Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość 1aniolek8
SORKA za takie powtorki ale net mi sie zawieszal i myslalam ze sie nie wyslalo :/wrrr aa wlasnie mam pytanie do tych co maja kolczyka w jezyku...mianowicie wokol kolczyka mam taki jezyk zoltawy mozliwe ze to od szalwi??? bo plucze usta po kazdym posilku nim odpiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1aniolek8
SORKA za takie powtorki ale net mi sie zawieszal i myslalam ze sie nie wyslalo :/wrrr aa wlasnie mam pytanie do tych co maja kolczyka w jezyku...mianowicie wokol kolczyka mam taki jezyk zoltawy mozliwe ze to od szalwi??? bo plucze usta po kazdym posilku nim odpiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namii
ja mam kolca tydzien i jak na razie nie narzekam;)oczywiście po przebiciu spuchł ,sepleniłam i jesc nie mogłam ale to szybko ustało.Jame ustną pukam chłodnym rumiankiem i ssam kostki lodu z szałwii.też mam lekki żółtawy nalot ale to podobno normalne ,a co do odcisku na języku to mam na górnej stronie języka.ogólnie kolczyk w języku jest godny polecenia xD pozdrawiam wszystkie przebite jęzorki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toośka
mój język też zmieniał kolor po płukaniu szałwią. to chyba normalne . ;))) mam kolczyk prawie 2 tygodnie i opuchlizna już zeszła . i chciałabym zmienić kolczyk. ale na ile mm? moja kosmetyczka wyjechała więc mam problem . ;| aa kolczyk jest za długi i ciągle obija mi się o zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzodzo
a jaki masz teraz kolczyk 18?jak chcesz to sobie zmien na 12 jest lajtowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bólu, to nie mówcie, że NIE BOLI bo to indywidualna sprawa! ja miałam ze znieczuleniem a bolało bardziej niż w chrząstce ucha (szpadka) bez znieczulenia! ps. ja niczym nie płukałam i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzodzo
niegadaj ze boli tylko przy ostatniej warstwie troche ale napewno niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkaaa6
Ja mam kolczyk od 4 dni. przebijala mi kolezanka. szczerze mowiac nie byl to zas taki straszny bol niedozniesienia. ja osobiscie sie smialam gdy mi przebijala :P tylko potem duzo krwi lecialo :( a jedzenie? tragedia!! boli jak sie je ;( bo mozna zachaczyc kolczykiem o zeby... ;/ mam nadzije ze za pare dni nie bedzie mnie juz bolec =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xCrAzYoLx
Jak pisalem wczesniej ze mam zamiar przebic jezyk .. Tak zrobilem . Poszedlem do apteki i na rynek kupic kolczyka i wenflon . Bo postanowilem ze sam sobie przebije jezyk . Balem sie ze jak wroce to stara sie zczai .. :P Jezyk przebilem o 14.00 i do tej pory gadam .. I sie nie kapnie az sam jej nie powiem :P Boli mnie troche na dole .. Ale bez przesady . Da sie wytrzymac :) Szalwie juz zaparzylem teraz czekam az wystygnie . :P No i polecam taki plyn do smarowania . DENTOSEPT . Mowie wam . Super jest . Tak fajnie jezyk sztywnieje ;P P.S. Przeklucie nie boli ! Zalezy jakie macie jezyki :) Ja przebijalem moim 3 kolezankom to tylko z 1 byl problem :) Polecam ! Paa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa_17
Ja robiłam kolcyzk w grudniu. Robiłam w salonie i płaciłam 150 zł z dwoma kolczykami. Teraz nie zapłąciłabym tyle...wogole..dałaby msobie zrobc koelzance lub koledze. Ostatnio sama robiłam trzeb osobom kolcyzka w języku (2 koleznaki i kolega) Goił się około 7 dni. Najgorsze jestt o ze nie mozna się całować. :P W sumie tez prawie nic nie jadłam...kostke czekolady kroiłam nozem na 6 malutkich kosteczek i wpychałam sobie do policzka..nie dlatego ze bolalo tylk oze nie bylam przyzwyczjona i zachaczałam zebami o kolczyk i wtedy bolalo i jezyk byłte zbardzo psuchnięty... Tera zjestem bb zadowolona. Czasme go wyciagam. Dziurka zarasta się po okolo tygodniu. Ja nie miałam kolczyka pzrez 3 tygodniue bo bylam w spzitalu bo miałam operacje i potem sama sobie go przebiłam (w sumie "dobilam-bo nie clay sie zarosnął:P) igłą i wsyztsko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance zarosla w 2 godziny i plakala z bolu jak jej przebijala. WIEC WSZYSTKO ZALEZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enoooo
Mam. Przebicie nic nie boli, tylko jak szczypcami naciąga język kosmetyczka. Ale wszystko do wytrzymania. Po godzinie język strasznie opuchnięty... Ciężko jeść, a nawet pić, ale tylko na początku, jak jest opuchnięty. Przez parę dni najlepiej przerzucić się na dietę płynną. I dobrze też uważać przy jedzeniu spaghetti, bo kulka może się odkręcić. Sepleni się, ale to dlatego, że początkowo mowa sprawia ból. Najbardziej boli 'r' i 'p' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2705
ja zrobiłam kolczyk w poniedziałek [ 16.06. ] strasznie się bałam, ale samo przekłucie to prawie nic nie poczułam. opuchlizna wyszłam na wieczór. najgorzej jest rano. nie dość że język puchnie przez kolczyka. to jeszcze zawsze puchnie w nocy. rano mi sie nie mieści w buzi. początkowo problemów z mówieniem nie miałam , ale teraz tak. wszyscy mówią , że nie wymawia się dorbze \'r\' to mi nawet idzie . natomiast \' s\' jest bardzo bolesne. nic prawie nie moge jeść. żyje ja zimnych zupach.^ można jeść mleko wbrew temu co niektórzy mówią. broń boże coś ostrego, słonego, gorącego czy lodowatego. trzeba dbać o jeżyk i płukać go specjalnymi płynami bądź [ na szklanke wody przegotowanej 1-2 łyżeczej wody utlenionej ] to w zupełności wystarcza. ja płaciłam 50 zl.;) dziewczyna która mi robiła jest bardzo sympatyczna. moja mama wie. tata nie. teraz mama o mnie dba i gotuje same zupy zebym nie umarła z głodu. musze jakoś wytrzymać. bo nie ma sensu go wyciągać. bo język bedzie sie goił teraz tak samo bez kolczyka jak i z kolczykiem/.;) mimo bólu jestem zadowolona i polecam. :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1aniolek8
Elo mam pytanie...mam juz od ponad tygodnia kolczyka w jezyku juz sie zagoilo wszystko jest cacy:P ale mam problem poniewaz na zebach pojawia sie osad brazowy pewnie to od kolczyka :/ macie jakies sposoby by to zlikwidowac jakas dobra paste do mycia ktora to zwalczy??? bo nie chce zeby ten osad zmusil mnie do wyjecia kolczyka...tego bym nie zniosla chyba tak dlugo czekalam zeby go zrobic:) odpiszcie plosie;) dziex i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiikaa
no więc... strasznie się napaliłam na kolczyk w języku. nie robie tego dla innych tylko dla samej siebie. moj chłopak nie za bardzo sie kwapi do tego pomysłu. czy z kolczykiem mozna uprawiac sex oralny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1aniolek8
kiiika przez jakies 2 tygodnie dopoki ci sie nie zagoi jezyk nie mozna uprawiac sexu oralnego ps: oczywiscie u kazdego czlowieka w innym czasie sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej
ja mam 14 lat i mam kolczyk w języku samo przebicie nie boli ale jak puchnie to troszkę boli ja trochę sepleniłem ale mam go już 3 lat wiec się przyzwyczaiłem i jest fanie polecam jeszcze mam 3 kolczyki we wardze septuma 3 kolczyki w biodrze no j jeszcze dziarę na całych plecach moja starze są pok bo na 13 urodziny poszli zemną zrobić dziarę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1aniolek8
Blażej noo chlopcze niezla bajke wymysliles...normalni rodzice majac syna 14letniego nigdy by nie pozwolili na jakie kolwiek ''oszpecanie'' wzielam to w cudzyslowiu poniewaz tak moi rodzice mowia heh ale mniejsza o to..tak jak inne poprzedniczki pisaly ''jezeli nie masz nic madrego do napisania to sie nie udzielaj'' noo wiec siedz cicho jak masz takie pierdoly pisac..3kolczyki we wardze,tatu na plecach, kolec w jezyku hehe no nie rozsmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Dawno mnie tu nie było.;] ona2705 NIE WODĄ UTLENIONĄ! Na pół szklanki przegotowanej wody 1 płaska łyżeczka sody utlenionej, ale absolutnie żaden spirytus czy woda utleniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy...poprostu jap
15lipca na moje 16 urodziny moi kochani rodzice pozwolili mi zrobić kolczyka w języku ale się boje i dobrze zze trafiłam na ta strone bo dodaje mi ona otuchy;p ale to jednak nie zmienia faktu ze mam niezlego stracha moze mi ktos powiedziec ile sie za to tak mniej-wiecej placi i czy trzeba cos zrobic z jezykiem zanim sie pojdzie do kosmetyczki nie wim czy zdecydowac sie na ten kolczyk bo z opowiadan mojej kuzynki wychodzi na to ze wyciaganie jezyka do przekłucia bardzo boli NIECH MI KTOS ODPISZE(z góry thenks a lot;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia768
do blażeja... ale ty glupoty pier*dolisz, chlopaczku zacznij sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola -
jak macie jakies pytania to tu macie moje gg 7840309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy.poprostu jap
niech mi ktoś odpisze.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
hmmm... ja mam kolczyka w języku od 2 tyg... Co mogę powiedzieć na ten temat??? Czy boli? Samo przekłucie nie... Bo to jest chwilka... Gorsze są 4 dni... Ja nie mogłam nic jeść bo bardzo bolało jak przegryzałam coś... Najlepiej jest jeść zupki... gotowe itp. jogurty również, chociaż są tam bakterie, ale wystarczy, że po każdym posiłku przepłuczesz usta płynem antybakteryjnym... pojawia sie taka mała dziurka która odbija sie od kulki, powodem tego jest, że kolczyk który macie na samym początku jest za długi i zamiast stać leży na języku... po 7 dniach raczej nie obija sie.pozdrawiam i zachęcam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
hmm... boli tylko to jak wyciągasz język i Ci łapie ten jęzor szczypcami... ale samo przebicie nie... ja płaciłam np. 60zł... kolczyk wliczony już w to... Najlepiej przed przebiciem umyj zęby :)) ale nic szczególnego nie musisz robić...:P PaliĆ niestety nie można ani pić... do 24 godz chociaż najlepiej by było 7 dni nie używać... Naprawde zachęcam :)) Nic nie boli... :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy...poprostu jap
aha...to spoko...czyli ze mam robic i sie nie bac;p ok sprobuje dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy...poprostu jap
a ten kolczyk bardzo przeszkadza bo nie weim jak to jest??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
W ogóle nie przeszkadza, często nawet go nie czuć, ja osobiście czuję, a jak go czasem zdejmuję, to nie mogę wytrzymać i po chwili wkładam z powrotem. ;) Tylko nie przekłuwaj u kosmetyczki- bo pisałaś coś wcześniej o kosmetyczce- idź do salonu albo prywatnie do piercera. Przekłucie samo w sobie naprawdę nie jest bolesne (rzadko się zdarza, że kogoś boli, zazwyczaj bywa tak u osób bardzo wrażliwych na ból). U piercera takie przekłucie kosztuje ok. 60 zł, w salonie od 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy...poprostu jap
a czemu nie do kosmetyczki??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avwinea
Ja przebiłam język 6 dni temu. W salonie, bez znieczulenia. Zapłaciłam 110zł. Przekłucie nie bolało. Język mialam spuchnnięty cały przez 3 dni a przez 3 ostatnie opuchlizna schodzila. Dzisiaj już nie mam spouchnietego. Nie jadlam nabiału, ani lódów mlecznych, ani nic co ma mleko. Plukałam ozorek zimną, przegotowaną wodą i okładałąm kostkami lodu. Wszystko jest ok. Naprawdę polecam tym, którsy nie mogą się zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×