Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Bamboocha313
tzn. głównie piłam xD zeby zapelnic pusciutki zoladek :D a jak juz nie moglam wytrzymac to pokroilam sobie banana w plasterki i probowalam zjesc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondBOY89
sieemaaa.ja mam kolczyk w języku i uważam że jest po prostu zajebisty.generalnie przekłucie nie boli.zazwyczaj boli póżniejsza opuchlizna,która przeszkadza w żarciu.język przekłuwałem sobie sam,ponieważ się tym zajmuję.jeżeli ktoś sie zstanawia nad zrobieniem sobie kolczyka w języku to gorącopolecam,jast extra,a po za tym jakże efektownie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska
No jednak sobie zrobiłam tego kolczyka przedwczoraj i nie mam na co narzekac. jestem bardzo zadowolona przebicie wogole nie bolało bo podeszłam do tego pr, przede wszystkim na luzie i prawie nic nie czułam, nawet mi nie spuchło mocno - delikatnie lewdo widac i nie papra mi sie jak narazie nic i normalnie moge jesc oprócz twardych i gorących, slonych rzeczy no i białka nie wolno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks
ja mam kolczyka od tygodnia i nadal sie seplenie i nadal mnie boli ale uwazam ze to fajna sprawa miec kolczyka.i przebicie wcale nie boli jak to niektorzy mowia:-]polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa18
wiecie co...jak to czytam to mi się śmiać chce;)wczoraj zrobiłam sobie kolczyk w języku.samo przekłucie nic nie bolało;)po paru godzinach zaczęłam odczuwać lekki ból,ale to tak jak by sie mialo zapalenie gardełka;)dziś już trochę brdziej spuchł..naturalnie nie jem bo sie nie da..ale to nie jest takie tragiczne;)nie pic alkoholu,nie jeść..no i zachować higienę jamy ustnej..tylko tyle potrzeba..a co niektorzy takie głupoty wypisują co do tego że sie alkoholem popija albo coś;)śmiech na sali;) ciesze sie że mam kolczyk;)jest zaje****;)ii to nie jest dla szpanu.ja zrobiłam to bo mi się to podoba.gdzieś mam innych zdanie.moim zdaniem wszystkiego trzeba w zyciu sprobowaci planuje zrobic sobie tatuaż..pozdrawiam wszystkie niedoswiadczone istotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa18
noo i oczywiscie nie seplenie;)tylko jak jest lekko spuchnięty to się tak dziwnie mówi;)ale jest ok;)też płuczę szałwią i rumiankiem na zmianę;)albo napar z szałwii zamrażam robię sobie kostki lodu i do ssania biore;)pomaga!!mój starszy do tej pory nie wie że mam kolczyk;)a zapłaciłam 70 zl;)za tydzien na wymianę kolczyka--ten który dostałam jest z tytanu;)nie chce krótszego bo długim można się bawić;)pozdrawiam;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haney
Jeżeli po przekłuciu połozysz sobie na jezyk woreczek z herbaty rumiankowej nie spuchnie tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niczym nie plukalam, chodze juz tydzien z wielgachnym kolczykiem, opuchlizna zeszla, juz nawet nie seplenie, ale obija mi sie kolczyk o zęby jak mowie. Ide za kilka dni wymienic na mniejszy. Tylko zastanawiam sie czy nie lepiej wymienic na plastikowy, zeby mi szkliwa nie niszczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepleniąca xD
ja przekłułam sobie język wczoraj.. Przekłuwanie.. bolało tylko troszke ;) Później Było wszystko ok cieszyłam się że nic nie boli i nie jest język spuchnięty ^^ W nocy dopiero zrobił się z niego kartofel.. No i problemy z mówieniem.. Jeśli chodzi o jedzenie to z begiem godzin co raz lepiej.. Rano na samą myśl o jedzeniu chciało mi się płakać.. Kolację zjadłam z lekkim trudem ale nie było tragicznie :) Ja już chcę pojutrzee! xD W sumie nie mogę chyba oczekiwać że jutro będzie już dobrze^^ Chwilami łapie mnie taka wku*wa żeby to wyjąć i mieć święty spokój ale twarda jestem xDD Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
hej! zrobilam sobie kolczyk jakies juz ponad dwa tygodnie temu! mialam spuchnety ale to norma! jadla tylko wzgledne rzeczy miekkie w sumie to tylko hałki :) meczylam sie z bulemjakies 5 dni ale warto bylo! tylko teraz mam takie wrazenie ze mi robnieje bo mam taka białą substancje czasem w miejscu przekucia i czasem czuje jakis inny smak w buzi. jestem ciekawe czy to wogle mozliwe i jaktemu zapobiec!!! ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Niedawno o tym pisałam, jest to limfa, nie rozumiem, czemu chcesz zapobiegać? Limfa występuje przy prawidłowym gojeniu się rany. Pytasz, czy to w ogóle możliwe- raczej tak, skoro sama to masz. Turquoise- Kolczyk plastikowy też obciera szkliwo, jednak o wiele słabiej niż metalowy, więc jeśli obawiasz się o swoje zęby to tak, zmień. On 15- Nie polecam płukania samą szałwią, Dentosept, Listerine, bądź Tantum Verde to konieczność, sody też można używać, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamond boy18
jeżeli macie jakies problemy,zwiazane z przekłuwaniem ciała to piszcie: fuckoff89@o2.pl,lub piszcie smsy lub dzwoncie: 782191434.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamond boy18
jeżeli macie jakies problemy,zwiazane z przekłuwaniem ciała to piszcie: fuckoff89@o2.pl,lub piszcie smsy lub dzwoncie: 782191434.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
Ja Mam Kolczyka :D$ poszedlem z bratem Przekłuwanie tylko troche kłuje Facet powiedzial mi ze to najmniej bolesne miejsce do przekłuwania ale pozniej troche szczypie ale jak piłem lodowatą woda to nie bolało mam dopiero 2 dzień i zobacze jak to bedzie dalej tylko nie moge jesc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche mnie j sepleniąca
4 dzień - Opuchlizna zeszła.. nie całkowicie ale jest lepiej :) No i jem już prawie normalnie tylko z ostrymi rzeczami mam problem.. A język jest żółto - zielony ;| Nie wiem czy to od dentoseptu czy normalna reakcja.. Ale czekam z niecierpliwością aż będzie normalny ;) O a jeśli to coś białego to limfa i jest efektem gojenia to dziecko szczescia ze mnie :):) Tak czy siak współczuje wszystkim którzy dopiero mają zamiar przekłuwać język ahh mam to za sobą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka Praga
chyba tu pisze wiekszosc osob które nie maja kolczyka ja mam kolczyk od 3 dni :D jezyk mi prawie wogole nie spuchł ... jem wszystko normalnie tylko ze powoli .... i wogole jest zajebiscie :D:D a kazdy pisał ze boli i tp a to h** prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala18
hymmm""Paulinka Praga"" mądrzysz sie tak bo Ciebie az tak nie bolal.a szkoda .chcialabym zebys zobaczyla jak to jest.jesli nic cie nie bolalo nie wiesz jak to jest jak boli i nie robilas nic zeby zapobiec bólowi ti co ty tu kobito robisz na tym forum.ciesz sie swoim jezyczkiem.i nie zawracaj innym glowy bo te forum jest po to zeby pomóc a nie sie wymądrzac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala18
nooo i tak dla twojej wiadomosci "paulinko" to pisze tu wiekszosc osob ktora ma kolczyki lub osoby ktore chca sobie zrobic i pytaja o rade.nie takie jak ty ktore sie mądrzą!!myslisz ze jak masz 3 dni kolczyk to jestes nie wiadomo kim??wez dziewczyno to nie jest forum dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko..z tym co ja wiem, to mnostwo wpisow sie tu nie zgadza... moj kumpel mial.. spelnil przez jeden dzien (ale bez przesady, po prostu mowil mniej wyraznie, ale nie zeby jakis belkot, wiecej przynosilo nam to smiechu ;-) ) bolalo go moze 2 doby, spuchniete bylo przez 3 dni zadnej diety plynnej nie mial jadl co mogl i co mu nie przeszkadzalo po prostu co do calowania itp nie wiem:] jego dziewczyna zawsze byla z niego zodowolona ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Jednego może boleć, innego nie, jednej osobie opuchlizna może utrzymywać się 2 dni, innej 10, ktoś może seplenić, ktoś inny wcale. Nie ma na to żadnej reguły i nie jest to kwestia tego, że jeśli ktoś twierdzi, że go np. bardzo bolało, to " h** prawda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka21
zgadzam sie... kolczyk w sprawie goje nia sie to indywidualna sprawa i jedyne co moemy robic to dbac o to by maxymalnie wykozystac mozliwosci do szybszego zagojenia po przez przesadna higiene jamy ustnej w procesie gojenia oraz zaleczanie rany szałwia lub rumiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka21
ja sie znam :) mam go juz ponad rok czasu i tez uwazam ze to swietna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
ON15 SIEMA JA MAM KOLCZYKA W JEZYCZKU I PLUKAM TYLKO SZALWIA I LADNIE MI SIE GOI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlAuDuSiA xD
SiEmKa ;*;* Ja mAm KoLcZyCzEk w JeZyCzKu jUz MiEsIaC hIhI bArDzO FajNiUsKa sPrAwA... PrZeBiCiE NiE bOlAlO tYlKo TaKiE dZiWnE UcZuCiE A TAktO tO loOz... OpUcHlIzNe miAlAm Do 3 DnI jA OsObIsCiE cYcKaLaM kOStKi LoDu Z RUmIaNku I pOlEcAm ZeBy KaZdY jE cYcKaL bo BaRdzO tO poMagA... A TeRaZ jUz jEsT wSzYsTko Ok... MaM jEsZczE kOlcZycZeK w pEmPkU oD rOkU tEz FaJniUSo WyGlAdA... pOzDrOwOnKa BuSiOoLe ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska2204
ja mam od rana...na poczatk bylo dobrze . po poludniu spuchlo tak ze lepiej nie mowic ;p juz chyba bardziej nie mozna ale boje sie troche co bedzie jutro. plucze szałwia i dentoseptem , do tego kosteczki lodu z szałwii :) ale jst dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicher89
Co wy za bzdury piszecie kolczyk nie przeszkadza nie sepleni sie tylko na początku!! nie można wypowiedzieć "R" ale potem jest ok i puchnie ale później opuchlizna schodzi i jest i ok gorzej z jedzeniem bo płynne rzeczy kolczyki są tanie okolo 12-20 zl mi przekuwała koleżanka jest niby wszystko ok ale zauważyłem ze ropieje mi rana czy to normalne jak wy mieliście to ropiało wam? fajna żec ale strasznie trzeba cierpiec bo strasznie dlugo sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska2204
Pan w salonie ktory mi robil powiedzial ze to normalne tylko trzeba pluka ci tego nie dotykac a samo zejdzie... mam 3 dzien i nadal spuchniety ehhh szalwia i kostki lodu narazie nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 092myska092
hejka mam takie pytanie mam 15 lat i chce sobie zrobic kolczyka w jezyku tlyko sie boje ze np strace smak albo ze bede seplenila albo ze dostane zakazenie a wogole jest to zdrowe w wieku 15 lat robic sobie kolczyka na jesyku?? piszcie na maila prosze myszka_92@interia.eu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka0011
nie martw sie, 3 dni to normalka, mi goil sie duzo dluzej bo przy okazji zlapaalm zapalenie gardla. teraz jest wszystko ok, mam kolczyk juz ok pol roku, nic nie boli, nie sepleni sie, w niczym nie przeszkadza. cierp cialo jak sie kolczyka zachcialo :) bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlAuDuSiA xD
092myska092 (myszka_92@interia.eu) hejka mam takie pytanie mam 15 lat i chce sobie zrobic kolczyka w jezyku tlyko sie boje ze np strace smak albo ze bede seplenila albo ze dostane zakazenie a wogole jest to zdrowe w wieku 15 lat robic sobie kolczyka na jesyku?? piszcie na maila prosze myszka_92@interia.eu pozdrawiam MaSz mOjE Gg 8087777 nApIsZ Do mNIE To cI WsZyStKo pOwIeM O KoLcZyCzKu w JeZoRkU...!!! bUzIoOoLe...!!! ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×