samo mial ,a poza tym mam niezbyt wiarygodnego lekarza dlatego chciałam jeszcze dowiedziec sie tutaj ,lekarz powiedział inaczej niz wy ze jak sie pojawi plamienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-misia1
Do panienka L;dzieki za odpisanie a od jak dawna bierzesz tabletki cilest:)i mowisz z e nie ma zadnej różnicy czy w dzien plamienia czy w ten okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Jeszcze raz bardzo proszę o odpowiedz...czekam:* No wiec rozchodzi mi sie o te krwawienia miedzymiesiączkowe....czy to jest wlasnie okres?? czy jakies dodatkowe krwawienie... bo napewno nie są to te plamienia poniewaz w ulotce pisze "nalezy spodziewac się krwawienia" a te miedzymiesiaczkowe to coooo?? Jaka jest tego róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka Ł
dzisiaj wziełam druga tabletke i zadnych objawow-typu bole głowy wymioty zawroty, ginekoloszka powiedziała ze jezeli podczas pierwszego tyg brania nie bedzie działo sie nic akiego to moge przyjmowac tabsy ale mam takie małe pytanie jak to jest wtedy z tym okresem, bo leci mi duzo mniej niz normalnie ale czytałam tu cos ze okres moze sie przedłuzyc, jezeli tak to mniej wiecej o ile i czy to u wszystkich czy zalezy od organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennka1800
hej, Więc tak mi jeszcze zostało 6 ost tabletek do końca opakowania pierwszego:) Jak narazie nie miałam żadnych objawów:) Okres miałam normalnie tyle co zawsze, krwawienie także, jedynie potem przez półtora tygodnia miałam brązowa wydzielinę:) Kochałam się już z chłopakiem, więc się zobaczy czy tabletki poskutkowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosek
Dziewczyny.....musicie mi pomóc..Dzis wziełam 6 tabletke...Okres skonczyl mi sie dwa dni temu...dzisiaj współżylam z moim partnerem bez zabezpieczenia...wybuchnoł we mnie...jednak po stosunku pojawiła się krew...i co jest dziwniejsze na wkładce jej nie ma...a na papierze i podczas stosunku była...Dlaczego....:( czy cos jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×